999 rezultate për

kristo

Ziso Kristopulli rrëfen tmerrin e rrëmbimit: Më mashtruan, më vendosën thesin në kokë Ziso Kristopulli, i cili shumë vite më parë u rrëmbye dhe u torturua nga Shërbimi Informativ Kombëtar bashkë me biznesme
Kristo "elegji" për Agim Kajmaku: Të dielën u arrestove, të hënën në punë shkove "Ju kërkoj falje o njerëz, që kisha shpresë te Kryeprokurori i ri..." Aktivisti i shoqërisë civile Erion Kristo përme
Koliqi dhe Camaj spiun të UDB-së dhe CIA-s? Kristo i kthehet Tares: Ne mbetemi xhuxha para tyre Vijon debati i shkaktuar nga Auron Tare, lidhur me dy shkrimtarët Ernest Koliqi dhe Martin Camaj, që sipas tij ishin të
Kunati rrëfen mes lotësh vizitat në shtëpinë e viktimave: Sekti fetar i mori në qafë Sotir Kristollari, kunati i Zhaneta Josfifit, gruas që u vetëflijua bashkë me vajzën në banesë, rrëfen në një intervistë
Kristo ironizon opozitën: Duhet të marrë vota me frymë, por unë shoh vetëm bugaçe Pedagogu Erion Kristo mbrëmjen e sotme ka qënë i ftuar në “Tempora” nga Sonila Meço në RTV Ora, ku ka ironizuar opozitën
Dëshmia e rrallë e nipit për sekretarin e "Vatrës" dhe deputetin që s'pranoi postin e Enverit Publikohet historia e panjohur e Loni Kristos nga Hoçishti i Korçës, i cili pasi u shkollua në Selanik, emigroi në SHBA
Tirana nis mosbindje civile? Një grup qytetarësh futen tek Liqeni Artificial Një grup njerëzish kanë shkuar tek parku i Liqenit Artificial duke thyer kështu masat e qeverisë Rama. Thirrja u bë f
Erion Kristo: Mijëra myslimanë që durojnë poshtërimin, lënë një njeri t’u hajë kokën të gjithëve Pedagogu dhe aktivisti Erion Kristo ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shprehur gjithë indinjatën e tij
"Bëni gati kurrizin", Erion Kristo ironizon "flotën" e re luksoze të Policisë së Shtetit Ditën e djeshme ishte Kryeministri Edi Rama ai që bëri publik faktin se Policia e Shtetit ishte pajisur me 110 furgona t
KORONAVIRUSI/ Erion Kristo: Kam ndaluar vjehrrin të më vijë në shtëpi! Pedagogu Erion Kristo ka zbatuar urdhrin e kryeministrit Rama, për të qënë të izoluar në shtëpi, për shkak të infektimit
Pedagogu Kristo për Ramën: Nuk e kuptoj pse ikin shqiptarët kur kanë në krye gjeniun Pegagogu dhe moderatori Erion Kristo kundërshtoi nga protesta para Parlamentit paketën “antishpifje” duke thënë se ky li
I ikën gruaja me 3 fëmijët nga shtëpia, vëllai fajëson të motrën e tij Në seancën e sotme në “Shihemi në gjyq”, vëllai ka sjellë motrën e tij dhe e akuzon se ajo është fajtore që nusja e tij
Profesori i njohur bën deklaratën e fortë: Sot nuk do uroj as fëmijët e as mësuesit, vajtja në shkollë ska kuptim Ditën e sotme ka filluar viti i ri shkollor për kopshtet, shkollat fillore ato 9 vjeçare dhe të mesme. Në total janë 386
Gjergj Xhuvani u shua pasi mbaroi xhirimet e filmit, e lidhi me historinë tragjike të djalit Pasi kishte mbaruar xhirimet e filmit “Liqeni im” në Shqipëri në fund të vitit të kaluar, Gjergj Xhuvani edhe pse vuante
Shqipëria heq vizat me Federatën e Shën Kristoferit dhe Nevisit Qeveria shqiptare ka miratuar vendimin për të hequr vizat me Federatën e Shën Kristoferit (St. Kitts) dhe Nevisit. Vendi
Mallkohet Lleshaj: Të zëntë mallkimi i babait tim që i vodhën shtëpinë Erion Kristo ka reaguar në mënyrë të ashpër ndaj Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj. Sot janë bërë publike informacio
Erion Kristo: Shqiptarët që punojnë në shtet harrojnë që marrin edhe rrogë Puna në shtet mbetet e preferuara e shqiptarëve. Vit pas viti kërkesat mesatare për një pozicion vakant kanë pësuar rrit
Këshilli i Evropës për vizitë në Maqedoni Nga sot e deri të mërkurën në Shkup do të qëndrojë një delegacion i Asamblesë Parlamentare i Këshillit të Evropës për di
Gazetari shpërthen ndaj politikanëve: Kopila e kur*arë Ditën e sotme në Tiranë po zhvillohet një protestë për vdekjen tragjike të 23-vjeçarit shqiptar në Francë, Florenc Beqi
Pse u kthye Kristo Thano në Shqipëri? Një djalë me ëndrra. Si çdo i ri në moshën e tij. Kishte pasion muzikën, pasion i cili rridhte nga talenti i trashëguar