999 rezultate për

krisje

Prapaskenat e krisjes Gattuso-De Laurentiis, presidenti donte në fushë Rrahmanin e jo Hysaj Situata në klubin e Napolit nuk është aspak e qetë, pasi mungesa e rezultateve, sidomos në kampionat, ka krijuar një kri
A ka krisje mes tij dhe Teas? Andi i përgjigjet fjalëve Pas një mungese prej ditësh, Andi është rikthyer më në fund në “PërPuthen”, e megjithëse ai sqaroi se kanë qenë probleme
Biden shkaktar për krisjen e marrëdhënies mes Donald Trump dhe Ivankës Pas protestës së dhunshme në Kapitol, Presidenti Donald Trump deklaroi se nuk do të ishte i pranishëm në marrjen e detyr
"Krisje" mes Zidane dhe Iscos? Ky është reagimi i trajnerit të Realit Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane insiston se nuk ka probleme me mesfushorin Isco. Spanjolli u dëgjua në kame
U lidhën me bujë në Përputhen, ndahet Ina dhe Geri Geri dhe Ina ka qenë çifti i krijuar në “Përputhen 1”, të cilët vendosën që të largohen nga emisioni për të krijuar një
"Krisje" te Reali, Benzema i kërkon Mendy mos i pasoi topin Vinicius: Ai po luan kundër nesh Televizioni francez "Telefoot" ka zbuluar një bisedë të dy futbollistëve, Karim Benzema dhe Ferland Mendy pas pushimit t
Rama theu besën me padinë ndaj Haradinajt, mediat serbe në festë (FOTO LAJM) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ditën e djeshme paditi Kryeministrin Ramush Haradinaj, për shpifje. Në padinë th
Pallati i 2018 pëson krisje e çarje, banorët të frikësuar për jetën Një pallat i vitit 2018 ka pësuar krisje në Golem pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit. Kanë qenë banorët ata që
A ka krisje Plaza? Stafi hedh poshtë aludimet në rrjete sociale Lajmet që qarkulluan në rrjete sociale se Plaza Tiranë kishte pësuar një krisje, nuk janë gjë tjetër vecse Fake News.
Krisje në familjen Mbretërore, Princ Harry dhe Meghan "refuzojnë" ftesën e mbretëreshës (FOTO LAJM) Pallati i Bakingamit, në Britani, ka konfirmuar se Duka dhe Dukesha e Saseksit nuk do t’i kalojnë Kristhlindjet me Mbret
HOROSKOPI/ Bëni kujdes me ato që thoni, mund të sillni krisje të mëdha Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e ngarkuar dhe e tensionuar. Disa probleme të punës, mund të shtrihen edhe në sferën
Dorëheqja e Ervin Salianjit, a ka krisje në PD? Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji shprehet se nuk e konsideron veten “kokë turku” teksa shpjegon arsyet e d
Krisje totale, Tirana merr vendimin ekstrem për Ze Marian Ze Maria merr përsipër faturën e humbjes në derbi dhe startin e dobët të sezonit, sepse Tirana ka vendosur ta largojë.
Pas krisjes, dy këngëtaret shqiptare pajtohen sërish Një kompeticion ka thyer marrëdhëniet e ngushta mes Fitit dhe Çiljeta Xhilagës. Dy këngëtaret të cilët dikur ishin s
Krisje me Genarin? Eva Murati sqaron pse "mungoi" në ditëlindje Në muajin maj, moderatorja Eva Murati festoi 23-vjetorin e lindjes, në një festë surprizë të organizuar nga miqtë e saj.
Ka një krisje mes tij dhe Metës? Rama lë mënjanë ironinë dhe flet për dashuri Pas mbledhjes me qeverinë në Berat, Rama ka folur ndër të tjera edhe për qëndrimin e presidentit Meta dhe nëse ka ndonjë
Rama del hapur, tregon shkakun e krisjes së tij me Metën Reforma ne drejtesi ndau perfundimisht rruget e PS dhe LSI dhe nuk u shkua ne zgjedhje ne nje koalicion. Keshtu tha Rama
Miriami shuan zërat për "krisjen" e marrëdhënies me Albanin: "Mbrëmë kuptova edhe njëherë..." (FOTO LAJM) Ata janë pqrfolur ditët e fundit për një krisje në marrëdhënien e tyre. Alban Skënderaj dhe Miariam Cani konsiderohen si
Tjetër krisje në koalicion? PS-Metës: Blushi do marrë pjesë në zgjedhje Partia Socialiste në Tiranë me anë të një njoftimi për media ka përshëndetur deklaratën e Blushit i cili ështe shprehur
Krisjet PS-LSI, Balla: Opozita e vendit, brenda të majtës Deputeti socialist Taulant Balla gjatë një takimi më të rinjtë në Elbasan reagoi në lidhje me akuzat e deputetes së LSI-