999 rezultate për

krisma

DËSHMIA/ Si reagoi Vis Martinaj pas krismave dhe episodi me taksistin që e çoi në spital (VIDEO) Një taksist ka dhënë dëshminë e tij në lidhje me momentin kur Ervis Martinaj ka dalë i plagosur nga lokali ku ndodhi vra
Miqtë e shoferit të Xhafajt rrëfejnë: Shkëlzenin e gjetëm të mbuluar në gjak, nuk dëgjuam krisma Ekspertiza e ka cilësuar vetëvrasje vdekjen e shoferit të ministrit Fatmir Xhafaj dy ditë më parë në garazhin e Gardës s
Qef o qef, rikthehen krismat në odën e Drenicës para syve të Lushtakut (VIDEO) Vëmendja e shumicës sot ishte tek ndeshja e Kampionatit Botëror, Kroaci-Argjentinë por, në odat e Drenicës kishte festë.
Plasin krismat e armëve në Prishtinë Një gjuajte me armë zjarri ka ndodhur sot në rrugën “Hamëz Jashari” në Prishtinë. Policia e Kosovës ka dalë në vendin
Krisma armësh në Prizren, policia jep detaje Drejtoria e Policisë Rajonale në Prizren dje në orët e vona të mbrëmjes ka pranuar informatën se në fshatin Kobaj janë d
Flet tezja e Arielës: Isha në telefon, dëgjova britmat dhe krismat e armës Kur ka kaluar vetëm 1 javë nga tragjedia në Tiranë ku humbi jetën Ariela Murati dhe Aldison Belulaj, dëshmi tronditëse j
Nisin krismat në partinë rozë, deputeti i PS sulmon hapur qeverinë Duket se edhe mes partisë rozë kanë nisur konfliktet e para. Vëtëm pak pasi u diskutua mbi arritjet e deritanishme t
Floriana tha se ishte autore e programit, nisin krismat e para me Nevinën “Jo vetëm modë” u moderua nga Floriana Garo për vite me radhë. Kur ajo u zhvendos në Zvicër, dikush duhej të drejtonte.
Vrasja e Aleksandër Ndokës, flet banori: "Jam i tronditur, dëgjova krisma" Aleksandër Ndoka vëllai i ish-deputetit socialist në qarkun e Lezhës Arben Ndoka, është ekzekutuar në mënyrë mafioze mbr
Vrasja në Mat, zbardhet dëshmia e fëmijëve: E thirrën në verandë dhe dëgjuam krisma Një ngjarje tragjike ka ndodhur rreth orës 21.30 të kësaj të diele në fshatin Rukaj të Matit, ku është vrarë me armë zja
Rashiti: Turma u egërsua kur u dëgjuan krismat nga sigurimi i Spasovskit Deputeti i LR-PDSH-së i cili ka qenë afër Ziadin Selës, Sureja Rashiti tregoi sonte në “Click Plus” se si turma u vërsul
"Dëgjova krisma e më pas një njeri ra në tokë ...", flet dëshmitari shqiptar në Londër Një sulmues i panjohur ka marrë përpara me makinë të paktën 10 persona në urën Westminster në Londër, dhe më pas ka plag
Sulmi në Londër, shqiptari: Tmerr, ku isha kur ndodhi ngjarja (FOTO LAJM) Një sulm ka ndodhur në Londër ku kanë humbur jetën dy persona pasi kanë tentuar të hyjnë në ambientet e parlamentit të B
Tetovari me më fat në botë, ja si u shpëton plumbave të ushtrisë maqedonase (VIDEO) Sot u shënuan plot 16 vite nga fillimi i krismave të para dhe fillimi i luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare në vitin
Tjetër video nga masakra e Parisit...(VIDEO) Një tjetër video është publikuar në You Tube nga masakra e ndodhur në Paris. Këtë herë bëhet fjalë për një video, ku
Vrasja në Kashar, fejesa e vajzës prishi gjithçka Në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në Kashar, ku mbeti i vrarë Lutfi Xhaferri dhe u plagos bashkë
Ekskluzive / Pamje të orës 20:27 nga Kumanova, krismat vazhdojnë (VIDEO) Pavarësisht lajmeve për dorëzim të një pjese të personave të armatosur dhe përfundim të aksionit, videot që vijnë nga Ku
Duraku: As janë parë persona me uniformë e as janë dëgjuar krisma (VIDEO) Kryetari i Komunës së Likovës, Sadulla Duraku, doli në një konferencë për shtyp për të informuar publikun rreth ngjarjes
Djali i Berishës reagon për Doshin: Krisma nuk ka pasur Menjëherë pas kërkesës së Prokurorisë së Përgjithshme ndaj Kuvendit të Shqipërisë për arrestimin e dy deputetëve, Tom Do
Krisma në Haraçinë, plagoset gruaja me dy djemtë e saj Në Haraçinë të Shkupit janë dëgjuar disa krisma, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Mësohet se ngjarja