999 rezultate për

kris

Kristo "elegji" për Agim Kajmaku: Të dielën u arrestove, të hënën në punë shkove "Ju kërkoj falje o njerëz, që kisha shpresë te Kryeprokurori i ri..." Aktivisti i shoqërisë civile Erion Kristo përme
Koliqi dhe Camaj spiun të UDB-së dhe CIA-s? Kristo i kthehet Tares: Ne mbetemi xhuxha para tyre Vijon debati i shkaktuar nga Auron Tare, lidhur me dy shkrimtarët Ernest Koliqi dhe Martin Camaj, që sipas tij ishin të
Kunati rrëfen mes lotësh vizitat në shtëpinë e viktimave: Sekti fetar i mori në qafë Sotir Kristollari, kunati i Zhaneta Josfifit, gruas që u vetëflijua bashkë me vajzën në banesë, rrëfen në një intervistë
I organizuan ditëlindjen surprizë, Adrola Dushi ndan pamjet nga festa e "çmendur" (FOTO LAJM) Me momentet më të bukura nga ditëlindja, Adrola Dushi ka vendosur t’i dedikojë disa fjalë shoqes së saj të ngushtë, Kris
Në emër të miqësisë, Adrola Dushi dhe Kristina Baki gdhendin në trup të njëjtin tatuazh (FOTO LAJM) Adrola Dushi dhe Kristina Baki përveçse janë dy modele shumë të sukseshme dhe të bukura, gezojnë një shoqëri të rrallë m
Një film surprizë rreth Lady Diana-s, aktorja e njohur që do të luaj rolin e Priceshës (FOTO LAJM) Një film i ri për princeshë Diana-n ka nisur punën. Filmi do të quhet ‘Spencer’, mbiemri i Lady Diana-s para se të marto
Ku do e përfundojë karrierën Cristiano Ronaldo? Nani befason me përgjigjen Kristiano Ronaldo, 35-vjeçar, vazhdon të ruajë formën fizike dhe shpeshherë e ka theksuar se kërkon të jetë aktiv në fut
Ju kujtohet Tea e "Big Brother"? Bukuroshja martohet me korçarin në fshehtësi (FOTO LAJM) Tea Zhuli dhe Kristi Becka, dy ish-konkurrentët e famshëm të Big Brother Albania duket se janë martuar në fshehtësi. Kës
Vjehrra: I bleva dyshek të flinte rehat zonja e Pukës, por ma shpërbleu duke më nxjerrë jashtë Një grua ka akuzuar nusen dhe djalin se kanë “hedhur në rrugë”, pasi e kanë nxjerrë nga shtëpia. Në rubrikën “Shihemi
Kristo ironizon opozitën: Duhet të marrë vota me frymë, por unë shoh vetëm bugaçe Pedagogu Erion Kristo mbrëmjen e sotme ka qënë i ftuar në “Tempora” nga Sonila Meço në RTV Ora, ku ka ironizuar opozitën
Zbulohet emri, ndërron jetë pas aksidentit shoferi i postës Një aksident i rëndë ka ndodhur në Korcë ku ka ndërruar jetë një shtetas, shoferi i furgonit të Postës. Mësohet se sh
"Raiola nuk më hap as telefonin" ylli i Serie A tregon vuajtjet me menaxherin e krisur (FOTO LAJM) Henrikh Mkhitaryan është në një udhëkryq të madh, pasi nuk e di se ku do të luajë sezonin e ardhshëm. Armeni është i h
Dëshmia e rrallë e nipit për sekretarin e "Vatrës" dhe deputetin që s'pranoi postin e Enverit Publikohet historia e panjohur e Loni Kristos nga Hoçishti i Korçës, i cili pasi u shkollua në Selanik, emigroi në SHBA
Ndahet nga jeta ish-shoku i Cristiano Ronaldos sh-futbollisti argjentinas Mauricio Hanuk është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 43-vjeçare. “Turku” vuante n
Tirana nis mosbindje civile? Një grup qytetarësh futen tek Liqeni Artificial Një grup njerëzish kanë shkuar tek parku i Liqenit Artificial duke thyer kështu masat e qeverisë Rama. Thirrja u bë f
Erion Kristo: Mijëra myslimanë që durojnë poshtërimin, lënë një njeri t’u hajë kokën të gjithëve Pedagogu dhe aktivisti Erion Kristo ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shprehur gjithë indinjatën e tij
Kris arma në Dibër, i riu qëllon veten teksa ishte me bagëtitë Një plagosje u regjistrua mbrëmjen e sotme në Dibër ku mbeti i plagosur një bari. Policia e Dibrës njofton se rreth
Rrjeti mbetet "pa fjalë", publikohet foto e Kim Kardashian në maturën e vitit 1996 (FOTO LAJM) Pak vëmendje ju lutem! Kemi nevojë për pak shkëputje nga pandemia e koronavirusit për të parë sesi dukej Kim Kardashian
"Bëni gati kurrizin", Erion Kristo ironizon "flotën" e re luksoze të Policisë së Shtetit Ditën e djeshme ishte Kryeministri Edi Rama ai që bëri publik faktin se Policia e Shtetit ishte pajisur me 110 furgona t
Çfarë ndodhi në Patos? Dëgjohen breshëri të shtënash por policia e mohon Ndërkohë që banorët pohojnë një përplasje makinash dhe të shtëna me armë zjarri në qytetin e Patosit, ngjarje e ndodhur