999 rezultate për

kriza

Thellohet kriza, Pique reagon ndaj gazetarit që mbrojti presidentin e Barcelonës: Kukull Kriza te Barcelona sa vjen edhe shtohet. Skandali i fundit me presidentin e Barcelonës e ka thelluar akoma me tepër situ
Kriza e Barcelonës, Zidane: Do jenë konkurrentë deri në fund Trajneri i Real Madridit,, Zinedin Zidane ka folur rreth krizës që po kalon Barcelona. Ai është shprehur se kriza është
Kriza te Barcelona, presidenti Bertomeu merr këtë vendim Sipas RAC-1, presidenti Barcelonës, Josep Maria Bertomeu ka vendosur të takohet urgjentisht me drejtorin sporti të klubi
"Messi po mendon largimin nga Barcelona" Barcelona po kalon një moment mjaft të vështirë, pasi ka ndryshuar trajner, por mesa duket edhe ardhja e Setien nuk ka m
Pse e diela është dita e preferuar e çifteve për sherre dhe kriza? Nëse shihni të shkuarën e historive tuaja sentimentale ndoshta do të kujtoheni se pjesa më e madhe e krizave, ndarjeve d
Kriza politike SHBA – Iran detyron yllin e Ajax-it të "braktisë" stërvitjen Mbrojtësi anësor amerikan i Ajaxit, Sergino Dest, u largua nga kampi stërvitor i klubit në Doha të Katarit, pasi që kish
A do të zgjidhet kriza me opozitën në 2020? Rama: Ne s’jemi për të pritur "PD e ka marrë vendimin vetë për t’u larguar nga Parlamenti dhe me këtë ka dëmtuar rëndë veten e saj, por qeveria është
Ancelotti ndodhet në Angli, në bisedime me klubin që kërkon daljen nga kriza Të martën vonë në mbrëmje nënshkroi divorcin me Napolin, të premten ka nisur bisedimet me Everton. Carlo Ancelotti nu
Arsenal kërkon të dalë nga kriza përballë West Hamit Arsenal nuk fiton prej 7 javësh në kampionatin anglez, teksa ka regjistruar 3 humbje e 4 barazime, që e kanë zbritur në
Vazhdon kriza për Milanin dhe Napolin, ekipet ndajnë pikët (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja në mes Milanit dhe Napolit me rezultatin minimal 1-1. Napoli arriti që të shënoj gol që në minu
Ngërçi politik, Meta pret ish-kryeministrin Sali Berisha Presidenti Ilir Meta po përdor gjithë forcat e mundshme për të zgjidhur ngërçin politik që ka zënë vendin. Pasi mori
Ankthi i mëngjesit, nga se shkaktohet dhe si ta përballoni Ankthi është një gërshetim i ndërlikuar emocionesh negative që përfshijë frikën e tepruar, shqetësimin apo panik të leht
Kriza e Dinamos, reagojne 18 herë kampionët e Shqipërisë Dinamo prej vitesh nuk po arrin të ngrejë kokë për tu pozicionuar aty ku i takon, e për këtë shkak pak kohë më parë klub
Grida Duma tregon si zgjidhet kriza: PD është gati, kush ka këllqe? Grida Duma, javët e fundit shihet si një zë ndryshe në PD ku ka shprehur qartë qëndrimin e saj politikë. Duma ka tre
Takimi Kurti-Osmani, mësohet çfarë u bisedua Kryetari i Lëvizjes "Vetëvendosje", Albin Kurti ka zhvilluar një takim me nënkryetaren e LDK-së, Vjosa Osmani. Ai ka
Kriza godet Malagën, Bare: Largohem vetëm nëse duan drejtuesit Keidi Bare ka rezultuar një nga futbollistët më të spikatur të kombëtares shqiptare, duke zhvilluar paraqitje përtej pri
Kryemadhi se lëshon Metën: I vetmi që ka zgjidhur krizat në Shqipëri për 30 vite! Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI është e bindur se Presidenti Meta është politikani që ka zgjidhur kriza në 30 vite pol
"Jam i gatshëm ti shkoj në zyrë", Basha: Rama të hapë krahun, nuk e pres në zyrë I ftuar në emisionin "Kjo Javë" Lulzim Basha iu përgjigj thirrjes së kryeministrit Rama se ishte i gatshëm në cdo orë pë
Thellohet kriza te Milani, Fiorentina e mposht bindshëm në 'San Siro' (VIDEO) Milani është edhe zyrtarisht në krizë. Të besuarit e Marco Giampaolo kanë pësuar humbjen e katërt pas gjashtë xhirove
Formacionet e mundshme: Milan-Fiorentina, kuqezinjtë për të dalë nga kriza (FOTO LAJM) Pa u mbushur ende as tre muaj e gjysmë nga emërimi, befas vazhdimësia e Marco Giampaolos si trajner i Milanit filloi të