999 rezultate për

kroos

Reali shënoi gol të çmendur me Benzeman, 22 pasa me "trurin" Kroos (VIDEO) Në minutën e 11-të Reali jo vetëm barazoi rezultatin por dhe dhuroi dhe një nga perlat e "aritekturës" në futboll. K
Kroos e pranon: Bayern ishte më i mirë se ne, por ne ishim më efektiv Bayerni luajti si një eip më i mirë, por Reali pas 180 minutave është ai që merr biletën e parë për në finalen e Kievit.
Kroos e pranon: Kishim fat që fituam Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos këmbëngul se skuadra e tij bëri më së shumti momente të rëndësishme' dhe pranon s
Kroos: Do të përballen dy skuadra shumë të forta me njëra-tjetrën Sfida kundër Bayernit është speciale për mesfushorin gjerman, Toni Kroos. Dikur ka luajtur me bavarezët, ndërsa sot
Kroos thumbon keq Juven: Championsi nuk blihet, kur nuk di ta fitosh Penalltia e Vazsquesit kundër Juventusit vazhdon të diskutohet dhe në ditët e sotme dhe akoma nuk është vendosur një men
Dëshira më e madhe e Mourinhos drejt dështimit, United mendon për alternativat Mourinho dëshiron dhe një tjetër merkato të madhe me emra gjigantësh me në krye të listës Toni Kroos i Real Madridit, i
Real Madrid fiton në transfertë ndaj Malagas (VIDEO) Real Madridi i është kthyer fitoreve në La Liga pas barazimit me Atleticon në “Santiago Bernabeu”. Djemtë e Zinedine
Kroos dhe Modric janë në sezonin e fundit në Madrid? Sipas mediumit spanjoll Don Balon, dyshja e mesfushës së Real Madridit, Toni Kroos dhe Luka Modric mund të vendosin të d
Zidane i thërret të gjithë, kjo është skuadra e Realit kundër Juves (FOTO LAJM) Real Madridi tashmë ka mbërritur në Turin të Italisë, aty ku do të përballet me Juventusin në çerekfinale të Champions L
Kroos: Nuk ishim në nivelin e duhur ndaj Brazilit Gjermania u mposht dje nga Brazili me rezultatin minimal 0-1 në "Olympiastadion" të Berlinit. Pas takimit mesfushori
Mediat angleze e bëjnë të kryer, Pogba në shitje Sipas raportimeve të “The Mirror”, Mourinho ka vendosur ta shesë francezin Pogba gjatë merkatos së verës për shifrën e 2
Kroos tek United për të plotësuar ëndrrën e Perezit Reali nuk kanë hequr dorë nga interesimi i tyre për De Gean, pasi që dështuan të nënshkruanin në vitin 2015. Por tani
Reali në delir, kthehen në stërvitje Kroos dhe Modriç Real Madridi dhe trajneri Zinedine Zidane kanë marr lajme të mira gjatë ditës së sotme. Mesfushorët kryesor të skuadrës,
U lumturuan me dëmtimin e Neymarit, tani Reali duhet t'i bëjë llogaritë pa Kroos dhe Modriç Luka Modricit dhe Toni Kroosit nuk ishin të pranishëm në qendrën stërvitore Valdebebas madrilenë u stervitën para ndeshj
Sammer i bie pishmanit: Largimi i Kroosit ishte gabim i madh Largim i Toni Kroos ishte gabim. Kështu është shprehur Matthias Sammer, i cili ka mbajtur postin e Drejtorit Sportiv te
United i çmendur pas Kroosit Sipas Independent, Djajtë e Kuq tashmë kanë nisur një ofertë të re drejt Los Balncos për Kroos, e cila vështirë se do të
Stres tek Reali i Madridi, dëmtohet Kroos dhe mungon gjatë Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos ka dëmtuar ligamentin e gjurit në stërvitje me klubin, këtë e ka konfirmuar dhe v
Kroos i gatshëm për PSG-në: E kam merak këtë lloj ndeshjeje Toni Kroos ka qenë lojtari i rradhës që ka folur për ndeshjen e shumë pritur ndaj PSG në një intervistë të dhënë për ‘Ci
Reali vazhdon me statistika negative, 3 lojtarë kundër Levantes shkruajtën histori Real Madrid dështoi të mposhtw Levanten në Ciudad de Valencia të shtunën pasi vendasit barazuan rezultatin në minutën e
Reali rikthehet tek fitorja në ndeshjet e vështira, mposht bindshëm 1-4 Valencian (VIDEO) Reali i Madridit ka mposhtu në transfertë 1-4 Valencian. Golat për madrilenët u shënuan nga Ronaldo dopietë, Marcelo