999 rezultate për

kritike

Filipçe: Na pret periudhë kritike, në dispozicion do të jenë edhe kapacitetet e të gjitha spitaleve dhe klinikave private Kjo periudhë është me të vërtetë kritike. Po presim periudhë në të cilën numri i sapodiagnostikuarve nga Kovid-19 do
COVID-19/ Situatë kritike në Greqi: 2400 të infektuar dhe 63 viktima në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë greke ka njoftuar në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 2,422 persona, nga të cilët 6 janë
Manastirliu: Situata është kritike, sa vatra aktive janë në Shqipëri Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se numri i të infektuarëve me koronavirus në vend është shtuar ndj
Përkeqësohet gjendja, situatë kritike në spitalet e Maqedonisë së Veriut Sistemi shëndetësor tashmë disa ditë me radhë është nën presion të madh. Situata është vërtetë kritike. Kështu deklaroi
Kandidati kryesor për postin e presidentit të Barcelonës: Klubi është afër falimentimit Kandidati kryesor për postin e presidentit të Barcelonës, Victor Font beson se klubi është afër falimentimit dhe pagat e
I infektuar me COVID-19: Kirurgu i QSUT në gjendje kritike, niset drejt Turqisë Gjendja e mjekut Enton Bollano është përkeqësuar gjatë qëndrimit në shtëpi, ku ishte karantinuar për të shmangur përhapj
Heronjtë e Vjenës! Ata që shpëtuan jetë në çastet më kritike (VIDEO) Gjatë sulmit terrorist në Vjenë, në momentet kur sulmuesit pa mëshirë shtinin me kallshnikov mbi qytetarë, policë por ed
Atentat ndaj shqiptarit në Itali, 40-vjeçari në gjendje kritike Një shqiptar në Itali është qëlluar me armë zjarri. Sipas mediave vendase, ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:00 të mbr
COVID-19/ OBSH jep alarmin: Muajt e ardhshëm do të jenë kritikë! Hemisfera veriore po përballet me një moment kritik për shkak të pandemisë COVID-19. Alarmi është dhënë nga drejtori
Meta i kthehet ashpër Ramës: Situata është kritike në Shqipëri "Në rastin e Shqipërisë, situata është edhe më kritike se kudo tjetër, për shkak të një qeverisjeje të mbrapsht që nuk r
Sulmohet brutalisht biznesmeni në Shkup, ndodhet në spital gjendje kritike për jetën Sot pasdite në mënyrë brutale është s ulmuar fizikisht biz nesmeni nga Shkupi, Lupço Palevski. Sipas Netpress, ai gj
I vendosën tritol në makinë, Preg Gjini në gjendje kritike po lufton për jetën Preng Gjini u tentua të ekzekutohej nga një atentat me tritol i vendosur në makinën e tij. Nga burimet bëhet me dije
Makina përplas gruan në Vlorë, dërgohet në spital në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë rrethrrotullimit të Skelës në qytetin e Vlorës. Mësohet se një automjet ka përp
Aksident në Shkodër, një person niset në gjendje kritike drejt spitalit Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hëne në hyrje të qytetit të Shkodrës. Burimet bëjnë me dije se n
DETAJET/ Po ktheheshin nga puna, 3 nga 7 të plagosurit janë në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Malësi të Madhe ku një furgon ka dalë nga rruga duke plagosur 7 pasa
Në gjendje kritike për jetën, i mituri dërgohet me helikopter drejt Tiranës Një fëmijë është sëmurur ditën e sotme në Sarandë dhe është dërguar në gjendje kritike për jetën, me helikopter në Tir
Makina del nga rruga, një shtetas dërgohet në spital në gjendje kritike Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në Pogradec. Një makinë ka dalë nga rruga e për pasojë ka
Tragjedi në bregdet: Futet të lahet me vajzën e mitur, babai mbytet e 9-vjeçarja në gjendje kritike Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur në Durrës, në bregdet. Një 44-vjeçar ishte futur në det bashkë me vajzën 9-vje
Nga porositja e çajit tek ulërimat: Orët e fundit të kundërshtarit të Putin para se të binte në gjendje kritike Për Alexei Navalny ishte një tjetër udhëtim rutinë në rajone. Në mënyrë të veçantë për qytetin më të madh të Siberisë, N
U raportua se ishte në gjendje kritike, ish-deputeti reagon dhe falenderon Zotin dhe Ramën Pasditen e sotme në media u shpërnda lajmi se ish-deputeti Fatmir Toçi ishte në gjendje të rëndë shëndetësore pasi u pre