999 rezultate për

kriminale

Alarmante! Mbi 1400 të mitur të përfshirë në veprimtari kriminale Mbi 1400 të mitur janë përfshirë në vepra penale të ndryshme me rrezikshmëri, ku 900 prej tyre kanë mbetur të dëmtuar. D
Eliminimi në Shkodër, zbulohet e kaluara kriminale e Gjergj Krygjas Ditën e djeshme, një ngjarje e rëndë tronditi Shkodrën ku u ekzekutua 43-vjeçari Gjergj Krygja. Krygja rezulton të je
Rama paralajmëron një luftë të pa ndodhur më parë, KÇK-ja organizatë e rrezikshme Kryeministri Edi Rama i është rikthyer sot sërish grupit të gjyqtarëve dhe prokurorëve, KÇK (Kap ça të kapësh). Në ta
"Bosi shqiptar i lëndëve narkotike në Ballkan", i sekuestrohen 12 milion euro pasuri fierakut Është sekuestruar pasuria prej rreth 12 milionë eurosh e biznesmenit fierak Arjan Shanaj, i cili njihet ndryshe dhe si b
"Dentistit" i sekuestrohen 750 mijë euro pasuri Në hetimin për pastrim parash startuar 18 muaj më parë finalizohet operacioni për identifikimin, gjetjen dhe sekuestrimi
Çfarë e lidh vrasjen mafioze të gazetares malteze me grupet kriminale shqiptare? Hetuesit besojnë se dy nga “kriminelët më të rrezikshëm të Maltës” mund të kenë përdorur kontaktet e tyre me mafian shqi
Çfarë është KÇK? Organizata kriminale që Rama akuzonte prokurorin Arjan Ndoj Ditën e sotme iu bë atentat prokurorit Arjan Ndoj në Durrës ku u plagosën 3 shtetas pas breshërisë së kallashnikovit mbi
828,000 euro, dalin detaje të reja nga organizata në Greqi Detaje të reja janë zbuluar nga trafiku i drogës në Greqi, ku u sekuestruan 105 kilogramë kokianë dhe qindra mijëra euro
DETAJET/ 'Shqiponjat', dronë e 10 qen antidrogë blinduan bregdetin e Durrësit Policia e Shtetit ka dhënë informacion zyrtar lidhur me kontrollin e zhvilluar sot në Portin e Durrësit, duke sqaruar se
E PLOTË/ "Kështu s'ka bërë as Hitleri": Babai i Gentian Malindit nxjerr SMS me Ramën dhe shtron 13 pyetje Gentian Malindi, i shpallur në kërkim nga policia për transportin e 137 kilogramëve kokainë nga Ekuadori në Shqipëri i k
Djali kërkohet për kokainën e kapur në port, avokati nxjerr SMS me Ramën: Mos e përdor këtë telefon, po ta përsëris! Gentian Malindi, i dyshuari i policise qe eshte shpallur ne kerkim per aksionin e kapjes se kokaines ne kontenieret qe v
Rama e akuzoi për lidhje me grupet kriminale, KLP nis hetimet për Arjan Ndojin Menjëherë pas denoncimit të Edi Ramës për prokurorin e Durrësit, Arjan Ndoj, KLP do të shqyrtojë nëse prokurori Arjan Nd
"Bixhoz në Monte Carlo": Kush është prokurori që u akuzua për lidhje me grupet kriminale Një ditë pasi kryeministri Rama tha në Kuvend se një prokuror ka lidhje me krimin e organizuar dhe grupet kriminale, mës
Rama bën deklaratën e fortë: Prokurori në Durrës punon për grupet kriminale Gjatë fjalës së tij në Kuvend, kryeministri Edi Rama teksa ka folur edhe për Reformën në Drejtësi ka deklaruar ndër të t
Kush është "Juli i Pashakos" që policia i sekuestroi sot 70 mijë euro dhe një super makinë Policia e Fierit ka sekuestruar shumën e konsiderueshme prej 70 000 euro dhe një automjet me vlerë 100 000 euro që dysho
Kontenierët plot me 'mall', kush ishte spiuni që informoi grupet në Fier e Elbasan Lajmi për kapjen e sasisë së kokainës në portin më të madh të Greqisë, ka mbërritur në Elbasan dhe Fier një muaj më parë
"Akt terrorist": Partizani zbulon planin e ultrasve të Tiranës me ekskplozivët në stadium Klubi i Partizanit, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, ka reaguar ashpër në lidhje me incidentin e ndodhur para fil
Kriminale në derbi: Hapën gropa dhe i mbushën me fishekzjarre të fuqishëm për të dëmtuar kundërshtarët E paprecedentë, skandaloze dhe kriminale ajo që ka ndodhur dje në stadiumin “Selman Stërmasi”. Sipas “Panorama Sport”
Televizoni gjerman dokumentar: "Mafia shqiptare organizata kriminale më e frikshme në botë" (FOTO LAJM) Televizoni gjerman “ZDF” si pjesë të dokumentareve për bandat kriminale në gjithë botën, ka realizuar një reportazh për
Spiuni në Pire që informoi 2 grupet në Fier e Elbasan për kokainën e kapur Lajmi për kapjen e sasisë së kokainës në portin më të madh të Greqisë, ka mbëritur në Elbasan dhe Fier një muaj më parë.