999 rezultate për

krizĂs

Shilegov akuzon Ivanovin se “arratiset” jashtë në kohë krizash Zëdhënësi i LSDM-së, Petre Shilegov akuzoi sot presidentin e shtetit, Gjorge Ivanov se po thellon krizën politike dhe si