999 rezultate për

kritika

COVID-19/ Rama i përgjigjet ambasadorit të BE: Kritikave nuk iu heq asnjë presje Pak ditë më parë, ambasadori i Bashkimit Evropian në Tiranë, Luigi Soreca tha se Bashkimi Evropian kishte dhënë miliona
Plasin kritikat: Mjekët italianë do të lejohen të zgjedhin se cilët pacientë me Covid-19 do të shpëtojnë Ministria italiane e shëndetësisë është kritikuar për një draft që ka krijuar mbi planin e ri që duhet të ndjekë për pan
Soreca i përgjigjet Ramës për kritikat e vaksinës: Jam i habitur! E kuptoj zhgënjimin Ambasadori BE në Tiranë Luigi Soreca në një intervistë për Zërin e Amerikës shprehet se beson që negocitatat me Shqipëri
"Së shpejti, në krye", Rrahmani iu përgjigjet kritikave Amir Rrahmani bëri një gabim të madh në ndeshjes në mes të Napolit dhe Udineses. Mbrojtësi kosovar ia fali golin ku
Fernandes apo Cantona? Legjenda e Man.United ka kritika për portugezin Aftësitë e mëdha që Bruno Fernandes posedon kanë rezultuar që ai të krahasohet me legjendat e klubit të Manchester Unite
Në lidhje me futbollistin 19 vite më të ri, Adriana Matoshi revoltohet nga kritikat (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Adriana Matoshi është në qendër të mediave rozë, që në momentin kur pranoi publikisht lidhjen me futbo
Del Piero shpërthen me kritika ndaj Interit: Skuadër e përçarë Alessandro del Piero ka komentuar për Sky Sport me fjalë të ashpra paraqitjen e bërë nga Inter-i mbrëmjen e sotme kundër
Rreshtimi i pakuptimë i Arsenalit sjell edhe kritikat, 7 lojtarë përpara portës për 2 sulmuesit e Aston Vilës Arsenali pësoi një humbje turpëruese në shtëpinë e vet ndaj Aston Villës edhe pse ishte dukshëm favorite në letër. T
"Mbytet" nga pyetjet për rënien e Messit, Koeman mbron kapitenin nga kritikat Ronald Koeman u paraqit në një konferencë për shtyp këtë të premte, në prag të ndeshjes Barça-Betis. Këto ishin reflekti
"Pse u ble? Muriqi më duket si një Caicedo i bardhë", gazetari kritika ndaj sulmuesit dhe drejtuesve Vedat Muriqi erdhi në verë te Lacio pas shumë tratativash. Më pas vuajti për tu bashkuar me ekipin fillimisht për sh
Projektligji për pandeminë, deputetja e AAK-së kritika Qeverisë Deputetja e AAK’së, Teuta Haxhiu ka kritikuar Qeverinë për mosprezencën në seanca të Kuvendit, raporton Gazeta Express.
Një biletë për Askund: Trendi i pabesueshëm i fluturimeve dhe kritikat ndaj tij Të lexoni se dikush do të presë një biletë për të shkuar –askund– mund të duket si shaka pa kripë. Por në fakt, është e
Pipero kritika Ramës: Pandemia e COVID-19 mund të zgjasë edhe 2 vite "Ne do të jetojmë gjatë me këtë pandemi. Mendohet se kjo pandemi do të zgjasë së paku 1.5 ose 2 vite..." Mbrëmjen e s
"Kam qarë boll", Aurela Gaçe i përgjigjet kritikave Muajin e kaluar këngëtarja shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe publikoi këngën e saj më të re "Lento Lento", që u p
"Kjo nuk do të jetë pandemia e fundit", OBSH kritika gjithë botës Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë u bëri thirrje vendeve që të investojnë te sistemet e shëndetit publik, pasi
"Servil i Ramës!", aktori që u bë kryebashkiak sulmon qytetarin: Injorant! (FOTO LAJM) Erion Isai një ndër aktorët e humorit më të njohur në vend e braktisi profesionin e tij duke u angazhaur në politikë, ku
HOROSKOPI/ Shmangni kritikat e tepërta, nuk do ua mirëpresin Dashi Njerëzit që kanë besim tek ju do të kërkojnë mbështetje për t’i n
Gent Hazizi nuk kursen kritikat për Mamaqin: Kur monton gjëra s'do të thotë se bëre film Aktori i njohur Gent Hazizi, i ftuar në ‘Ditë e re”, ka folur ndër të tjera edhe për suksesin që ka arritur Ermal Mamaqi
Fitoi me Bolognan, Sarri: Kritikat për Juventusin janë të tepërta Juve ka qenë një nga skuadrat më të kritikuara këtë edicion, pasi skuadra nuk ka treguar dominimin në Itali siç jemi mës
Eurodeputeti kritika për drejtësinë në Shqipëri: ǒështë bërë me dosjet 184 dhe 339? "Dosjet po hetohen prej tre vjetësh por nuk kemi akuza nga prokuroria por vetëm lajme se po pengohet drejtësia..." Në