999 rezultate për

krimeve

As nuk na kishte shkuar ndërmend, kjo është arsyeja pse polici prek gjithmonë makinën tuaj Të gjithë e kemi vënë re se policët e prekin me dorë pjesën e sipërme të makinës kur na ndalojnë. Deri këtu gjithçka në
Kërcënonin gruan për para dhe favoreve seksuale, arrestohen 2 fierakët Policia ka vënë në pranga 2 persona nga Fieri të cilët kërcënonin një grua me publikimin e fotove. Në këmbim të mos publ
I fiksuar pas puros e mjeteve ushtarake, kush është shefi i Krimeve që u pezullua për depon me armët në Elbasan? (VIDEO) Pas akuzave se ka publikuar foton e armëve nga operacioni i Elbasanit, i kryer më 1 korrik mësohet se shefi i komisariat
EMRAT/ Nxorrën informacione sekrete, pezullohet specialisti dhe inspektori i Krimeve të Rënda Dy forca të Policisë së Elbasanit kanë marrë pezullim detyre për shkak se dyshohen të kenë nxjerrë informacione sekrete
Gjykata lë në burg policin i krimeve që shpërndante drogë Gjykata ka vendosur të lerë në burg policin Ledion Bako i cili u kap me drogë tre ditë më parë. Agjenti i krimeve i k
1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit që mbyti Europën me drogë Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë arrestuar një person të kërkuar në të gjithë Europën pasi kryes
Me pistoletë si i "fortë" dhe "Versace", kush është polici i krimeve që shpërndante drogë (FOTO LAJM) Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka arrestuar ditën e sotme agjentin e krimeve Ledion Bako. Ai ndiqej p
Iu gjet në makinë lëndë narkotike, arrestohet agjenti i krimeve në Tiranë Një agjent i Krimeve në komisariatin nr.2 të policisë u arrestua, pasi në makinë iu gjet një sasi lënde narkotike. SH
1 korriku, Arben Çuko përballet me Krimet e Rënda Gjykata e Krimeve të Rënda do të zhvillojë seancën paraprake për ish-deputetin e Partisë Socialiste, Arben Çukon dhe 5 t
Shkarkohet prokurori i Krimeve të Rënda, Eugen Beci Mëngjesin e sotëm, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Krimeve të Rënda, Eugen Beci.
Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Krimeve të Rënda, nuk deklaroi refuzimin e vizës amerikane KPK shkarkon nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Krimeve të Rënda, Luan Hasneziri. Në kriterin e pasurisë dhe pastër
Ushtronin presion ndaj qytetarëve duke i marrë para, arrestohen 2 policë dhe një avokat Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) në bashkëpunim me Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë F
Krimeve të Rënda nisin nesër gjyqin në themel ndaj Tahirit Gjykata e Krimeve të Rënda do të nisë ditën e nesërme gjyqin në themel për ish –Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.
Prokuroria merr si të dyshuar katër prokurorë për nxjerrjen e të vërtetës Të paktën 20 është numri i personave të dyshuar për rrjedhjen në media të përgjimeve të dosjes “339”, ku kryebashkiaku i
Shefi i Krimeve tallet me pensionistët: Shkoni ankohuni te Edi Rama Një çift pensionistësh nga fshati Hinkë i Beratit ankohen në Fiks Fare pasi sipas tyre, policia, prokuroria dhe gjykata
E FUNDIT/ Arrestohet "Curri", bosi i kazinove në Kosovë Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsion ka zhvilluar një operacion policor në disa zona ky dyshohej se
Vangjush Dako në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për ‘dosjen 339’ Vangjush Dako, kryetari i Bashkisë së Durrësit, është thirrur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ku është pyetur në lid
Policia fsheh djegien e makinës të drejtoreshës në Shkodër, dyshimet e rënda Policia e Shtetit fsheh një ngjarje të rëndë të ndodhur pak ditë më parë në qytetin e Shkodrës. Në qytetin më të madh
Ndërtime pa leje dhe prerje pyjesh, 9 të proceduar në Dibër Policia, plan masash për parandalimin dhe goditjen e krimeve mjedisore. Goditen 9 raste, nga këto: 6 raste të ndërtim
Admiri i grabiste, gruaja i "pastronte": Skema si u investuan miliona euro të bankave shqiptare I arratisur nga një burg grek në vitin 2013 dhe prej gjashtë vitesh në ilegalitet në Shqipëri, Admir Murataj akuzohet se