999 rezultate për

kritikat

Me fustan të çarë në mes të burrave me xhaketa, aktorja e ofenduar nga kritikat Të shumta ishin polemikat që shoqëruan daljen në të ftohtë të Jennifer Lawrence me një fustan të hollë, për të bërë një
Higuain shtrëngon dhëmbët: Faleminderit për kritikat Gonzalo Higuain i falenderon të gjithë ata që duan ta inkurajojnë por edhe ata që me kritikat duan ta demoralizojnë. Ai
Biglia mbron Higuainin: E dëmtojnë kritikat që s'kanë lidhje me futbollin Që nga koha kur Jorge Sampaoli e ka marrë drejtimin e Albicelestëve, Higuain nuk është ftuar te përfaqësuesja e tij. Mir
Kurti: Të jemi të hapur, të pranojmë kritikat Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka mbajtur fjalimin e tij të parë prejse është rizgjedhur kryetar i parti
Shmangni divorcin duke bërë këto veprime Në një studim të fundit, u zbulua se bashkëshortët që i bërtisnin njëri-tjetrit, tregonin mospërputhje ose që nuk i disk
Do të paguhet si sheik, por Haradinaj thotë se nuk i ka problem kritikat Ramush Haradinaj mori mjaft kritika pas vendimit për të rritur pagën e tij dhe të zëvendësministrave, por kjo nuk i ka b
Bëri bujë për ndarjen nga vajza e Topallit, këngëtari s'kursen kritikat Këngëtari i njohur Luiz Ejlli u bë i njohur për publikun shqiptar pas ndarjesnga vajza e Jozefina Topallit. Por duke
Fërçkovski tregon kritikat ndaj qeverisë për reformat në gjyqësor Ish-ministri dhe profesori universitar, Ljubomir Fërçkovski ka kritikuar Qeverinë e Maqedonisë për reformat në gjyqësor.
Shkrimtarja e njohur sulmon hapur Ramën: Qeveri e korruptuar! Shkrimtarja e njohur Elvira Dones gjatë një rrëfimi të gjatë për portalin “Der Bund” ka folur plot penzimizëm për rrugën
Enca preket nga kritikat, heq dorë nga dekolteja dhe vesh golf (FOTO LAJM) Instagrami i Enca Haxhias është gjithmonë plot foto të nxehta, e për këtë arsye edhe komentuesit shpesh herë e ngacmojnë
Vieri mbron Benzeman nga kritikat e Lineker Gary Lineker ka vazhduar në ditët e fundit ta sulmojë Karim Benzeman, ndërsa kulmi i kritikave ishte në ndeshje me Tott
E quajti të dobët, Benzema thyen heshtjen dhe i përgjigjet Linekerit Karim Benzema më në fund ka thyer heshtjen dhe ka folur për kritikat e shumta që ka pasur së fundmi nga ish lojtari i Ba
Gjeneralit serb nuk i interesojnë kritikat, krenar për krimet në Kosovë Nuk është më fshehtësi se doktrina ushtarake serbe, aftësia dhe fitoret në mbrojtjen e vendit gjatë bombardimeve të NATO
INTERVISTA/ Thaçi: BE-së i dhembin kritikat e mija por kam të drejtë Presidenti i Kosovës Thaçi në një intervistë ekskluzive për DW i kërkon Shqipërisë që t’i pajisë qytetarët e Kosovës me
Iuliano vazhdon të jetë optimist: Kritikat të padrejta Pavarësisht se Partizani nuk fiton dhe nuk ka shënuar në katër javët e para të kampionatit, Mark Iuliano shfaqet i qetë
Kritikat dhe ofendimet për ndarjen me Albi Nakon, shpërthen Klaudia Pepa Klaudia Pepa është padyshim një ndër balerinat më të talentuara që ka vendi ynë, por kohët e fundit ajo u kthyer kryefj
Montella: Milan i meriton kritikat Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella është kritikuar për paraqitjen e dobët të skuadrës së tij në ndeshjen ndaj Sampdor
Dhëndri i Berishës ia plas kritikat në sy Bashës: Pse nuk dokumentuat vjedhjen e votës Tensionet mes Jemin Gjanës dhe Valbona Mezinit nuk ishte i vetmi moment i tensioneve në mbledhjen e kryesisë së PD-së. S
Grida Duma për kritikat e Berishës: Unë nuk i shkel parimet e mia Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, e ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa në News24, ka kome
Mustafaj komenton kritikat e Berishës ndaj Bashës: Ka dhënë sinjale edhe më parë Ish-ministri i PD-së, publicisti dhe shkrimtari Besnik Mustafaj, ka folur për situatën në këtë parti, një ditë pasi ish-