999 rezultate për

kritike

HOROSKOPI/ Sot është një ditë kritike për ju, shenja pa fat Dashi Sot është një ditë mjaft kritike për ju. Mbani distancë nga njerëzit që kanë lajka dhe premtime të thjeshta. Se
Situata është kritike, Manastirliu ben gati dy spitale të tjerë COVID Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu tha se qeveria po përgatitet për çdo situatë në varësi të ecurisë së epidemi
Ministria e Shëndetësisë: Situata kritike, rriten shifrat e të shtruarve në spitalet covid Ministria e Shëndetësisë ka zbuluar të dhënat e fundit në lidhje me situatën e COVID-19 në Shqipëri. Sipas të dhënav
Aksident i rëndë në qendër të Elbasanit, këmbësori në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Elbasanit. Mësohet se një makinë ka përplasur një këmbësor dhe i plagosu
Gjendja kritike në spitale, Tiranë një vatër e kuqe rreziku Vijon numri i lartë i të prekurve nga koronavirusi në vend. ISHP njofton për 85 raste të reja me Covid-19 gjatë 24 or
Situata kritike në Infektiv, si lëvizi sot harta ISHP konfirmon se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 96 raste të reja me koronavirus. Pjesa më e madhe e tyre j
Mbi 100 pacientë në Infektiv, 4 në gjendje kritike Në Klinikën Infektive po trajtohen 114 persona të infektuar me koronavirus ku 59 prej tyre janë duke u trajtuar në repar
Situatë kritike, OBSH del me një paralajmërim të ri për COVID-19 Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka nisur një tjetër paralajmërim, duke thënë se pandemia e koronavirusit është
Situata kritike në spitalin Infektiv në Tiranë, mjekja e QSUT: Respektoni masat Perballe situates kritike ne spitalin Infektiv ne Tirane, ku perdite ka shtrime pacientesh dhe mjerisht edhe viktima te
Dr. Fauci del kundër Trump: Dy javët e ardhshme do të jenë kritike Eksperti i sëmundjeve infektive në Shtetet e Bashkuara, Dr. Anthony Fauci tha të martën se ai dhe anëtarët e tjerë të Gr
85 pacientë të shtruar në spital, 6 prej tyre në gjendje kritike Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës aktualisht janë të shtrirë 85 pacientë me Covid-19, sëm
Mourinho-kritikëve: Shikoni sa kanë shënuar sulmuesit e mi ndër vite Pas një dëmtimi që e mbajti për disa muaj jashtë fushave, Harry kane përfitoi nga ndërprerja e kampionatit për shkak të
COVID-19, një paciente në gjendje kritike Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare janë të hospitalizuar 40 raste me Covid-19. 27 raste prej tyre
OBSH me tone kritike për koronavirusin: Këto shtetet rrezikohen Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Tedros Adhanom Ghebreyesus, ka thënë se ndonëse situata pas shpërthimit të
Sherr midis barinjve shqiptarë: Njëri në gjendje kritike, tjetrin e godet kamioni pas zënkës Dy barinj shqiptarë kanë përfunduar në spital në Greqi pas një sherri mes tyre. Pacienti i shtruar në njësinë e kujde
Aksident i rëndë në Milot-Thumanë, 35-vjeçari në gjendje kritike për jetën Një aksident ka ndodhur në autostradën Milot-Thumanë pranë fshatit Bushnesh. 35 vjeçari, i identifikuar si Luan Kola,
Mbyllën kufirin me Shqipërinë, qeveria e Kosovës merr vendimin e rëndësishëm pas kritikës së Ramës Pas mbylljes së kufirit me Shqipërinë, Kosova ka marrë vendimin e rëndësishëm. Ministria e Punëve të Brendshme në Kos
Rama i quan kafshë kritikët e tij: Unë nuk vras, vjedh, shpif apo shantazhoj! Kryeministri Edi Rama njihet për aftësinë e tij për t'u shprehur dhe kjo e ka ndihmuar më se shumti në këtë karrierë tas
Shembja e Teatrit, Kalo kritikë qeverisë: Pse gjithë kjo urgjencë, mos u zhduk koronavirusi?! Mjeku i njohur Tritan Kalo ka kritikuar qeverinë për shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar, teksa thotë se vendi ka ako
DETAJET/ Polici përplas të miturin, 12-vjeçari në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë është regjistruar në fshatin Bulgarec të Korçës ku për pasojë një fëmijë është dërguar në spital.