999 rezultate për

kristal

22 vjeçarja qan me lot kristali, video që po "pushton" rrjetin (VIDEO) Së fundmi media britanike “Daili Mail” ka publikuar rastin e veçantë të një vajzë 22-vjeçar. Ajo jeton në Armeni dhe
Kristal Abazaj rikthehet në Kategorinë Superiore Kristal Abazaj do të kthehet të luaj në Superligën Shqiptare. Mesfushori i avancuar do të firmosë me ekipin e Kukësit
E mbuluar me 4 milion kristale Swarovski, kjo është adoleshentja që "vodhi" mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Një adoleshente vodhi shfaqjen e mbrëmjes së maturës së shkollës së saj, teksa mbërriti në feste me një Rolls Royce Phan
Ruani bishtat e qershive, shërojnë ketë sëmundje Qershia, fruti i qershorit dhe i verës, është e pasur me shumë vlera ushqyese duke nisur që nga bishtat e deri te lëkura
Morena Taraku na tregon shtëpinë luksoze, nga abazhuri me kristale e deri te shandani prej floriri (FOTO LAJM) Morena Taraku është një nga modelet më të dashura nga publiku shqiptar por jo vetëm. Ajo ështëmjaft aktive në rrjetet so
Zgjidhet misteri 100 vjeçar, nga ka ardhur kristali i Egjiptit të lashtë? Misteri i një kristali të verdhë, në trajtë xhami, i gjetur në shkretëtirën midis Egjiptit dhe Libisë dhe që është përdo
Prapaskenat e transferimit dhe pritja tek Osijek, Kristal Abazaj tregon gjithçka I mjaftuan 11 minuta lojë për të treguar se çfarë potenciali ka si lojtar. Kristal Abazaj debutoi dje me Osijekun në Kro
Kristal Abazaj merr ofertë nga klubi belg Kristal Abazaj duket se do të qëndrojë në kampionatin e Belgjikës. Ditë më parë, sipas asaj që raportoi "Het Nieuëesblad
Anderlecht nxjerr në merkato Abazajn? Anderlechti i Belgjikës, për momentin pa trajner, po punon për të gjetur “timonierin” e ri të skuadrës, por në të njëjtë
Kristal Abazaj gati për debutim, grumbullohet nga trajneri Anderlechtit Kristal Abazaj është grumbulluar me skuadrën e parë të Anderlechtit në ndeshjen ndaj Cercle Brugge e cila luhet sot.
Abazaj shumë pranë largimit nga Anderlecht Problemet e Kristal Abazajt te skaudra belge e Anderlecht nuk kanë fund, shkruan Albeu.com. 22 vjecari erdhi me shumë
Abazaj tregon arsyen pse nuk luan me Anderlehtin Kristal Abazaj ishte një “kristal” në futbollin shqiptar, por pas kalimit te skuadra e Anderleht në Belgjikë, performanc
Diamante dhe kristal, këngëtarja e njohur tregon shtëpinë luksoze (FOTO LAJM) Talenti dhe padyshim fiziku e kanë ndihmuar shumë Pamela Anderson-in të jetë në luksin që dëshiron dhe ta përdorë atë si
Erdhi nga "Kristali", Meta merr ish-ambasadorin në Turqi si këshilltar Presidenti Ilir ka emëruar si këshilltar për marrëdhëniet ndërkombëtare ish-ambasadorin në Turqi, Genci Muçaj. Muçaj
Kristal Abazaj mesazh prekës për Luftëtarin Kristal Abazaj ka firmosur me klubin e Anderlehtin në Belgjikë dhe pret të largohet së shpejti, ndërsa në Shqipëri ai ka
Kristal Abazaj fiton çmimin si talenti më i mirë i Kategorisë Superiore Ashtu si çdo edicion në Kategorinë Superiore, shoqata “Sporti na Bashkon”, ka shpallur lojtarët më të mirë të vitit.
Kristal Abazaj kalon me sukses vizitat mjekësore tek Anderlecht Pas ndeshjes Luftëtari-Partizani që përfundoi 2-2, Kristal Abazaj është nisur menjëherë drejt Belgjikës, për të ndjekur
Mësohen detajet rreth transferimit të Abazajt tek Anderlechti Kristal Abazaj zyrtarizoi është një lojtar i Anderlechtit në Blegjikë, ku nënshkroi një kontratë 3-vjeçare, me opsion zg
Zyrtare: Kristal Abazaj transferohet tek Anderlecht Mesfushori sulmues i Luftëtarit dhe Kombëtares Shqiptare, Kristal Abazaj, ka arritur marrëveshje tre vjeçare me klubin b
Zgjidh një kristal magjik dhe mëso çfarë do të të ndodhë këtë pranverë Sferat e kristaleve prej kohësh janë përdorur nga magjistarët dhe orakujt për të parashikuar një situatë të ardhshme.