999 rezultate për

krimeve

Këto janë 5 makinat që fshihen pas krimeve mafioze në Shqipëri Prej disa muajsh në Shqipëri tema kryesore është mafia, kjo për shkak të ngjarjeve të rënda të ndodhur kohët e fundit.
Goditja e fundit për Tahirin, ekspertët e FBI kanë informacione tronditëse Deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi ka bërë një deklaratë të fuqishme në News 24 kur tha se ekspertët e FBI
1800 faqe përgjime të reja dhe dhuratat 15 mijë euro "fundosin" Saimir Tahirin Kreu i Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj, dhe dy prokurorët, Elisabeta Imeraj dhe Gentian Osmani, u par
Lidhje intime me Habilajn, oficerja e policisë “tradhëton” Saimir Tahirin Saimir Tahiri edhe ditën e djeshme shpëtoi nga arrestimi për shkak se socialistët e komisionit nuk hoqën dorë nga mbësht
Tahirit i jepet goditja e fundit! Një polic dëshmon kundër tij Saimir Tahiri është drejt arrestimit! Vetëm pak minuta na ndajmë nga votimi në Kuvendin e Shqipërisë ku do të jepet
Një dëshmitar "fundos" Saimir Tahirin Ndërkohë që dje dukeshin të paqartë në paraqitjen e provave me të cilat akuzonin ish-ministrin Saimir Tahiri, prokurorët
Ky është dokumenti i rëndësishëm që Tahiri firmosi para emisionit Ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit, pak para fillimit të emisionit “Opinion” në TV Klan, i është dorëzuar një do
Thellohet skandali! Dalin pamjet si ish-shefi i Krimeve drekonte me Habilajt Vazhdojnë hetimet në lidhje me bandën e Habilajt, bandë e vënë në pranga në Itali. Pas implikimit të ish-ministrit t
Zyrtari i lartë i policisë paralajmëron hapjen e dosjes së vrasjes së Artan Santos Drejtori i Drejtorisë për Hetimin e Krimeve të Rënda në Policinë e Shtetit Niko Brahimaj tha se në dosjet që ka në hetim
Tentoi të kalonte kufirin me letra fallco, kapet “mat” italiani në Durrës Një shtetas Italian është vënë në prangat e policisë kufitare pasi tentoi të kalonte kufirin me dokumanta false. Pol
Të gjithë nën përgjim, forcat operacionale kthejnë Elbasanin në "shtetrrethim" Pas takimit që kreu i Prokurorisë së Krimeve të Rënda zhvilloi me drejtuesit lokalë të Policisë së Elbasanit, pas incide
“Lufta” në Elbasan, zbulohet plani i masave të Policisë: Mbani nën kontroll fiset Çapja dhe Çela Incidenti i ndodhur në Elbasan mbrëmjen e datës 18 shtator, zyrtarisht u tha se ndodhi gjatë zbatimin të planit operacio
Dosja "Xibraka", zbardhen përgjimet që fundosën Ermal Hoxhën (FOTO LAJM) Laboratori i kokainës në Xibrakë dhe përfshirja e nipit të Enver Hoxhës, Ermal Hoxha, ishte një prej operacioneve më të
“Kur më vranë djalin, shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro…” Në korrik të këtij viti në Lungomare, Vlorë, u ekzekutua një 35 vjeçar, ngjarje e cila tronditi të gjithë qytetin e Vlor
Detajet! Ja çfarë bëri biznesmeni shqiptar para se t’iu bllokonte 4 mln euro pasur Tregtari i hidrosanitareve Nikolin Janina, dyshohet se mund të ketë pasur dijeni mbi mbërritjen e letërporosive nga auto
Zeka: Kemi filluar mbledhjen e nënshkrimeve nga deputetët, i kemi 55 deri tani Deputeti i Nismës për Kosovën, Milaim Zeka, ka thënë, se ata kanë filluar të mbledhin nënshkrimet e deputetëve për ta fo
Krimi në Lushnje, burri i lë shtëpinë djalit të vogël të gruas që vrau me sqepar Tajar Kazanxhi, i penduar për vrasjen e bashkëshortes së tij ka deklaruar se do i linte pronësinë e banesës djalit të vo
Kërcënohen me jetë Thaçi, Kurti, Tërnava e Ahmeti (FOTO LAJM) Kërcënohen me jetë publikisht Hashim Thaçi, Albin Kurti, Naim Tërnava e Shpend Ahmeti. Kërcënimi drejt tyre është bër
I sulmohet makina për herë të dytë, zbardhet dëshmia e efektivit të Krimeve të Rënda Kërcënohet sërish oficeri i Krimeve të Rënda të Krujës, Trim Murataj. Para tre javësh, mjetit të tij i vunë eksploziv, n
321 mijë euro për 84 gjyqtarë të krimeve të rënda Qeveria në largim në mbledhjen e saj të rregullt ka ndarë 321 mijë euro për kompensimin e shtesave dhe stimulimin financ