999 rezultate për

kriminalitetit

Zero kriminalitet, ky është qyteti shqiptar ku të gjithë jetojnë në paqe Nëse ka një qytet në Shqipëri ku niveli i kriminalitetit është zero, ai është pikërisht Përmeti. Në raportet e Prokur
Vlora, parajsa e "bandave", ja qytetet shqiptare ku krimi bën kërdinë Harta e kriminalitetit në Shqipëri për vitin 2016 saktëson se qarku i Vlorës ka koeficientin më të lartë të kriminalitet
Kurti: Vullneti ynë qëndron i palëkundur kundër kriminalitetit të Thaçit Gjatë seancës së sotme ku morën pjesë deputetët e bllokut, ka marrë fjalën edhe lideri i Vetëvendosjes. Albin Kurti
Rama: Opozita po i jep mbështetje morale kriminalitetit Kryeministri Edi Rama reagoi pas akuzave të opozitës për përkeqësim të treguesve të rendit në vend. Përmes një postimi n
PD: Heshtja e Ramës, dëshmi e kriminalitetit të tij Partia Demokratike vazhdon të denoncojë heshtjen e kryeministrit Rama për inkriminalitetin e personave që rrethojnë kreu
Topalli “merr në pyetje” Edi Ramën Kryeministri Edi Rama do të merret sot në pyetje nga Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli. Në seancë është përcaktuar s
Të hënën, Jozefina Topalli “merr në pyetje” Edi Ramën Kryeministri Edi Rama do të merret në pyetje nga Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli. Në seancës së ditës së hënë, ësh
Ristani: Bilanci i kriminalitetit tragjik Partia Demokratike e Shqipërisë vijon të sulmojë qeverinë lidhur me situatën e kriminalitetit në vend. Në një deklaratë
Llalla shpreh shqetësimin për rritjen e kriminalitetit Nga Durrësi, Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla shprehu sot shqetësimin për rritjen e kriminalitetit në rang vendi
PD akuzon Policinë: Po fsheh krimet Partia Demokratike ka akuzuar sërisht sot Policinë e Shtetit dhe ministrin e Brendshëm se po fshehin ngjarje kriminale p
MB reagon për deklaratën e PD: Ja shifrat e kriminalitetit Ministria e Punëve të Brendshme ka hedhur poshtë të dhënat e bëra publike nga ana e Partisë Demokratike në lidhje me kri
PD: Nëntori i mbushur me krime Partia Demokratike dencoi sot rritjen e kriminalitetit dhe aksidenteve në vend. Deputeti i PD-së, Arben Ristani në një d
Llalla- Grieve: Shqipëria, garanci për luftën kundër kriminalitetit Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla takoi sot Prokurorin e Përgjithshëm të Mbetërisë së Bashkuar dhe Uellsit, Domi
Tahiri: Policia agjenci mortore që numëron viktimat Deputeti socialist, Saimir Tahiri reagoi në lidhje me krimet e rënda të ndodhura ditët e fundit në vend, si vrasjet bren
VMRO dhe PDSH të mos fshehin nën tepih të bëmat e tyre VMRO-DPMNE dhe PDSH nuk duhet të fshehin nën tepih të bëmat e tyre sa i takon korrupsionit dhe kriminalitetit. Në qoftë
Kosova e Italia me marrëveshje kundër kriminalitetit transnacional Republika e Kosovës dhe ajo e Italisë kanë nënshkruar sot marrëveshje për bashkëpunimi juridik ndërkombëtar - ekstradim
PS: Policia e braktisur nga shteti Partia Socialiste përmes një deklaratë për mediat ka premtuar se pas 23 Qershorit do të ndryshojë gjendjen në vend. Duke
Rritja e kriminalitetit, Rama: Qytetari sot më i pasigurtë se kurrë Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar sot në lidhje me vdekjen e shefit të krimeve Musa Skura ndërsa ka akuz
Rritja e kriminalitetit, Spahiu: Qeveria Berisha, qeveria e maskave Kreu i Aleanca Kuq e Zi Kreshnik Spahiu gjate një takimi me simpatizantë të kësaj force politike kritikoi kryeministrin
Rama: Do t`i kthejmë dinjitetin figurës së policisë së shtetit Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka përshëndetur policinë e shtetit me rastin e 100-vjetorit të krijimit të saj.