Del videoja, momenti i arrestimit të Stresit
999 rezultate për

krimi

Policia për Stresin thotë se është anëtar i grupit kriminal, edhe një vajzë e përfshirë Lidhur me arrestimin e Stresit, Policia njofton: Forca e Ligjit në veprim vë në pranga një nga antarët e një grupi krimi
"Pesë familje mafioze dhe 40 grupe kriminale", Nishani bën deklaratën e fortë mbi policinë “Sot, si kurrë më parë forca e shtetit ndërtuar tek uniforma e policisë, drejtësia e ligjit jetësuar tek profesionistët
Basha në Bruksel, a do ta paraqesë Shqipërinë si shtet i lidhur me krimin? Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet sot në Bruksel ku po merr pjesë në Samitin e Partisë Popullore Europia
Rama thotë se tani policia do të godasë të fortët Paraditen e sotme në një takim të mbajtur para oficerëve të policisë në prani edhe të Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhaf
"Ik o komunist", autori i masakrës në Mat rrëfen krimin e trefishtë Autori i maskrës në Mat, ka rrefyer të gjithë ngjarjen e rëndë dhe konflikitn që ka patur me punonjësit e bashkisë së Ma
13 vjeçarja vdiq pas plagëve në bark, kush ishte në banesë kur ndodhi krimi Së fundmi janë mësuar të tjera detaje në lidhje me vdekjen e 13-vjeçares Kasandra Braho, mbrëmjen e djeshme në zonën e
Vrau 30 vjeçarin me thikë, kush është autori i krimit brutal Policia e Tiranës ka dhënë detaje për vrasjen me thikë të një 30-vjeçari mbrëmjen e djeshme në rrugën “Bego Hoxha” në Ko
U vranë me bukë në gojë, Mati shpall “Qytetarë Nderi” tre viktimat Një ngjarje e rëndë ka lënë sot pa fjalë jo vetëm Matin, por gjithë Shqipërinë. Kujtim Koxha, banues në Shëlli Mat dh
U vranë me bukë në gojë, detaje tronditëse nga krimi në Mat Mati është tronditur pasditen e sotme nga të shtëna armësh ku nga të dhënat paraprake të policisë mbetën të vrarë dy
Si reagonte Fatos Nano kur arrestoheshin kriminelë të politizuar Ish-deputeti, Asllan Dogjani në një intervistë në emisionin “Arena” ka sjell në kujtesë qeverinë e Fatos Nanos dhe mënyr
Shkatërrohen 7 grupe kriminale, në pranga dy oficerët e policisë Një aksion mes policisë shqiptare dhe agjentëve specialë të Shërbimit të Sigurimit Diplomatik të Departamentit të Shteti
"Pasi kryen masakren në Bllok, vrasësit darkuan me policë! " Ish-kryeministri i Shqipëris, Sali Berisha ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmë në zonën e "Blloku
Kaos në zonën më popullore të Tiranës, policia rrethon vendin pas vrasjes Një atentat i ka marrë jetën një personi dhe ka plagosur dy të tjerë në zonën e ish-bllokut në Tiranë. Si një nga zon
Brenda kësaj fotografie fshihet një bos i krimit Gangsteri më i kërkuar francez, Redoine Faid, u gjurmua nga policia përmes telefonave dhe u zbulua se kishte përdorur nj
Kush është bosi nga Fieri që iu sekuestruan 1 milion euro 1 milion euro pasuri të ardhura nga veprimtari kriminale i janë sekuestruar shtetasit Vangjel Ziaj, 50 vjeç, banues në F
U dënuan 67 vjet burg, fjalët e gjykatësit për shqiptarët në Angli Një hetim i policisë së Sussex në Britaninë e Madhe, për një rrjet trafiku të kokainë në Brighton dhe Hove çoi në dënimi
LSI: Dhunimi i vajzës, prova se shteti është kapur totalisht nga krimi Lëvizja Socialiste për Integrim dënoi “rreptë qëndrimin e kryeministrit dhe qeverisë si promovues dhe mbrojtës të dhunës
DETAJET/ Si durrsaku masakroi gjyshen 13 herë e tentoi të zhdukte kufomën “Nuk doja ta vrisja gjyshen, më doli situata nga kontrolli”. Kështu është shprehur dje, në Gjykatën e Durrësit, 21-vjeça
Nuhu tregon si e kërcënuan: Vëllai i deputetit Rraja ishte shumë agresiv Në një lidhje të drejtëpërdrejtë me News24, ish-nënkomisari Nuhu ka treguar edhe njëherë ngjarjen dhe mënyrën si e kanë
Shqiptari në Greqi pranon krimin monstruoz: Përdhunova dhe lashë shtatzënë vajzën! Një 41 vjeçar shqiptar i cili jetonte prej 20 vitesh në Greqi, së bashku me bashkëshorten dhe dy fëmijët e tij, ka përdh