999 rezultate për

krimit

Apeli burgos përjetë shqiptarët për vrasjen e avokatit grek: Historia e eliminimeve të bujshme mes veti pas krimit të rëndë Gjykata e Apelit e Athinës ka lënë në fuqi vendimet shkallës së parë për vrasjen e avokatit të njohur grek Michalis Zafe
Vrasja e Behar Sofias, sekuestrohen pamjet e kamerave nga bizneset pranë vendit të krimit Grupi hetimor ka sekuestruar pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë të bizneseve dhe objekteve afër Piramidës në Tiran
Turku hodhi nga shkëmbi gruan shtatëzënë, dalin pamjet pak para krimit Ka tronditur opinionin publik krimi makabër në Turqi ku burri hodhi gruan nga shkëmbi për të përfituar dëmshpërblimin ng
Përmbytet anija në Itali, shpëtohen 47 emigrantë Garda Bregdetare Italiane njoftoi sot se kishte shpëtuar 47 migrantë pasi anija në të cilën ishin u përmbys 15 milje në
Momenti kur vrasësi i p*ostitutës shqiptare largohet pas krimit (VIDEO) Zbardhen detaje të tjera nga masakrimi i prostitutës shqiptare në Itali, Luljeta Heshta, 47 vjeçe. Ajo u godit 5 herë me
Gazetari ironizon me atentatin ndaj Kastratit: Tani kemi killer me Range Rover Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ironizon rastin e atentatit ndaj Kast
Pak orë para krimit i dedikoi fjalë të ndjera vajzës, vrasja e të riut u bë pas divorcit (FOTO LAJM) Mediat kosovare kanë zbuluar detaje të tjera në lidhje me vrasjen e Albert Krasniqit në Prishtinë pasditen e sotme nga b
Vrau djalin pas sherrit: Kush është babai i Albert Krasniqit, ish-luftëtar i UÇK-së (FOTO LAJM) Një krim i rëndë tronditi Prishtinën pasditen e sotme ku babai qëlloi për vdekje djalin e tij. Viktima është shtetas
Babai qëlloi për vdekje djalin, zbulohet motivi i krimit të rëndë në familjen shqiptare Pasditen e sotme një krim i rëndë ka ndodhur në Kosovë, Prishtinë. Burimet bëjnë me dije se pas një sherri në famil
Përgjimet e Ndraghetas, reagon ambasadori italian Ambasadori italian, Fabrizio Bucci, ka reaguar lidhur me përgjimet e antimafias italiane për grupin mafioz të Ndraghetas
Ndrangheta në Shqipëri, reagon ambasadori italian në Shqipëri (FOTO LAJM) Ambasadori italian në Shqipëri, Fabrizio Bucci ka reaguar për herë të parë në lidhje me përgjimet e antimafias italiane,
Vrasja e bujshme mes Elbasanit, prova që fundos autorët e krimit të rëndë Dhe pse kanë kaluar 9 vite nga vrasja e bujshme në Elbasan, së fundmi Policia dhe Prokuroria e këtij qyteti kanë mundur
Flet dëshmitari okular i vrasjes së Santos: Isha 6-7 metra larg, ekzekutori ishte i shkurtër Në distancë prej 6-7 metrash nga skena e krimit ndodhej punonjësi i policisë rrugore Tonin Qepuri. Detyra e tij ishte mb
EMRAT/ Katër shqiptarë arrestohen me qindra mijëra paund e sasi të mëdha kokaine Katër anëtarë të dyshuar të një grupi të krimit të organizuar shqiptar janë akuzuar për pastrim parash dhe vepra të furn
Mashtroi një grua dhe i mori 270 mijë euro, arrestohet 51 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 5 persona, ku 3 prej tyre të shpallur në kërkim. Një ndër të arrestuarit
Plagosja e biznesmenit në Tiranë, arrestohen 5 persona Konflikti fizik mes dy pronarëve të një objekti në ndërtim në zonën e ish-parkut të autobusëve në Tiranë ka përfunduar m
53-vjeçari u vra dhe djemtë ia plagosën, pistat e krimit tragjik ndaj familjes shqiptare në Greqi Në xhamin e kafenesë vrimat dhe shenjat e lëna nga plumbat shihen qartë. Edhe në ambientet e brendshme apo para hyrjes,
EMRI/ Vodhi mbi 1 milion paund, shqiptari duhet të paguaj vetëm 1 cent! Një hajdut “mendjehollë”, i cili kishte në shënjestër shtëpitë e njerëzve të famshëm u urdhërua të shlyente vetëm 1 £. A
Vjedhje, ndërtim i paligjshëm dhe dhunë: Pesë të arrestuar në kryeqytet Gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar pesë persona, tre prej të cilëve ishte shpallur në kërkim. Specialistët për
Avokati grek i ndihmonte në shitjen e fëmijëve, prokuroria e Selanikut nis hetimet pas krimit Prokuroria e Selanikut do të nisë hetimet për trafik fëmijësh nga Përparim Ademi në Greqi pasi dyshohet të jetë përfshir