999 rezultate për

kritikat

Dhëndri i Berishës ia plas kritikat në sy Bashës: Pse nuk dokumentuat vjedhjen e votës Tensionet mes Jemin Gjanës dhe Valbona Mezinit nuk ishte i vetmi moment i tensioneve në mbledhjen e kryesisë së PD-së. S
Grida Duma për kritikat e Berishës: Unë nuk i shkel parimet e mia Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, e ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa në News24, ka kome
Mustafaj komenton kritikat e Berishës ndaj Bashës: Ka dhënë sinjale edhe më parë Ish-ministri i PD-së, publicisti dhe shkrimtari Besnik Mustafaj, ka folur për situatën në këtë parti, një ditë pasi ish-
Presidenti i federatës spanjolle mbështet kritikat e Perezit: E pranoj që kemi një arbitrazh të dobët Javier Tebas, presidenti i federatës së futbollit spanjoll ka shprehur mbështetjen e tij drejt Florentino Perez dhe fjal
Messi në intervistë ndryshe: Nuk ma ndjen për kritikat! Jemi mësuar ta shohim të qetë, por dhe Messi ka shpërthimet e tij si në fushë ashtu dhe jashtë saj. "Pleshti" ka folur n
Enrique trembet nga Juvja: Nuk i kuptoj kritikat, janë të frikshëm Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique në konferencën për shtyp në vigjilje ndaj Sevillas ka folur dhe për rivalin e ardhsh
Debati PS-LSI për arsimin, Nikolla: Kemi një klimë të mirë bashkëpunimi Debatin mes PS dhe LSI për arsimin, ministrja e Lindita Nikolla e shikon si një klimë të mirë bashkëpunimi. Në studion
Ilda rrëfen kritikat për spotin erotik: Mami më tha "si do shkojë babi në lloto" Ilda Bejleri ka mahnitur me skenat në spotin më të ri të DigitAlb që shfaqet me rastin e Shën Valentinit. Moderatorja
INTERVISTA/ Vasili flet hapur për Saimir Tahirin dhe kritikat për shëndetësinë falas UPDATE - Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka shpjeguar deklaratën e Luan Ramës bërë dy ditë më parë ku
Ledina Çelo lë pas kritikat dhe feston pranë familjes (FOTO LAJM) Këngëtarja Ledina Çelo ka lënë pas të gjitha kritikat lidhur me prezantimin e festivalit të fundvitit dhe zgjedhjes së v
Alaba: Kritikat më kanë bërë më të fortë! David Alaba ka thënë se ndihet edhe më i fortë pas kritikave që ka marrë nga eliminimi i Austrisë në Kampionati Evropian
Ngrijnë 5 peshq në patinazh, parku mbyllet nga kritikat (FOTO LAJM) Parku zbavitës Space World po shkrin tani akullin në pistë, një operacion për të cilin do të duhet të paktën një javë.
Boateng e tepron: Kritikat e Rummenigge-s janë qesharake Jerome Boateng i Bayern Munich i është përgjigjur shefit të ekipit bavarez Karl-Heinz Rummenigge për sa i përket stilit
Allegri: Kritikat na bëjnë më të fortë Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri beson se skuadra e tij do të përmirësohet ende gjatë këtij sezoni. Kampio
Faebook ndryshon “Trending” për të shmangur kritikat Gjiganti i rrjeteve sociale Facebook ka riorganizuar funksionin e njohur si “Trending” në faqen e tij për të bërë postim
Ja si u përgjigjet ofezave të fansave Nora Istrefi (FOTO) Ka mjaftuar një foto që kishte postuar në Instagram teksa dukej se nuk ishte depiluar, të shpërthente rrjeti nga kritika
Filipine kërcënon OKB: Ndalni kritikat ose do themelojmë një OKB të ngjashme Presidenti i Filipinez, Rodrigo Duterte, ka kërcënuar Organizatën e Kombeve të Bashkuara, se do të dalë nga kjo organiza
Doni të jeni njeri i suksesshëm,shmangini këto 3 vese Arritja në një biznes varet shumë nga disa karakteristika personale të çdo individi . Shumë sipërmarrës të suksesshmë
Rama shmang kritikat për Shukriun përmes batutave Pavarësisht faktit se kanë kaluar disa ditë nga publikimi i video skandalit të ish kreut të Bashkisë, i cili akuzohet pë
Ja çfarë thotë ish-zëdhënësi i Pentagonit për kritikat e Ramës ndaj Trump Edi Rama ka kritikuar ashpër kandidatin presidencial nga republikanët të SHBA-ve Donald Trump si nga Tirana ashtu edhe g