Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

kristidhi

Pirro Milkani dhe pianistja Margarita Kristidhi i dhurojnë Tiranës dy bredha Për të dytin vit radhazi regjisori Pirro Milkani dhe bashkëshortja e tij, pianistja Margarita Kristidhi i janë bashkuar