999 rezultate për

krishtlindjet

Melissa dhe Boa urojnë Krishtlindjet poshtë pemës Përshëndetje dhe urime origjinale për fansat dhe tifozët nga ana e Melissa Satta dhe Kevin Pirnce Boateng. Showgirli ita
Ja si festohen Krishtlindjet nëpër botë (FOTO-LAJM) Në të gjithë botën besimtarët e krishterë festojnë sot Krishtlindjet. Në Florida, 150 babagjyshë vendosën të tregonin sh
Krishtlindjet, Berisha uron besimtarët e krishterë Kryeministri Sali Berisha uron besimtarët e krishtere me rastin e Krishtlindjeve. Sipas kreut të qeverisë kjo ditë është
Krishtlindjet, Vetevendosje uron besimtaret e krishtere Me rastin e festës së Krishtlindjeve, lëvizja Vetëvendosje ka uruar besimtarët e krishterë për më shumë besim dhe shënde
Krishtlindjet, Janullatus uron besimtarët Kryepeshkopi i Tiranës, Durrësit dhe i gjithë Shqipërisë, Anastas Janullatos ka uruar sot të gjithë besimtarët ortodoksë
Arvizu dhe familja e tij urojnë për Krishtlindjet Ambasadori amerikan ne vendin tone, Alexander Arvizu dhe familja e tij përmes një kartolinë urojnë shqiptarët me rastin
Mbretëresha Elissabetta në 3D, uron Krishtlindjet (FOTO-LAJM) Mbretëresha Elissabetta në 3D sheh mesazhin e saj të Krishtlindjeve, përpara se ai të transmetohet. Ajo është në shoqëri
Krishtlindjet, Jahjaga uron për më shumë mirëqenie e begati në familjet shqiptare Me rastin e Krishtlindjeve, Presidentja e Republikës së Kosovës Atifete Jahjaga ka uruar gjithë besimtarët katolikë dhe
Familja presidenciale uron Krishtlindjet Presidenti amerikan, Barack Obama dhe Zonja e Parë, Michelle Obama uruan sot amerikanëve festën e Krishtlindjes dhe fale
Krishtlindjet, një “Porche” dhuratë për Rihannën (FOTO-LAJM) Me rastin e Krishtlindjeve, kompania diskografike, "Roc Nation" e cila është në pronësi të Jay-Z i ka dhuruar Rihannës n
Krishtlindjet, Cameron viziton trupat britanike në Afganistan (FOTO-LAJM) Kryeministri David Cameron ka vizituar bazën e ushtarëve britanike në Afganistan. Ai ka deklaruar se trupat britanike në
Gruevski uron për Krishtlindjen ortodokse Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Nikolla Gruevski, me rastin e festës së Krishtlindjes dërgoi urim deri
Hashim Thaçi uron pët Krishtlindjet ortodokse Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi përgëzon Peshkopin Teodosie dhe besimtarët ortodoksë të Kosovës, me r
Operacioni "Krishtlindjet", sekuestrohen 10 kg Cannabis Sattiva Një sasi prej 10 kg e 687.6 gramësh drogë e llojit "Cannabis Sattiva është sekuestruar nga një operacion i policisë së
Festohen Krishtlindjet në Kosovë Në hapësirën e Katedrales “Nëna Terezë” në Prishtinë, besimtarët e fesë katolike shënuan të premten pas mesnate festën e
Besimtarët katolikë e ortodoksë kremtojnë Krishtlindjet Të gjithë besimatët e krishterë kanë kremtuar lindjen e Krishtit që për ta është Perëndia e vetëmëshiruar. Për të nderua
Papa: Krishtlindjet, jo festë komerciale Mijëra pelegrinë nga e gjithë bota kanë udhëtuar në Betlehem për të festuar lindjen e Jezu Krishtit. Nata e shenjtë kulm
Krishtlindjet, Topi uron besimtarët e krishterë Presidenti Bamir Topi ka uruar gjatë ditës së shtunë të gjithë besimtarët e krishterë shqiptarë për festën e Krishtlindj
Janullatos uron besimtarët për Krishtlindjet Kryepeshkopi Janullatos ka uruar gjate dites se sotme besimtarët e krishterë për festën e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri.
Kryeministri Thaçi uron për Krishtlindjet Kryeministri i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, me rastin e Krishtlindjeve përgëzoi ipeshkvin e Ipeshkvi