999 rezultate për

krimet

Të tmerrshmet e Europës, lista e grave më të kërkuara nga Europol (FOTO LAJM) Agjencia europiane e policisë së antikrimit, Europol, nisi sot një fushatë të re për të kapur kriminelet më të kërkuara
Bushati i drejtohet ashpër Vuçiç: Gjeni forcë për të dënuar krimet tuaja 21 vjet bëhen sot nga masakra e Reçakut, masakër e cila shënoi pikën e kthesës në luftën që forcat Serbë po zhvillonin n
A do të kërkojë falje për krimet ndaj shqiptarëve? Vuçiç përgjigjet në mes të Shqipërisë Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, në një intervistë që ka dhënë gjatë kohës kur qëndroi në Shqipëri për idenë e Mi
Këshilltari i Haradinajt i numëron kryeministrit krimet serbe: Edi Rama, vafsh në ferr! Ardhja e Presidentit Serb nw Tiranw ka shkaktuar kritika tw mwdha ndaj Ramws e qeverisw shqiptare. Këshilltari politi
Mbyllen Krimet e Rënda, ku do të transferohen prokurorët e "dosjeve të nxehta" KLP ka miratuar transferimin në prokurori të tjera të prokurorëve të Krimeve të Rënda pasi kjo e fundit do të mbyllet pa
Thaçi: Paqja dhe pajtimi nuk mund të ndërtohen duke mohuar krimet Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar ndaj deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, që duke i dal në m
Krimet e Rënda japin vendimin për të arrestuarit e grabitjes në Rinas Për grabitjen e 6 milion eurove në aeroportin e Rinasit, më 6 prill u vunë në pranga 6 persona. Për këta të fundit, G
Meta dorëzon nesër te Krimet e Rënda padinë ndaj Dvoranit Ilir Meta ka vendosur ta depozitojë personalisht kallëzimin penal për kreun e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi Ardian
Lidhja me Rrajën, Kejvina Kthella sërish te Krimet e Rënda Pasi dha shpjegime për llogari të hetimit të atentatit të 1 nëntorit në Shkozet ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe dy të tj
Atentati, Krimet e Rënda marrin në skaner të gjitha dosjet e bregdetit Prokuroria ka marrw nwn hetim atentatin e ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj, dosjet e gjetura nw mjet si dhe lidhja e t
I akuzuar për eliminimin e Santiagos, çfarë vendosën Krimet e Rënda për Blendi Tetën Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për Blendi Tetën, i arrestuar për vrasjen e Sa
Eliminimi i Artan Cukut: Lirohen ekzekutorët, çfarë po ndodh te Krimet e Rënda Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë seancën gjyqësore për eliminimin e Artan Cukut. Dy të akuzuarit janë liruar nga
Avokati i Izet Haxhisë: Keqtrajtohet sa herë bën deponime Avokati i Izet Haxhisë, Idajet Beqiri ishte i ftuar në Fax News ku foli për vendimin e sotëm të Gjykatës së Apelit e ci
Protestë në New York për t’i kujtuar Serbisë krimet në Kosovë, Bosnje e Kroaci Të martën e javës që vjen në New York do t’i kujtohen Serbisë, krimet e bëra në Kosovë, Bosnje e Kroaci. Para konsullatë
Të tmerrshmet e Europës, lista e grave më të kërkuara nga Europol (FOTO LAJM) Agjencia europiane e policisë së antikrimit, Europol, nisi sot një fushatë të re për të kapur kriminelet më të kërkuara
"Rrëmbimi" i 13 vjeçares në Tiranë, çështjen e marrin përsipër Krimet e Rënda Rrëmbimi i sajuar i 13-vjeçares do të referohet në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ku ky procedim do të mbyllet pasi nuk
Haradinaj: Serbisë nuk i japim asgjë për njohje, duhet të kërkoj falje për krimet e kryera Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) për kryeministër, Ramush Haradinaj ka thënë se Kosova nuk do të jap
I pandehur për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia përballet me Krimet e Rënda Izet Haxhia është gjendur sot përballë Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Kjo për arsye të transferimit të dosjes "Azem
Dosja e petagogut të Elbasanit kalon te Krimet e Rënda Dosja e pedagogut nga Elbasani, Denis Himçi, I cili u përfshi në një skandal me një studente ku I kërkonte favore seksua
Dyshohet se priste kokainën në portin e Durrësit, i ndaluari përballet me Krimet e Rënda Shtetasi Altin Myslihaka ka dalë sot përpara trupit gjykues për të marrë masën e sigurisë. Masa po shqyrtohet në Gjykatë