999 rezultate për

krizĂ

SkĂ«ndĂ«rbeu shĂ«non gol “alla Barcelona” pĂ«rballĂ« Kastriotit (VIDEO) KampionĂ«t nĂ« fuqi kanĂ« arritur tĂ« zhbllokojnĂ« shumĂ« shpejt rezultatin pĂ«rballĂ« KrutanĂ«ve. ËshtĂ« Gjergji Muzaku ai qĂ«
Ambasadori italian në Shqipëri: Mazhoranca duhet të bëjë hapa pas Ambasadori Italian Alberto Cutillo ka berë një deklaratë të fortë për krizën politike në vend ku ka thënë se mazhoranca
HOROSKOPI/ Lërini krizat pas shpine, kjo ditë do të jetë shumë pozitive Dashi Kjo ditë do të nxjerrë në pah energjinë tuaj por edhe vendosmërinë. Marsi do të dominojë shenjën tuaj, e cila d
Gazeta e Vatikanit shkrim pĂ«r ShqipĂ«rinĂ«: Kriza e ngjashme me ‘97 L’Osservatore Romano, gazeta zyrtare e Vatikanit i ka kushtuar njĂ« tjetĂ«r artikull situatĂ«s politike nĂ« ShqipĂ«ri. NdĂ«rsa
Kriza ekonomike, turqit në radhë për 3 kg speca dhe domate Turqit e zakonshëm po ndiejnë efektet e një krize ekonomike në formën e çmimeve të rritura për frutat dhe perimet, gjë q
BE shpëton nga kriza e refugjatëve Komisioni Evropian e ka shpallur të përfunduar krizën e emigratëve, duke ashpërsuar kritikat për lajmet e rreme dhe keqi
Kriza ekonomike prek dhe Del Pieron, bashkëshortja e tij mbyll dyqanin e veshjeve (FOTO LAJM) Kriza ekonomike nuk ka kursyer as ish-kapitenin e Juventusit, Alex Del Piero. Nje dyqan i veshjeve në Torino në pr
Kriza reale e opozitës dhe lëvizja e re politike! Alfred Peza Duke dashur ta dëmtojë, lodhë, çorganizojë, dobësojë, përçajë, ta shkatërrojë mundësisht dhe për pasojë,
Eibar shtangu Real-in, kriza e madrilenëve ku ka fund (VIDEO) Eibar ka kaluar në avantazh përballë Real Madrid me anë të një goli të shënuar nga Escalante në minutën e 17. Fillimi
Rikthehet kriza te Real Madrid, turpërohet 3-0 nga Eibar (VIDEO) Eibar ka turpëruar Real Madrid me rezultatin ne thellë 3-0 sfidën e zhvilluar në orarin e drekës. Kampionët e Europës z
Tifozët e Bayernit: Vetëm Ronaldo mund të na nxjerrë nga kriza Janë tifozët bavarez që kanë reaguar lidhur me krizën që po kalon ekipi gjigant nga Gjermania. Në këtë aspekt kërkojn
Kriza tek Bayern përfshin edhe gratë e lojtarëve Në sfidën e fundit që skuadra e Bayern Mynih zhvilloi ndaj Freiburg Thomas Muller u aktivizua pas minutës 70. Kjo nuk i
Kriza e Realit merr fund nëse fiton ndaj Barçës Ish-lojtari i skuadrës së Manchester City, Alvaro Negredo ka thënë se skuadra e Realit do të dalë nga kriza në rast se f
La Liga, Barça kërkon të dalë nga kriza ndaj Sevillas Sot do të kthehet në fushën e lojës skuadra e Barcelonës e cila do të luajë në orën 20:45 përballë Sevillas. Katalanasit
Kovaç kërkon të nxjerrë Bayernin nga kriza përmes biçikletës Trajneri i Bayern Mynih, Niko Kovaç nuk i ka aspak punët mirë. Skuadra nuk njeh fitore në kampionat që prej muajit qers
Tottenham kërkon të përfitojë nga kriza e Barça-s Tottenham kërkon të përfitojë nga kriza e Barça-s Skuadra e Tottenham do të presë sonte në shtëpi skuadrën e Barcelon
Kriza në PDK, Veseli mblesh kryesinë Shefi i PDK-së, Kadri Veseli, ka ndërprerë ditën e kaluar vizitë në Britani për grindjet brenda partisë që drejton dhe s
Thellohet kriza te Man United, Pogba "bojkoton" klubin Manchester United ka dështuar përsëri ditën e djeshme kundër West Ham, duke u mundur nga kjo skuadër me rezultat, 3-1.
Nëse pllakos kriza, Qeveria e Kosovës falë Ramushit s'ka rezerva Në vitin e parë të qeverisjes, kryeministri Ramush Haradinaj me anë të disa vendimeve ka shpenzuar pothuajse të gjitha p
NjĂ« dekadĂ« nga falimenti i “Lehman Brothers”
AtĂ«herĂ« kur nisi kriza financiare ParalajmĂ«rime kishte pasur edhe mĂ« parĂ«, por duket se gjithçka kishte rĂ«nĂ« nĂ« vesh tĂ« shurdhĂ«r. Kur “Lehman Brothers”