999 rezultate për

kruje

Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, "zhduken" pasagjerët Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë-Krujë – Milot. Sipas raportimeve mësohet se makina me taraga'DR 1559"
I vihet tritoli një biznesi në Fushë-Krujë Një shpërthim tritoli ka tronditur Fushë-Krujën në orët e para të mëngjesit. Burime bëjnë me dije se shpërthimi i ek
Shpërthim i fuqishëm me tritol në Fushë-Krujë, kush ishte objektivi Një eksploziv ka shpërthyer në një mobileri në Fushë-Krujë në mesnatë rreth orës 23:55. Sipas policisë, mobileria është
Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, dy persona në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në fshatin Bilaj të Fushë-Krujës, ku të paktën 2 persona raportohet të
Mbahej peng në Fushë-Krujë prej 4 ditësh, policia e liron Policia e Shtetit ka organizuar një operacion të goduar "Plugu" në Fush-Krujë ku ka bërë të mundur lirimin e një personi
Terror në Fushë-Krujë, grabitet me armë një banesë Terror gjatë natës për një familje në Fushë Krujë. Bëhet me dije se disa persona të armatosur kanë grabitur banesën e 6
Shpërthim në Fushë-Krujë, punonjësit të bashkisë i bëhet makina shkrumb e hi Një shpërthim ka ndodhur pak minuta më parë në periferi të qytetit të Fushë-Krujës. Mësohet se ka shpërthyer një sasi ek
I vendoset tritol një makine në Krujë, kush është pronari Një sasi lëndë plasëse është konstatuar në afërsi të një makine e cila ndodhej e parkuar. Lënda e dyshuar plasëse, e
Tjetër shpërthim me tritol në Krujë, ngjarja u mbajt e fshehtë Duket se vendi ynë nuk do të gjej paqe nga trioli dhe nga vrasjet e armatosura. Së fundmi dy shpërthime me tritol ka
Zjarr i madh në Fushë-Krujë, flakët rrezikojnë banesën Një zjarr i madh ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë, në kodrën e quajtur “Kodra e Dervinëve”. Sipas inform
Duka: Nuk kishte dhunë në Fushë-Krujë, Mema gaboi që u fut në fushë Në prononcim për mediat, presidenti i FSHF-së, Armand Duka, veç të tjerave u ndal dhe te ajo çfarë ndodhi në Fushë-Krujë
Makinat përplasen kokë më kokë, dy tW plagosur në Fushë-Krujë Dy makina janë përplasur ballazi me njëra-tjetrën në rrugën Fushë Krujë – Thumanë. Si pasojë, ato kanë përfunduar duke u
“Një kamikaz nuk mund të më prishë karrierën”, Mema tregon çfarë ndodhi në Fushë-Krujë Ardian Mema tregon momentet në fushë kur u përplas me policët. Në një rrëfim për “Panorama Sport”, Mema pohoi se njëri n
Sherri në Fushë-Krujë, goditet djali i presidentit Halili (VIDEO) Momente tensioni në stadiumi "Redi Maloku" në fund të ndeshjes mes Kastriotit dhe Tiranës. Siç raportohet nga Fushë-K
Sherr në Fushë-Krujë, goditet lojtari i Tiranës (VIDEO) Ka degjeneruar situata në stadiumin "Redi Maloku", të Fushë-Krujës. Atmosfera e acaruar dukej qartë që nga fillimi i nde
Përgjaken rrugët, makina i merr jetën kalimtarit në Fushë-Krujë Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm pran fshatit Arrameras në aksin Fushë Krujë-Tiranë. Sipa
Aksident në Fushë-Krujë-Tiranë, plagosen rëndë dy të rinj Dy të rinj janë plagosur rëndë nga një aksident që ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Fushë Krujë -Tiranë. “Më
Zjarr masiv në Fushë-Krujë, zjarrëfikësja në luftë me flakët Një zjarr ka përfshirë pasditen e sotme pyjet e fshatit Barkanesh, të Fushë-Krujës. Zjarri është favorizuar nga erëra
Vdes në spital njeri prej të aksidentuarëve në Fushë-Krujë Njëri prej tre të rinjëve që u aksideëntua orët e para të mëngjesit të sotëm në Fush-Krujë raportohet se ka ndërruar jet
Shpejtësia për pak sa nuk u merr jetën tre të rinjëve në Fushë-Krujë Një aksident i rëndë ka nodhur orët e para të mëngjesit në Fushë-Krujë, në afërsi të fshatit Kamberas. Ky aksident pë