999 rezultate për

krosim

Vllaznia mposht me vështirësi Apoloninë dhe ruan kreun (VIDEO) Vllaznia ka mposhtur minimalisht Apoloninë ditën e sotme, në ndeshjen e vlefshme për javën e 10-të në Kategorinë Superio
Zhbllokohet super sfida e Superiores, Teuta në avantazh (VIDEO) Teuta ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Tiranës, e vlefshme për javën e dytë në Kategorinë Superiore. Në m
Shënon Kean, PSG zhbllokon sfidën (VIDEO) Është zhbllokuar në pjesën e dytë ndeshja mes Basaksehir dhe PSG. Kanë qenë francezët që kanë gjetur golin në minutën
Blerjet e Chelsea në "aksion" që në ndeshjen miqësore, Werner tund rrjetën (VIDEO) Timo Werner ka shënuar pas katër minutave në debutimin e tij te Chelsea me transferin tjetër të ri Hakim Ziyech duke rea
Vetëm 3 minuta lojë, Barcelona në avantazh (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh përballë Villarreal që në minutën e 3. Një krosim i Jordi Albës bëri që Torres të dër
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Burnley (VIDEO) Pas penalltitë, Chelsea e ka dyfishuar epërsinë kundër Burnley Është Abraham që ka shënuar me kokë pas një krosimi in
Capello: Cancelo ka probleme me krosimet Fabio Capelo ka analizuar nga ndeshjen Ajax-juventus. Italiani ka folur me fjalë jo të mira për Joao Cancelon, i cil
Italia zhbllokon rezultatin përballë Liechtensteinit (VIDEO) Sfide mes Italisë dhe Liechtensteinit është zhbllokuar që në minutat e para. Janë vendasit ato që shënuan të parët n
Sukaj realizon golin e parë me fanellën e Flamurtarit (VIDEO) Flamurtari ka kaluar në avanatzh ndaj Kastriotit në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin e Vlorës. Ishte Xhevahir S
Hysaj jep krosim fantastik, Balaj shumë afër golit Shqipëra është duke humbur kundër Izraelit me rezultatin 1-0 në Beer Sheva. Në minutën e 60’ Hysaj jep një krosim fa
Challandes: Kosova po përmirësohet me shpejtësi Trajneri i skuadrës së Kosovës, Bernard Challandes tha në konferencë për shtyp se skuadra që ai drejton po përmirësohet
Milan i padurueshëm, gjen avantazhin me Coutronen që në minutën e 3-të (VIDEO) Milan ka gjetur golin e avantazhit me anë të Patric Coutrone. Kuqezintë nuk patën kohë për nxemje dhe sulmuan që në m
U mendua se do të ishte krosim, por përfundon si supergol (VIDEO) Lojtari i Cruz Azul, Martin Rodriguez arriti të shënonte një nga golat më të bukur të këtij sezoni në ndeshjen ndaj Pue
Reali nuk ndalet shënon edhe golin e tretë (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e tretë përballë Las Palmasit në "Santiago Bernabeu" Goli ka ardhur në minutën e 74
Barcelona zhbllokon rezultatin (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh kundër Bilbaos në "Estadio San Mammes". Goli htë shënuar nga pleshti, Leo Messi, pas
Danilo barazon shifrat kundër Juves Udinese ka barazuar rezultatin përballë Juventusit në Friuli. Goli u shënua nga Danilo pas një krosimi nga goditja e
Khedira i jep avantazhin Juves (VIDEO) Juventus ka kthyer rezultatin kundër Udineses vetëm në 10 minuta lojë. Goli u shënua nga mesfushori gjerman pas një k
Mandzukic i jep golin e avantazhit Juventusit (VIDEO) Juventus kalon në avantazh kundër Sportingut në "Allianz Stadium". Golin e avantazhit e ka shënuar kroati Mandzukic
Hysaj dhe në ditë pushimi praktikon krosime (VIDEO) Elseid Hysaj është përmirësuar shumë gjatë këtij sezoni sa i përket krosimeve në zonë, një rastet kur del për të ndihmua
Debati në Angli/ Shaqiri e nisi për goditje apo krosim? (VIDEO) Goli i dytë i shënuar nga Xherdan Shaqiri në sfidën ndaj Everonit ka hapur një debat të madh në Angli, teksa shumë speci