999 rezultate për

krimin

Shkatërrohet banda italo-shqiptare në Spanjë, sekuestrohen 300 kg kanabis Në kuadër të operacionit Vergel , agjentët e Policisë Kombëtare spanjolle kanë shpërbërë në qytetin Fuengirola (Malaga)
400 mijë paund kanabis, dy shqiptarët burgosen në Britani: Jemi shfrytëzuar! Dy burra shqiptarë të cilët u “shfrytëzuan pamëshirshëm” dhe u vunë në punë në një fermë të madhe kanabisi të ngritur br
Tayna provokon, fokuson gjoksin e barkun e sheshtë Tayna ka postuar një imazh në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet e kuruar deri në detaje. Rep-artistja kishte v
Donnarumma mbetet në orbitën e Manchester United, do të tentojë nënshkrimin në verë Manchester United është në kërkim të një portieri. De Gea prej kohësh ka dalë jashtë preferencave të klubit për shkak të
Nuk e lanë të fliste me Ramën, gruaja: Kriminelët më përdh*nojnë vajzat Kryeministri i vendit, Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Fier ku ka nisur procesi i vaksinimit. Në poliklinikën e Fie
Po ja mbathte nga Shqipëria me drogë me vehte, kapet në portin e Durrësit italiani Policia Kufitare, në zbatim të masave për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, ka
"Do martohemi", shqiptarët mashtrojnë të rejat dhe i shfrytëzojnë si pros*ituta Një person është arrestuar ditën e sotme nga Policia ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Ata akuzohen për vep
Pjesë e grupit kriminal, arrestohet 57 vjeçari në Korçë Dy persona të shpallur në kërkim, Agron Jaçe dhe Nikolla Mano, kanë rënë në prangat e policisë së Korçës. Sipas polic
Basha premton nga Durrësi: Porti do i merret nga duart kriminelëve Kreu demokrat, Lulzim Basha ka shkuar sot në Durrës nga ku ka deklaruar se porti i Durrësit, me ardhjen në pushtet të PD
Apeloi Tom Doshin të mos kandidojë në zgjedhje, Yuri Kim paralajmëron për emra të tjerë Ambasadorja amerikane në Shqipëri Yuri Kim në një prononcim të shkurtër për mediat nga Porti i Durrësit foli mbi procesi
Real Madridi mbetet në "pole position" për nënshkrimin me Alaban Fillimisht ishte raportuar se Chelsea po garon me Real Madridin për mbrojtësin David Alaba, mirëpo tani Blutë e Londrës
Manchester City po përdor një taktikë ndryshe për nënshkrimin me Messin Man City nuk ka hequr dorë nga ideja e nënshkrimit me Lionel Messi në verë që po vjen. PSG po flet për Lionel Messin
Siguronin "mallin" nga koka shqiptare, shkatërrohet grupi në Itali Një grup i rrezikshëm është shkatërruar në Itali ndërsa mësohet se pjestarë ishin edhe shqiptarë. Gjatë operacionit j
Iu sekuestrua 6 milion euro pasuri, si "call-center" e nxorri zbuluar biznesmenin Ditën e sotme Policia e Tiranës ka bërë me dije se ka bërë sekuestrimin e pasurisë me vlerë 6 milionë euro të shtetasit
Si u zbulua vrasja e biznesmenit në Elbasan pas 10-vjetësh: 1 milionë euro ose do tregoj! Gazetari i ABC, Artan Hoxha ka siguruar pjesë nga dosja hetimore ku është zbuluar autori i vrasjes së biznesmenit Ilir R
Me 13 profile fallco, arrestohet 27-vjeçari përndjekës Një 27-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shkak se akuzohet për përndjekje dhe për falsifikim kompjuterik.
Burg dhe u sekuestroi pasurinë bandës kriminale, Yuri Kim përgëzon SPAK: Ia dolët me sukses! "SPAK ia doli me sukses të procedojë një grup të madh të strukturuar kriminal..." Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka
Bënte kërdinë në biznese dhe vila, arrestohet "skifteri" shqiptar në Itali Një shqiptar është vënë në pranga në Itali pasi akuzohet për një sërë vjedhjesh. Shqiptari me iniciale L.E, i cili ak
I akuzuar për rrëmbimin e Jak Prengës, GJKKO lë të lirë "kapon" e grupit kriminal Gjykata e posacme ndryshon masen e sigurise per Leonard Hajrin. Nga arrest me burg dergohet ne detyrim paraqitje. I d
Europol shkresë edhe Shqipërisë: Kujdes nga kriminelët, po shfrytëzojnë rastin Europol i paralajmëron disa shtete për shfrytëzimin e mundësisë së prodhimit dhe shitjes së certifikatave të rreme të pr