999 rezultate për

krishtlindjesh

Supë e kuqe për Krishtlindje Kjo recetë është ideale për këtë atmosferë festive, ndaj ne po j'ua sugjerojmë. Meqënëse është e thjeshtë dhe shumë
Gjysmë milioni shpenzim për dritëza krishtlindjesh në këtë shtëpi Një çift në Gjermani ka planifikuar të shpenzojë 3 000 euro (3 560 dollarë) për të ndriçuar shtëpinë me 500 000 drita të
Rrugët më të bukura për festat e fundvitit, fotot do ju lënë pa mend (FOTO LAJM) Beteja për të bërë lagjen më të bukur dhe të zbukuruar për festa ka nisur anembanë botës. Në të gjithë Mbretërinë e B
ISIS kërcënon Vatikanin: "Gjak Krishtlindjesh, vetëm prisni!" (FOTO LAJM) Shteti Islamik ka kërcënuar Vatikanin dhe Papa Françeskun në një faqe ëebi “SITE” e njohur si faqja që monitoron sulmet
Sri Lanka thyen rekordin botëror me pemën më të lartë të Krishtlindjeve (FOTO LAJM) Sri Lanka konfirmoi sot se ka thyer rekordin me pemën artificiale të Krishtlindjesh më të lartë në botë, pavarësisht von
Gruaja shpenzon 2500 paund dhurata Krishtlindjesh për qenin e saj (FOTO LAJM) Kur e gjithë jeta jonë eshtë qeni, miku jot më i shtrejtë, nuk e ke aspak problem që përveçse ti kushtosh jetën, ti kush
Inteligjenca gjermane e dinte që do ndodhte sulmi me kamion në Berlin Pas vrasjes se ambasadorit rus ne Turqi, disa te plagosurve ne një qendër islamike ne Zvicer edhe nga Gjermania raporto
Norvegjia i dhuron Britanisë çdo vit një pemë Krishtlindjesh, ja përse Gjatë Luftës së Dytë Botërore, Norvegjia u pushtua nga forcat gjermane në prill të vitit 1940. Megjithatë, gjermanët
Atmosferë Krishtlindjesh në shtëpinë e Destros (FOTO LAJM) Krishlindje në shtëpi për Mattia Destro dhe Ludovica Caramis, çifti që u martua vetëm tre muaj më parë. Sulmuesi i Romës
Balenat festojnë Krishtlindjet (FOTO LAJM) Balenat në Tokio po presin ndërimin e viteve, ku të pajisur me veshjet përkatëse, ata kanë dhënë shfaqje për të gjithë t
Festime në çdo cep të shtëpisë, vendosin 52 pemë Krishtlindjesh (FOTO LAJM) Festimet për gjithsecilin prej nesh përbën një simbolikë të veçantë. Bashkimi i familjes në një tryezë, dritat shumëngjy
Lady Gaga si pemë Krishtlindjesh (FOTO LAJM) Kurrë nuk resht së habituri me veshjet e saj dhe duke qenë se jemi në një muaj festiv, Lady Gaga zgjodhi të paraqitej në
Suedi, në pritje të Krishtlindjeve (FOTO-LAJM) Në Suedinë jugore në Goteborg, Krishtlindjet kanë ardhur. Qendra e qytetit të bukur në fakt nga 15 nëntori është gati pë
Rusi, "çmenduri" Krishtlindjesh për Messin Për dashurinë bëhet gjithçka. Madje mund edhe të refuzosh 30 milionë euro në vit. Protagonisz i gjithë kësaj "çmendurie"
Në Shtëpinë e Bardhë, aromë Krishtlindjesh (FOTO LAJM) Në Shtëpinë e Bardhë kanë nisur zbukurimet për festën e krishtlindjeve. Zonja e Parë Michelle Obama zhvilloi një ceremon
Pemë krishtlindjesh me 2 500 telefona Një pemë krishtlindjesh rreth 4.5 metra e gjatë është krijuar me 2 500 telefona të papërdorur. Pema me telefona është nd
Angry Birds, në version krishtlindjesh (VIDEO) Angry Birds është një nga lojërat më popullore në telefon – por ky version i realizuar së fundmi është pak sa ndryshe –