999 rezultate për

krim

Vrau e copëtoi shokun e ngushtë, zbulohet mesazhi që zbardhi krimin monstruoz Janë zbardhur detaje të rënda në lidhje me krimin makabër të ndodhur në Fier. Pak ditë më parë u zbulua se Albert Ze
Zbardhen kodet e trafikantëve të 2 tonë drogë në Itali: Vajza e bukur, birra Zbardhen kodet e përdorura nga 23 trafikantët e drogës që operonin në Shqipëri dhe Itali, të cilët u arrestuan pak ditë
Nga skafisti biznesmen te i dënuari, drejtuesit e 7 grupeve kriminale Operacioni i shtrirë në disa shtete të Evropës, ka sjellë arrestimin e 39 personave, ndërkohë që janë shpallur në kërkim
Krimi makabër në Kamzë, del videoja ku nusja rrëfen krimin (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e Lirie Lamit nga nusja e djalit të saj, Marjana Cmeta. Ka qenë vetë nusja q
Pak akuzës për moskallëzimin e krimit, hoxha merr një goditje tjetër Komuniteti Mysliman Shqiptar e ka pezulluar hoxhën që u akuzua për fshehje të krimit. Hysen Shehu shërbente në xhami
EKSKLUZIVE/ Vrasësi Boban Iliç do të rigjykohet në Shkup, çfarë po ndodh me krimin që tronditi shqiptarët Boban Iliç fitoi lirinë dy ditë në parë per shkak të gafës së prokurorëve të çështjes, të cilët e kategorizuan vrasjen e
Hoxha flet për krimin makabër në Kamzë: Në fillim s'e besova Marjanën Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e Lirie Lamit nga nusja e djalit të saj, Marjana Cmeta. Ditën e djeshme, në
Analisti: Trafikantët shqiptarë po pushtojnë Europën, lidhjet me bosët e krimit Flet Laurent Laniel, analist shkencor për reduktimin e ofertës së drogës, në Qendrën Europiane të Drogave dhe Varësisë n
Studimi: Njerëzit që besdisen nga gabimet drejtshkrimore kanë këtë specifikë Nëse jeni person që futeni të lexoni një artikull apo ndonjë temë në ndonjë forum dhe gabimet drejtshkrimore ju vrasin
Njeriu i Putin mesazh të fortë SHBA-së: Po nuk njohe Krimenë do djegim Kosovën Një qëndrim zyrtar ka ardhur nga Moska duke bërë të ditur se ka shumë gjasa që Rusia ta këmbejë njohjen e Krimesë nga an
Zaev: Mosnënshkrimi i Ligjit nga Ivanov është shkelje e Kushtetutës Vendimi i presidentit Gjorge Ivanov për të mos dekretuar ligjin për gjuhët është jo vetëm shkelje flagrante e Kushtetutë
Operacioni në Itali me 43 të arrestuar, kreu i Krimeve të Rënda jep detaje Kreu i Prokurorisë së Krimeve të Rënda Besim Hadarmataj ka dalë sot në konferencë bashkë me prokurorët italianë nga Bari
Vrau vjehrrën, lihet në burg nusja dhe hoxha për krimin makabër Gjykata ka lënë në burg 21-vjeçaren që helmoi me fostoksinë vjehrrën e saj. Kjo masë është caktuar edhe për Agim Lam
Ngjarja makabre në Fier, gjenden gjurmë gjaku në shtepinë e krimit Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me vrasjen makabre në Fier ku i riu vrau shokun e ngushtë. Mësohet se është si
EKSKLUZIVE/ Dosja e vrasjes makabër: Plani i nuses për vrasjen e vjehrrës dhe rrëfimi tek hoxha pas krimit Dosja e vrasjes së Lirije Lamit nga nusja e djalit, e cila është siguruar ekskluzivisht nga Albeu.com përmban detaje shu
Shakira dhe Pique, të krimbur në para Këngëtarja e njohur Shakira dhe futbollisti i Barcelonës Gerard Pique, janë një prej çifteve më të pasur në botë, pasi
EKSKLUZIVE/ Dosja e plotë e krimit makabër: E helmova, kafshova nga duart dhe e mbyta me thonj Prokuroria ka dyshuar që në fillim tek nusja e djalit për vrasjen makabre të Lirije Lamit një vit më parë në Tiranë.
E dinte magjistare, pse e helmoi për vdekje nusja vjehrrën në Kamzë (FOTO LAJM) Gjashtë ditë pas vrasjes se Lirije Lamit, Marjana Cmeta, asokohë 20 vjeçe shkoi në shtëpinë e Hysen Shehut, i njohur si
Vrau në mënyrën më makabre vjehrrën, sa vite burg rrezikon nusja Vazhdojnë hetimet në lidhje me krimin makabër në Kamzë ku nusja e re, 21 -vjeçe vrau vjehrrën e saj. Ngjarja ka ndodh
Nusja vrau vjehrrën e burri mbuloi krimin, flasin fqinjët në Kamzë 1 vit pas vdekjes së saj, policia zbardhi ngjarjen dhe vuri në pranga nusen vrasëse e cila helmoi për vdekje vjehrrën.