999 rezultate për

krushe

Gruas i marrin jetën, trupi i mbetet i mbështjellë me çarçaf në lokal Një grua është vrarë mëngjesin e sotëm në një lagje të qytetit të Krushevacit në Serbi. Si ka ardhur deri tek kjo tragje
Sulmohet në Serbi autobusi nga Kosova, policia serbe në vendngjarje Një autobus i një agjensioni nga Kosova, por me targa të Shqipërisë, është sulmuar në Krushevac të Serbisë, raporton Gaz
Plagoset në Krushevc ish-kryenegociatori serb për Kosovën (FOTO LAJM) Ish-kryenegociatori serb për Kosovën, Borko Stefanoviç është sulmuar në Krushevc të Serbisë. Pamjet e publikuara nga
Vetëvritet një person në Krushë të Madhe Në Krushën e Madhe sot një person i ka marrë jetën vetës duke u varë në litar. Policia e Kosovës ka njoftuar se sot n
Veteranët kërkojnë zbardhjen e vrasjes që ndodhi para pak ditësh Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së ka reaguar në lidhje me vrasjen e veteranit Milit Shehu, vrasje kjo e ndodhu
Burg për personin që akuzohet për krime lufte në Krushë të Vogël Gjykata në Prizren ka marrë vendimin rreth Darko Tashiqit, të akuzuarit për krime lufte në Krushë të Vogël. Gjykata T
Tensionet në Veri, Thaçi shkon urgjent në zyrë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, kishte planifikuar që të merrte pjesë sot gjatë ditës në tubimin përkujtimor të orga
VV: Thaçi po negocion mbi trupat e masakrës të Krushës së Vogël Në 19 vjetorin e masakrës së Krushës së Vogël, Lëvizja Vetëvendosje përmes një aksioni simbolik ka vënë para qeverisë së
Po shkrihet shtresa e borës në Llazaropole, Mavrovë dhe Krushevë Moti me diell, me temperatura mbi mesataren për këtë periudhë të vitit shkaktoi shkrirje të borës në Llazaropole, ku lar
Temperatura të ulëta dhe nivel i lartë dëbore në Maqedoni Maqedonia do të përfshihet nga i ftohti që do të shkaktoje rënie nën 0°C të temperaturave. Gjatë 24 orëve të fundit,
Këta janë dy të rinjtë që humbën jetën nga aksidenti në Krushë e Vogël Në orët e para të mëngjesit të sotëm në magjistralen Prizren-Gjakovë, konkretisht në fshatin Krushë e Vogël kanë humbur
Aksident me dy të vdekur në Krushë të Vogël Sot në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur një aksident i tmerrshëm në Krushë të Vogël. Aksidenti ndodhi për shkak
Krushjanët flasin për të bëmat e Darko Tasicit gjatë luftës (VIDEO) Darko Tasici, i dyshuar për vrasje, dëbim dhe krime në Krushë, u ndalua nga policia në vendkalimin administrativ Bërnjak
Zjarri në Krushevë lë familjet në gjendje të mjerueshme (FOTO LAJM) Kafshë të djegura pwr sw gjalli, grurë i djegur, rezerva ushqimore për dimër të shkrumbosura, dhe gjashtë persona të lë
Zjarr në Bellushinë të Krushevës, disa të lënduar (FOTO LAJM) Disa persona kanë mbetur të lënduar në një zjarr të fuqishëm që ka përfshirë një zonë malore në fshatin Bellushin të Kru
Aksident fatal në rrugën Prilep-Krushevë Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur në rrugën Prilep-Krushevë, me pasojë një të vdekur dhe tre të lënduar rënd
Hashim Thaçi kujton masakrën e forcave serbe në Krushë të Madhe Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka përkujtuar një ndër krimet më të mëdha në Kosovë nga forcat serbe të kryer në vit
lir Meta viziton Krushën e Madhe: Ky fshat provoi i pari hakmarrjen e serbëve (FOTO LAJM) Kryetari i Kuvendit te Shqipërisë, Ilir Meta, zhvilloi një vizitë në Krushë të Madhe të Kosovës, për të përkujtuar 17-vj
Abrashi dënon ashpër sulmin ndaj shoferit kosovar në Krushevc të Serbisë Zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Arban Abrashi, lidhur me raportimet për sulmin që i është bërë një shoferi kosovar në K
BDI në Krushevë dhe Dollnen, Xhaferri: Ruani unitetin, mos u përçani (FOTO LAJM) Një delegacion i BDI-së i kryesuar nga zëvendëskryeministri Musa Xhaferri, deputetët Ramos Merko Vjolca M. Nuredini dhe