999 rezultate për

krisja

Krisja me Çiljetën, Fifi tregon publikisht mesazhet mes tyre Një kompeticion ka thyer marrëdhëniet e ngushta mes Fitit dhe Çiljeta Xhilagës. Dy këngëtaret të cilët dikur ishin s
Gjendet zgjidhja, mos harxhoni para për ekranin e thyer të celularit (FOTO LAJM) Ekranët e telefonave po bëhen gjithnjë edhe më të shtrenjtë me avancimin e teknologjisë. Nisur nga kjo, thyerja apo
Krisja e marrëdhënieve me Ramën? Landi e sqaron për herë të parë Roland Hysi, një nga anëtarët e grupit “West Side Family”, është komentuar shumë pas vdekjes të Dr. Florit, pasi i ka nd
Krisja PS-LSI, ministri i Metës: Nisi kur kanabisi pushtoi vendin Ministri LSI Lefter Koka ka qënë i ftuar në “Koha për t’u zgjuar” ku foli mbi fushatën e partisë së tij por edhe për kri
Rama flet hapur: Ja kur nisi krisja me Ilir Metën Kryeministri Edi Rama ka folur sot nga Lushnja në një takim elektoral, duke treguar edhe arsyen e krisjes me LSI-në. Më
Meta flet hapur: Ja kur nisi krisja mes meje dhe Ramës (VIDEO) Presidenti i zgjedhur, Ilir Meta ka dhënë arsyet se përse marrëdhënia e tij me Ramën është krisur. Meta tha se krisja ka
Krisja PS-LSI, Balla thumbon Kryemadhin: LSI, opozita e vendit ka nisur fushatën Deputeti i PS-së, Taulant Balla ka reaguar pas deklaratave të forta të Monika Kryemadhit, bashkëshortes së Ilir Metës, d
Krisja PS-LSI, Kryemadhi sërish sulm ndaj Ramës: Lëri pseudo-reformat! Deputetja e LSI Monika Kryemadhi nga Rrajca ka sulmuar sërish qeverinë Rama për pseudoreforma. Sipas Kryemadhit të g
Thellohet krisja e koalicionit me PS, LSI braktis votimin për shkarkimin e drejtoreshës së AMF-së Përfaqësuesit e Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë bojkotuar mbledhjen e Komisionit të Ekonom
Krisja e koalicionit/ Shpërthen Erjon Braçe: S’ia dalim dot me llafe, duhet punë “Me llafe nuk ja dalim dot”. Këtë këshillë deputeti socialist, Erjon Braçe, i ka sugjeruar kryeministrit Rama dhe Qeveri
Krisja e koalicionit PS-LSI, Peleshi: S'ka kohë për lojra politike, reforma të mëdha na presin Në vrazhdën e deklaratave të fortë ndaj koalicionit PS-LSI, krisjet e të cilit erdhën pas disa deklaratave të forta nga
Falcao largohet nga United, Juve bëhet gati Manchester United dhe Falcao dështuan të gjejnë një gjuhë të përbashkët, ndaj dhe sulmuesi kolumbian shumë shpejt pritet
Krisja e një paradigme Për vite me radhë, integrimi i Shqipërisë në Bashkimin Europian është njehsuar me pro
Krisja me armë traditë e BDI-së dhe assesi shqiptare Rilindja Demokratike Kombëtare (RDK) ka reaguar ashpër ndaj kryetarit të Degës së BDI-së në Strugë, njëherësh edhe kryet