kroos

Toni Kroos kritikon Ozil: Akuzat e tij për racizëm janë gjepura Në një intervistë për të përditshmen gjermane "Bild", Toni Kroos ka kritikuar Mesut Ozilin për akuzat që ky i fundit ka
Toni Kroos shpallet futbollisti më i mirë i vitit në Gjermani Për herë të parë në karrierën e tij, mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos, është zgjedhur si futbollisti më i mirë i v
"Shokon" Kroos: Gjermania mori atë që meriton në Botëror Toni Kroos i ka shokuar të gjithë duke thënë se Gjermania ka marrë atë që i meriton në Kampionatin Botëror. Kroos bas
Kjo nuk i kishte ndodhur kurrë më parë Gjermanisë Gjermania është eliminuar nga Botërori në një mënyrë krejt të papritur. Ajo që dukej një ndeshje e lehtë për të, kun
Gol në minutën e fundit, biseda mes Kroosit dhe Reus Ishte rasti i fundit në minutën e fundit dhe duhej patjetër që të ishte në rrjetë në mënyrë që Gjermania të kishte një s
Kroos i djeg skedinën 6 000 euroshe tifozit (FOTO LAJM) Tifozët e Botërorit njihen për çmenduritë e tyre gjatë këtij kompeticioni. Gjithashtu ky është një rast i mirë edhe p
Toni Kroos: Të gjithë donin që Gjermania të eliminohej Toni Kroos ishte heroi i Gjermanisë ndaj Suedisë, me golin që arriti të shënonte në minutën e 95-të. Pas ndeshjesh ai fl
Gjermani - Suedi, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Gjermania ka fituar në fund të ndeshjes me rezultatin final 2-1 ndaj Suedisë në ndeshjen e dytë të Grupit F në kuadër të
Super Kroos, Gjermani fiton me përmbysje të madhe ndaj Suedisë (VIDEO) Një ndeshje që ndryshon krejtësisht historinë! Gjermani ka bërë një super-ndeshje duke fituar me përmbysje të madhe ndaj
Çfarë ndeshje! Toni Kroos shkruan histori për Gjermaninë (VIDEO) Toni Kross ka kaluar në avantazh Gjermaninë në minutën e fundit të shtesës. Ai ka realizuar një gol fantastik nga god
Kroos i dashuruar pas këpucëve klasike, luajti me të njëjtat e 4-viteve më parë Lojtarët në ditët e sotme përdorin këpucë të reja futbolli të prodhuar në vitin e fundit, por jo mesfushori gjerman Ton
Arbitri Faghani i kërkon të mbajë distancë Toni Kroosit (VIDEO) Toni Kroos dhe arbitri i ndeshjes Germani - Meksikë, Faghani ka pasur një moment jo të mirë me njëri-tjetrin. Në një
Motta: Kroos i duhuri për PSG Thiago Motta thotë se mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos, do të ishte transferimi perfekt për Paris Saint-Germainin.
Toni Kroos: Do të ishte çmenduri nëse do të fitonim sonte Toni Kroos ka arritur të fitojë tri herë Champions Leaguen në karrierën e tij, ku një herë e ka fituar me Bayernin e Mun
Reali shënoi gol të çmendur me Benzeman, 22 pasa me "trurin" Kroos (VIDEO) Në minutën e 11-të Reali jo vetëm barazoi rezultatin por dhe dhuroi dhe një nga perlat e "aritekturës" në futboll. K
Kroos e pranon: Bayern ishte më i mirë se ne, por ne ishim më efektiv Bayerni luajti si një eip më i mirë, por Reali pas 180 minutave është ai që merr biletën e parë për në finalen e Kievit.
Kroos e pranon: Kishim fat që fituam Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos këmbëngul se skuadra e tij bëri më së shumti momente të rëndësishme' dhe pranon s
Kroos: Do të përballen dy skuadra shumë të forta me njëra-tjetrën Sfida kundër Bayernit është speciale për mesfushorin gjerman, Toni Kroos. Dikur ka luajtur me bavarezët, ndërsa sot
Kroos thumbon keq Juven: Championsi nuk blihet, kur nuk di ta fitosh Penalltia e Vazsquesit kundër Juventusit vazhdon të diskutohet dhe në ditët e sotme dhe akoma nuk është vendosur një men
Dëshira më e madhe e Mourinhos drejt dështimit, United mendon për alternativat Mourinho dëshiron dhe një tjetër merkato të madhe me emra gjigantësh me në krye të listës Toni Kroos i Real Madridit, i