999 rezultate për

kritikuar

Erion Braçe e thotë hapur: FSHF, mëso nga FFK'ja në Kosovë (VIDEO) Zv/kryeministri i Shqipërisë Erion Braçe, ka kritikuar ashpër Federatën Shqiptare të Futbollit. Duke folur në emision
Mbreti tajlandez mbyllet në karantinë me 20 femra Mbreti Maha Vajiralongkorn në Tailandë ka "izoluar" veten në një hotel luksoz në Alpine pas shpërthimit të koronavirusit
Befason Berlusconi: Kam kritikuar lojtarët e Milanit kur kanë mundur 6-0 Interin Monza e Berluconit fitoi me rezultatin e thellë 4-0 ndaj Lekos në Serie-C, duke hedhur kështu hapa të sigurt në rikthimi
Reja "dëgjon" Rudi Vatën dhe i heq Mavrajt shiritin e kapitenit: Kush e merr Trajneri Edi reja ka nisur përgatitjet për ndeshjen e nesërme të Kombëtares, atë ndaj Islandës. Reja në konferencën p
Vajza e Blendit është rritur mjaftueshëm për të kritikuar të atin, shihni komentin epik (FOTO LAJM) Gazetari i njohur i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, e ka udhëtimin nëpër botë një ndër pasionet e tij më të mëdha.
Boksieri nuk përmbahet, puth gazetaren në buzë (VIDEO) Boksieri i kategorisë së peshave të rënda, Kubrat Pulev, është kritikuar në rrjetet sociale për puthjen me forcë të një
Morata: Jam i lumtur në Madrid, Simeone nuk ka faj për eleminimin Alvaro Morata i cili iu bashkua gjatë merkatos së janarit Atleticos ka deklaruar se ndihet i lumtur në Madrid. Ai gji
Dasma e Ozil kthehet në çështje, shpërthejnë polemikat në Gjermani Mesut Ozil kthehet në qendër të polemikave. Pas akuzave për paraqitjet zhgënjyese të marra në muajt e kaluar, lojtari i
Lumë polemikash për dasmën e Ozil në Gjermani Mesut Ozil kthehet në qendër të polemikave. Pas akuzave për paraqitjet zhgënjyese të marra në muajt e kaluar, lojtari i
Putini i dëshpëruar që Ballkani Perëndimor bashkëpunon me NATO-n Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, është përfshirë në debatin për ndryshimin e emrit të Maqedonisë, duke i akuzuar Sht
Fajon: Jam kundër ndryshimit të kufijve, kritikat në BE ndaj Mogherinit po rriten Eurodeputetja Tanja Fajon e cila është edhe raportuese e vizave për Kosovën, ditë më parë ka vizituar Serbinë. Në nj
Në Angli "zyrtarizojnë'' ditën e largimit të Mourinho Largimi i trajnerit të Manchester United, Jose Mourinho nga “djajtë e kuq” është vetëm çështje orësh. Sipas mediave angl
Legjenda e Zvicrës "shpërthen" ashpër ndaj shqiptarëve Festa me shqiponjë nga Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri nuk është harruar ende në Zvicër. Përkundër se u dënuan nga F
"Ish-Topi i Artë": Neymar e ekzagjeron me teatrin Neymar vazhdon të kritikohet për sjelljen e tij në këtë Botëror. Ai do mbahet mend për simulimet e shumta që ka bërë
Ambasadori amerikan kritikon Donald Trumpin Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Estoni, ka njoftuar se do të pensionohet, duke kritikuar ashpër presid
E kritikuar për sjelljet pro Ramës, demokratja uron e ekzaltuar shqiptarët Majlinda Bregu me anë të një postimi të gjatë në Facebook, ka uruar Shqipërinë dhe shqiptarët për hapjen e negociatave m
Brukseli u lë edhe një muaj afat 9 shteteve të BE-së të kritikuara për cilësinë e ajrit Komisioni Europian njoftoi sot se do t’i rikthehej në mesin e muajit mars çështjes së nëntë shteteve të konsideruara si
Ministrat nuk e përfillin Haradinajn, përsëri mungojnë në seancë Albert Krasniqi, analisti i Institutit Demokratik të Kosovës, njëherit njohës i zhvillimeve në Kuvend, ka kritikuar Qeve
Kush janë ministrat më të kritikuar të qeverisë "Rama 2" Njëqind ditët e para të qeverisë "Rama 2" përkojnë edhe me zbatimin e platformës unike për bashkëqeverisjen me qytetarët
Dardani nuk gjen fjalë për të kritikuar Kurtin dhe shpërndan postimin e rëndë të Ymerit Deputeti i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj ndan të njëjtin mendim për Albin Kurtin, sikurse ish-kryetari i partisë, Visar