999 rezultate për

kristi

Vrasja e dy motrave nga Përparim Ademi, çfarë thotë drejtori i shkollës për jetën e tyre në Greqi Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me jetën e motrave Zhaneta Metani dhe Kristina Metani, të cilat u ekzekutuan nga 5
"Unë u rrita në jetimore", flet e bija e Kristinës dhe Përparimit Një tjetër rrëfim tronditës vjen nga vrasja makabre e dy motrave, Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani, mbrëmjen e 31 dhje
Dalin faktet: Përparim Ademi dhe dy viktimat janë arrestuar për prostitucion në Selanik Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi ditën e ndërrimit të viteve, në Astir. Përparim Ademi, Kri
Zbulohen detaje: Motra tjetër e viktimave është e dashura e djalit të Përparimit Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me vrasjen e dy motrave Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi nga Përparim Ademi. K
"Dua të flas dy minuta me ty", zbardhet biseda telefonike mes Përparimit dhe Kristinës Zbulohen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që ndodhi pak ditë më parë në zonën e Astirit në Tiranë, ku Përparim Ademi
Dalin pamjet: Përparim Ademi shkon të vrasë dy motrat dhe largohet i qetë (VIDEO) Janë publikuar në emisionin Uniko të gazetarit Spartak Koka momentet kur 59-vjeçari Përparim Ademi ka hyrë në banesën e
Pas motrës flet edhe vëllai i Zhanetës dhe Kristinës: Përparimi ka patur rrjet për shitjen e fëmijëve Viti 2020 u mbyll me një ngjarje që trondi Shqipërinë. Dy motra u vranë me armë zjarri nga Përparim Ademi. Viktimat jan
Rrëfehet e motra e Zhanetës dhe Kristinës: Lindën 10 fëmijë me Përparimin dhe i kanë shitur në Selanik Një ngjarje e rëndë tronditi Shqipërinë më 31 dhjetor. Përparim Ademi vrau me armë zjarri dy motrat Kristina Bardhin dhe
Fqinja flet për ekzekutimin e motrave në Astir: Kishte çun jetim dhe punonte si kamariere Paraditen e sotme, njw ngjarje tragjike ndodhi nw zonwn e Astirit ku u ekzektuan dy motra. Fqinja e Zhanetës, e cila
Zbulohet vota e Shakohoxhës për çmimin "The Best", del "huq" Robert Levandovski fitoi çmimin e FIFA-s “The Best” si lojtari më i mirë i vitit 2020. Një ngushëllim për yllin e Ba
"Ndeshjet me të ishin speciale", Messi uron që CR7 të jetë i gatshëm për supersfidën Nesër është momenti i “klasikes” në Spanjë dhe Lionel Mesi, për mikrofonat e “DAZN”, flet për rivalitetin e përjetshëm m
"Familja ime ndodhet në katin tjetër të shtëpisë", CR7 "injoron" ministrin: S'dua t'ia përmend emrin, thotë gënjeshtra Kristiano Ronaldo i është përgjigjur me tone të ashpra Minsitrit të Sporteve të Italisë Vinçenco Spadafora se ai theu rr
Shijoni 101 golat e Ronaldos me Portugalinë (VIDEO) Me dopietën ndaj Suedisë Kristiano Ronaldo kapi kuotën e 101 golave me kombëtaren e Portugalisë, teksa tashmë e sheh vet
Akord 80 milionë euro, bomberi i Premier Ligës drejt transferimit te Juventusi Pas transferimit të Kristiano Ronaldos te Juventusi, media spanjolle dhe sidomos ajo madrilene është bërë shumë e kujdes
I organizuan ditëlindjen surprizë, Adrola Dushi ndan pamjet nga festa e "çmendur" (FOTO LAJM) Me momentet më të bukura nga ditëlindja, Adrola Dushi ka vendosur t’i dedikojë disa fjalë shoqes së saj të ngushtë, Kris
Në emër të miqësisë, Adrola Dushi dhe Kristina Baki gdhendin në trup të njëjtin tatuazh (FOTO LAJM) Adrola Dushi dhe Kristina Baki përveçse janë dy modele shumë të sukseshme dhe të bukura, gezojnë një shoqëri të rrallë m
Ku do e përfundojë karrierën Cristiano Ronaldo? Nani befason me përgjigjen Kristiano Ronaldo, 35-vjeçar, vazhdon të ruajë formën fizike dhe shpeshherë e ka theksuar se kërkon të jetë aktiv në fut
Ju kujtohet Tea e "Big Brother"? Bukuroshja martohet me korçarin në fshehtësi (FOTO LAJM) Tea Zhuli dhe Kristi Becka, dy ish-konkurrentët e famshëm të Big Brother Albania duket se janë martuar në fshehtësi. Kës
Vjehrra: I bleva dyshek të flinte rehat zonja e Pukës, por ma shpërbleu duke më nxjerrë jashtë Një grua ka akuzuar nusen dhe djalin se kanë “hedhur në rrugë”, pasi e kanë nxjerrë nga shtëpia. Në rubrikën “Shihemi
Zbulohet emri, ndërron jetë pas aksidentit shoferi i postës Një aksident i rëndë ka ndodhur në Korcë ku ka ndërruar jetë një shtetas, shoferi i furgonit të Postës. Mësohet se sh