999 rezultate për

krize

Po kalon krizë të thellë, Milani kërkon shpëtim nga Franca Milani është në një nga momentet më kritike të historisë së klubit legjendar në kampionatin italian. Kuqezinjtë po vu
Milani zyrtarisht në krizë të thellë, Lazio fitore me aromë Championsi (VIDEO) Milani tashmë ka hyrë zyrtarisht në krizë. Kuqezinjtë janë mposhtur 1-2 në San Siro nga Lazio duke vijuar ecurinë negati
Qeveria konfirmon krizën, shkurtohet me 100 mln euro buxheti Qeveria ka shkurtuar me rreth 100 milionë euro planin e të ardhurave në buxhet duke konfirmuar situatën e vështirë që po
Dështimi me negociatat, KE nis dy raportues në Tiranë Vendimi i Këshillit të Europës për të mos hapur negociatat për anëtarësim me Shqipërinë riktheu në qendër të vëmendjes k
Janë në krizë, Solskjaer i gatshëm të japë dorëheqje nga United Ole Gunnar Solskjaer është i përgatitur për të dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit të Manchester Unitedit, mirëpo do t
Janë në krizë të thellë, United gati 6 blerje "Djajtë e Kuq" e kanë nisur njërin prej sezoneve më të dobët në histori të klubit. Ata planifikojnë t’i transferojnë në
Merkel-Macron/ Presidenti paralajmëron ‘krizë politike’, ende i pabindur për negociatat Midis temave të ndryshme të takimit të sotëm të kancelares gjermane, Ankela Merkel me Presidentin francez, Emmanuel Macr
Në krizë rezultatesh, Manchester United planifikon 4 blerje në janar "Djajtë e Kuq" pritet të jenë mjaft aktivë në afatin kalimtar të janarit, duke e përforcuar mbi të gjitha sulmin, në një
Meta thirrje Ramës dhe Bashës: Jepini fund krizës, integrimi nuk arrihet me lobime Presidenti Ilir Meta i ka përcjellë një mesazh të fortë e të prerë klasës politike shqiptare, që t’i japë fund krizës së
Basha: Shqipëria është në krizë Nga ceremonia e 10 vjetorit të Fondacionit Shqiptaro-Amerikan për Zhvillim, kryetari i Partisë Demokratike tha se kombi
Janë në krizë të thellë, Meguire: Projekti i Manchester United kërkon kohë Një blerje shumë e kushtueshme, që deri tani nuk ka justifikuar pritshmëritë. Gjithsesi, Harry Maguire është i bindur pë
Krizë për kupona pasaportash dhe kartë ID, qytetarët sorollaten Janë 1.4 milion karta identiteti dhe pasaporta qytetarësh, të cilët mbarojnë afatin e vlefshmërisë këtë vit. Qytetarë
Laçi në krizë, Bylis merr kreun Laçi barazoi 0-0 me Bylisin në ndeshjen e zhvilluar në shtëpi. Ekipi i trajnerit Sulejman Starova e ka harruar shije
Meta e thotë hapur: Kush janë dy fajtorët e krizës politike në Shqipëri Presidenti Ilir Meta i ftuar në "Opinion" ka dhënë detaje të zgjeruara në lidhje me krizën politike në vend. Meta th
Ndërron jetë babai i yllit të Juventusit, lojtari niset urgjentisht për në Brazil Kanë nisur "dhimbjet e kokës" për trajnerin e Juventusit, Maurizio Sarri. Së fundmi Alex Sandro ka marrë leje në klub
Manchester United në krizë, Evra ka një apel për tifozët (FOTO LAJM) Legjenda e Manchester Unitedit, Patrice Evra iu ka bërë një apel tifozëve që të mbështesin klubin përmes një postimi në
Krizë në çift? Reagon partneri i Rudina Dembacajt (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, në media qarkulloi lajmi se aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, i ka dhënë fund martesës
Basha nga Shkodra: Do e gjejmë një rrugë dalje nga kjo krizë Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ditën e sotme ndodhet në një vizitë zyrtare në qytetin e Shkodrës. Gjatë fja
Krizë në Tiranë, uji i ndotur bën për spital 300 persona në ditë Brenda 24 orëve, urgjenca e infektivit në QSUT është përballur me një fluks të pazakonte pacientësh. Mesatarisht 300
Rudi Vata: Mavraj të largohet nga Kombëtarja, ne flemë me ëndrra Rudi Vata ka qenë tejet kritik me përfaqësuesen shqiptare pas ndeshjes. Ai ka thënë se Mërgim Mavarj duhet të largohet n