999 rezultate për

kriminal

Meta nuk i ndal deklaratat: Bashkë me 2 mars kundër organizatës kriminale Presidenti i vendit, Ilir Meta ka bërë sërish thirrje për bashkim me 2 mars në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Me n
"Dyshime për vrasje", PD paralajmëron të shkuarën kriminale të një tjetër kryebashkiaku të Ramës Partia Demokratike ka hedhur sot një akuzë shumë të fortë me anë të sekretarit të saj Gazmend Bardhi. Sipas PD, një k
I dënuar për vrasje, PD paralajmëron një tjetër kryebashkiak subjekt të dekriminalizimit Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi, ka paralajmëruar sot në një intervistë për “ABCneës” se n
Ëngjëjt e vdekjes, këto fytyra të bukura stërviten për të vrarë "tmerret" e bandave Ato njihen si “sicarias”, ose vrasëse me pagesë. Në jetën e përditëshme të gjithë e dinë që janë shtëpiake të zakonsh
Zaev apo Mickovski? Çfarë thonë qytetarët sipas sondazheve Sipas qytetarëve, lideri i LSDM-së, Zoran Zaev do të ishte kryeministër i ardhshëm më mirë sesa Lideri i VMRO-DPMNE-së,
Zeqiri flet ashpër: BDI dhe VMRO kanë rinovuar koalicionin e tyre kriminal Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zeqiri, nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ka komentuar se BDI dhe VMRO-DPM
RENEA dhe FNSH në aksion, sekuestrohet makina e kunatit të Lul Berishës Vijon aksioni i FNSH-së, Shqiponjave, Patrullës së Përgjithshme, Policisë Kriminale dhe asaj të Qarkullimit Rrugor me pi
Berisha pasi SPAK u tërhoq nga dosja "Bajri": Mbështetja më e madhe ndaj një bande kriminale Ish kryeministri Sali Berisha ka komentuar tashmë disa herë vendimin e SPAK për të kaluar dosjen "Bajri" në Prokurorinë
Anti-KÇK, cilat janë subjektet e para që do hetohen për burimin e pasurisë Këtë të hënë, Operacioni forca e Ligjit nisi me verifikimin e subjektëve të cilët nuk e justifikojnë pasurinë. Speci
Dosja "e nxehtë" në duart e SPAK: Sekuestrimi i 5 milionëve eurove dhe 63 të akuzuarit si grup kriminal Një dosje jo pak e "nxehtë" po sicc është ajo 339, tashmë është në duart e SPAK. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsi
Prokuroria nis verifikimet për kryebashkiakun e Librazhdit Prokuroria e Përgjithshme po kryen një verifikim të thelluar për kryebashkiakun e Librazhdit, Kastriot Gurra nëse preket
Lirimi i "eksponentëve" të rrezikshëm të krimit nga burgu, reagon Etilda gjonaj Ditët e fundit në media dhe rrjete sociale, ka shpërthyer një debat në lidhje me lirimin e disa emrave të njohur të botë
Pas videos së Allës, hidhen dyshime për një grup të strukturuar kriminal në Bulqizë? Ditën e sotme në media ka qarkulluar me shpejtësi videoja e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla pasi është filmuar d
VENDIMI/ 56 vite burg për grupin kriminal që çonte emigrantë në SHBA, Kanada dhe Britani Gjykata e Posaçme kundër Krimit të Organizuar ka dënuar 10 persona të akuzuar për falsifikim dokumentesh. SPAK bën me
Skandaloze, i dënuari për grup kriminal në Greqi emërohet drejtor në Dogana Skandal në drejtorinë e Përgjithshme të doganave. Artur Sejati i shkarkuar nga detyra e drejtorit të hetimit doganor
Flet prokurori që çoi në burg "Bandën e Lushnjes": Grupimi kriminal më i organizuar Përparim Kulluri, i njohur si prokurori që çoi në burg bandën e Lushnjës, ka dhënë detaje të reja mbi mënyrën e funksion
Akuza e rëndë: Një kryetar bashkie në Tiranë probleme me dekriminalizimin? "Ka indicie të qenësishme, jemi duke provuar në fazën përfundimtare për një kryetar bashkie në qarkun e Tiranës..." S
Tokë, hotele e makina me vlerë 5 milion euro, çfarë po ndodh me "grupin" e Shijakut Rreth 300 mijë metra katrorë tokë dhe hotele e makina me vlerë 5 milionë euro janë sekuestruar paraprakisht nga pronat e
PD: Po verifikojmë 15 kryebashkiakë, kanë probleme me ligjin e dekriminalizimit Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, ka paralajmëruar nga Korça se do të publikohen të tjerë
"Kush e ka radhën", PD publikon hartën e kryebashkiakëve me të kaluar kriminale Ditën e djeshme, PD denoncoi një tjetër kryebashkiak i Ramës, pasi sipas tyre ishte dënuar më parë për armëmbajtje pa le