999 rezultate për

kroaci-spanje

Shakira, "fatsjellësja" e Pique Nuk humb asnjë ndeshje të Gerardit të saj. Këngëtarja bukuroshe kolumbiane, Shakira, e cila po përjeton ditët më të buku
Skandal, kompjuteri i UEFA-s: Kroaci-Spanjë 2-2 E pastaj thonë se është Italia "mjeshtre" e trukimeve dhe nuk ka pse e përmend "biskotën" për ndeshjen Spanjë-Kroaci. Po
Kroaci-Spanjë, formacionet Në orën 20:45 do të nisin dy sfida të forta në Grupin B, por e vërteta është që njëra prej tyre ka një ngarkesë sportive