999 rezultate për

kritikash

Legjenda e Bayern-it "lum" kritikash për Thiago Alcantara Thiago Alcantara, së fundmi është vënë nën kritikat e legjendës së Bayern Munich, Lothar Matthaus. Lothar Matthaus më
Përplasje horror në Lojërat Olimpike (VIDEO) Një snoWboarder japonez pësoi një përplasje të tmerrshme në finale të garës në Pyeongchang. 16 vjecari Yuto Totsuka p
Mori një lumë kritikash, Ronaldo më në fund reagon pas tragjedisë Pas kritikave të shumta që mori për postimin e një fotografie qesharake në rrjetet sociale, Cristiano Ronaldo, ka gjetur
Bum kritikash ndaj Ledina Çelos, ajo qetëson fansat duke fshirë foton (FOTO LAJM) Ledina Çelo padiskutim që bën pjesë tek ato këngëtare e cila gëzon linja perfekte. Por fotot e postuara së fundmi në rrj
Lum kritikash ndaj Albert Bunjakit pas humbjes me Kroacinë Humbja e thellë kundër ndaj Kroacisë nuk është kapërdirë në Kosovë. Kjo ka bërë që të vërshojnë kritikat ndaj trajnerit
Eneda me një këngë tragjike? Bum kritikash për Shqipërinë Lajme aspak të mira vijnë për Eneda Tarifën, ku sipas kritikëve, kënga është e mërzitshme ndërsa në pikëpyetje është edh
Kandidati i FRPD në lidhje me vajzën e deputetes së PS, lum kritikash Një nga kandidatët më kryesorë për ta marrë drejtimin e FRPD-së Belind Këlliçi është zbuluar se është i lidhur me Ana Sh
Bum kritikash për West lidhur me modelet (VIDEO) Kanye West ka kritere të veçanta për të përzgjedhur modelet që të bëhen pjesë e sfilatës së tij. Ai i ka ndarë ato në tr
Bum kritikash për ministren që tregoi më shumë se ç'duhet (FOTO LAJM) Një veshje jo e hijshme e ministres franceze, kanë bërë që menjëherë në rrjetet sociale të shpërthejnë kritikat. Ka mjaf
Bum kritikash për Miss Japoninë: S’je “mjaftueshëm japoneze” (FOTO LAJM) Ajo u kurorezua më e bukura e Japonisë në muajin mars dhe që nga ai çast ka marrë aq shumë kritika, duke u kthyer në laj
Ky është Blero? Bum kritikash nga fansat (FOTO LAJM) Blero ka guxuar të ndryshojë ngjyrën e flokëve dhe të bëhet biond. Mania për të përcjellë çdo gjë në rrjetet sociale, e
Bum kritikash, Lohan e tepron me “Photoshop” Ndonëse nuk është hera e parë që aktorja Lindsay Lohan akuzohet për përdorimin e "Photoshop"-it në fotografitë e saj, aj
Nora Istrefi drejton mjetin duke folur në telefon, bum kritikash (FOTO LAJM) Nuk kanë të ndalur kritikat për Nora Istrefin, ku perpos faktit që mbante taka të larta, tashmë ajo drejton mjetin teksa
Nora mban taka të larta, bum kritikash në Instagram (FOTO LAJM) Nora Istrefi ndonëse është shtatzënë, vijon që ti kushtojë rëndësi paraqitjes së saj duke mbajtur taka mjaft të larta.
Praktikon yoga-n në majë të një ndërtese shumëkatëshe, bum kritikash (VIDEO) Vendosi jetën në rrezik teksa praktikonte yoga dhe kjo ka ngjallur reagimin e shumë njerëzve, të cilët ju duk e pahijshm
Dështon Elvana dhe Tuna, bum kritikash nga fansat (FOTO LAJM) Duket se ky vit nuk ka qënë fort i mirë për këngëtarët, pasi në një masë të madhe kanë zhgënjyer fansat e tyre. Pas Elva
Rekord kritikash për mbajtjen e djalit nga Ami, ja fotoja që theu parashikimet Një foto që ka publikuar Ermal Mamaqi në rrjetin e tij social zyrtar në Facebook, ka thyer rekordin sa i takon klikimeve
Raporti i DASH, lum kritikash për Maqedoninë Departamenti Amerikan i Shtetit (DASH) ka publikuar raportin për të drejtat e njeriut për 2012, ku janë nënvizuar një va
Raporti i Bajram Rexhepit lumë kritikash Komisioni parlamentar ka kritikuar Ministrin e Punëve, Bajram Rexhepi për siguri në lidhje me raportin e fundit për ngja
“Enciklopedia maqedonase”, largohet edhe Alajdin Abazi Redaksia e re e Enciklopedisë së Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Maqedonisë (AKSHM) ka vendosur që të shitet sërish