999 rezultate për

krishtlindjet

Ish e dashura e Dybalas, urim "hot" për Krishtlindjet (FOTO LAJM) Antonella Cavalieri, ish-e fejuara e Paulo Dybalas, është larguar për momentin nga Milano, për të shijuar pushimet e fun
Zhvishen dhe puthen rrugve, si u festuan Krishtlindjet në Angli (FOTO LAJM) Të rinjtë britanikë janë botërisht të njohur për shpirtin e tyre festiv si në verë ashtu edhe në dimër, po përveç shpirt
Futbollisti i Barcelonës feston Krishtlindjet me një pjatë makarona (FOTO LAJM) Të gjithë futbollistë në llogaritë e tyre në rrjetet sociale kanë uruar fansat për ditën e Krishtlindjeve. Por lojta
Një ditë plot bekime, shqiptarët festojnë Krishtlindjet Dita e sotme konsiderohet në të gjithë botën si një nga festat më të rëndësishme. Krishtlindjet janë simbol i paqes,
Nuk pyet për temperaturat me minus, 27 vjeçarja uron Krishtlindjet zhveshur (FOTO LAJM) Duket se dita e sotme edhe pse një ditë me temperatura në minus në shumë vende të botës, vajzat e bukura të Instaramit k
Bagjyshi uron me gishtin e mesit, urimi çmendur i Ibrahimovicit për Krishtlindjet Zlatan Ibrahimoviç është unik në llojin e tij. Ai ka turbulluar rrjetin teksa urimi në "Instagram" për Krishtlindjet is
Emily Ratajkowski fansja e Romës, i feston Krishtlindjet me bikini (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Emily Ratajkowski ka vendosur të ngrejë temperaturat, në këto ditë të ftohta dimri, në vigji
Nga Ronaldo te Beckham, futbollistët festojnë dhe urojnë Krishtlindjet (FOTO LAJM) Është festa e Krishtlindjes, dhe pushimet dimërore kanë ardhur për disa kampionate, me tifozët e futbollit në botë që p
Roberto Mancini uron Krishtlindjet (VIDEO) Roberto Mancini trajneri kombëtares italiane, ka uruar Krishtlindjet përmes rrjetit social Tëitter,shkruan Albeu.com.
Modelja uron Krishtlindjet me fotografitë që të lënë pa frymë (FOTO LAJM) Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin fort me fotografitë e tyre. Por, shumë pak prej tyre janë
HOROSKOPI/ Sot janë Krishtlindjet, çfarë i pret shenjat DASHI: Do të jeni nën ndikimin negativ të yjeve dhe të një periudhe nën ritmin e duhur. Rrezikoni që të përfshiheni
Prekëse, pas çlirimit nga ISIS festohen Krishtlindjet në Alepo (VIDEO) Qindra sirianë dolën në rrugët e Alepos, qytetit që dikur ishte vatër kulture, tashmë të shndërruar në rrënojë prej luft
Cristiano Ronaldo kalon Krishtlindjet në spitalin e Torinos (FOTO LAJM) Sulmuesi i Juventusit Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez do ti kalojnë një pjesë të Krishtlindjev
Shaqiri me shokë festojnë Krishtlindjet në Manchester (FOTO LAJM) Futbollistët e Liverpoolit kanë shumë gjëra për të festuar në këtë pikë të sezonit dhe Xherdan Shaqiri me bashkëlojtarët
Urimi i kryeministrit për Krishtlindjet Ortodokse "Krishtlindjet ortodokse, i kremtofshi në paqe, me familjet Tuaja, me mirësi e begati", Kryeministri i Kosovës, Ramush
Zaev uron Krishtlindjet ortodokse Kryetari i Qeverisë Zoran Zaev, me rastin e festës fetare Krishtlindjes – lindjes së Krishtit, sot dërgoi letër me urim
Krishtlindjet nuk shkuan dhe aq mirë këtë vit, ja përse (FOTO LAJM) Dyqanet, rrugët apo shtëpitë janë të gjitha të dekoruara për festa dhe ambjentet janë kthyer magjike. Por ka akoma di
Foto në Facebook, shqipet thyejnë rregullat në burgun e Anglisë Prej disa vitesh mijëra shqiptar kanë arritur të emigrojnë drejt Britanisë duke u integruar në jetën e anglezëve, ndërsa
Policia arreston dhjetëra qytetarë, ju dalin Krishtlindjet nga hundët Festa e Krishtlindjes nuk ka pwrfunduar shumw mirw pwr shumw qytetarw, tw cilwt kanw pwrfunduar nw pranga pasi janë kapu
Vajzës së Lulzim Bashës i bie dhëmbi, ai uron Krishtlindjet në mënyrën më të veçantë Lulzim Basha ka uruar sot Krishtlindjen në mënyrën më të vecantë të mundshme. Ai ka postuar një fotografi me vajzën e