999 rezultate për

kris

Ndahet nga jeta ish-shoku i Cristiano Ronaldos sh-futbollisti argjentinas Mauricio Hanuk është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 43-vjeçare. “Turku” vuante n
Tirana nis mosbindje civile? Një grup qytetarësh futen tek Liqeni Artificial Një grup njerëzish kanë shkuar tek parku i Liqenit Artificial duke thyer kështu masat e qeverisë Rama. Thirrja u bë f
Erion Kristo: Mijëra myslimanë që durojnë poshtërimin, lënë një njeri t’u hajë kokën të gjithëve Pedagogu dhe aktivisti Erion Kristo ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shprehur gjithë indinjatën e tij
Kris arma në Dibër, i riu qëllon veten teksa ishte me bagëtitë Një plagosje u regjistrua mbrëmjen e sotme në Dibër ku mbeti i plagosur një bari. Policia e Dibrës njofton se rreth
Rrjeti mbetet "pa fjalë", publikohet foto e Kim Kardashian në maturën e vitit 1996 (FOTO LAJM) Pak vëmendje ju lutem! Kemi nevojë për pak shkëputje nga pandemia e koronavirusit për të parë sesi dukej Kim Kardashian
"Bëni gati kurrizin", Erion Kristo ironizon "flotën" e re luksoze të Policisë së Shtetit Ditën e djeshme ishte Kryeministri Edi Rama ai që bëri publik faktin se Policia e Shtetit ishte pajisur me 110 furgona t
Çfarë ndodhi në Patos? Dëgjohen breshëri të shtënash por policia e mohon Ndërkohë që banorët pohojnë një përplasje makinash dhe të shtëna me armë zjarri në qytetin e Patosit, ngjarje e ndodhur
Rrjeti mbetet "pa fjalë", publikohet foto e Kim Kardashian në maturën e vitit 1996 (FOTO LAJM) Pak vëmendje ju lutem! Kemi nevojë për pak shkëputje nga pandemia e koronavirusit për të parë sesi dukej Kim Kardashian
Kriset marrëdhënia Klopp-Mane, shkak Van Dijk Mbështetja e hapur e Jurgen Klopp ndaj Virgil Van Dijk për të fituar Topin e Artë nuk është pritur mirë nga mnjë tjetër
Gruaja bie pa ndjenja në tokë para efektivëve, Berisha bën thirrje për mosbindje civile (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku shihen dy efektivë policie që komunik
Pranë zyrtarizimit, Serie A pa tifozë deri për Krishtlindje Serie A me dyer të mbyllura të paktën deri në Krishtlindje, është ky lajmi që qarkullon në zyrat e qeverisë italiane dhe
Krishti u ngjall! Frendo: Kjo natë më kujton '97, sakrifica do kurorëzohet Krishti u ngjall! Në një situatë aspak të zakonshme dhe si kurrë më parë është zhvilluar mesha për Pashkët në Tiranë, Sh
Deputetja e PS bën gafën e rëndë: Uron shqiptarët për Krishtlindjet në prill! (VIDEO) "Me qenë se sot është nata e Krishtindjeve, dua të uroj të gjithë komunitetin katolik, gëzuar Krishtlindjet qofshin të b
Ndahet nga jeta sulmuesi i akademisë së Atletikos (FOTO LAJM) Klubi i Atletiko Madrid është dashur të përballet me një lajm mjaft të dhimbshëm. Kristian Minkola, lojtar i akademisë s
COVID-19 "kris" BE-në, Conte debat të ashpër me Merkel Pandemia e koroavirusit ka nxjerrë në pah çarjet e mëdha brenda Bashkimit Europian. Gjatë një interviste me gazetën “Il
Rama reagon pas rritjes së numrit të të prekurve: Ju lutem si Krishtit dhe Muhametit Kryeministri Rama ka bërë një postim të ri në rrjetin social Facebook ku i lutet qytetarëve të rrinë brenda. Ky reagi
Koronavirusi "kris" qeverinë e Kosovës, "plas" pas shkarkimit të ministrit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, deklaroi se shkarkimi i Agim Veliut nga pozita e ministrit të Br
KORONAVIRUSI/ Erion Kristo: Kam ndaluar vjehrrin të më vijë në shtëpi! Pedagogu Erion Kristo ka zbatuar urdhrin e kryeministrit Rama, për të qënë të izoluar në shtëpi, për shkak të infektimit
"Dikur kishte lek e kaçurrela": Me emrin e ndryshuar dhe i dënuar, kush e fshehu të kaluarën e Kristaqit Nga Telnis Skuqi “Sikur “kaçurreli”, njëkohësisht kryetari i Partisë Emigracioni Shqiptar, aktualisht deputeti i Kuve
Si arritën tre oficerë të Sigurimit të rrëmbenin ish-kryeministrin e Shqipërisë në Selanik Publikohet historia e panjohur të Koço Kotës me origjinë nga qyteti i Korçës, i cili pasi u shkollua në Universitetin e