999 rezultate për

krijesa

Fshihen në thellësitë e deteve, peshkatari zbulon krijesat e pazakonta (FOTO LAJM) Ata mund të duken si krijesa aliene, por këto gjallesa të frikshme të detit jetojnë shumë afër nesh. Bishat misterioz
Nga krijesa më e vogël deri tek më e madhja që kemi parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Ekzistojnë kafshë të vogla dhe të mëdha në natyrë kjo është tashmë diçka e njohur për të gjithë ne megjithëse ende disa
Doli si zakonisht për peshkim, djalit i bie në grep krijesa gjigante Riahn Brewington kishte dalë si zakonisht për peshkim me një kallam të vogël në Wilmington të Karolinës të Veriut. Po
Krijesa të çuditshme shfaqen në Ksamil, qytetarët thonë se janë peshkaqenë (VIDEO) Mëngjesin e sotëm në Ksamil qytetarët kanë thënë se kanë parë krijesa të pazakonta në bregdet. Ato madje janë filmua
Krijesa e çuditshme pa sy del në brigjet e plazhit të Meksikës Një krijesë e çuditshme, me kokë delfini dhe me dhëmbë të mprehtë, doli në brigjet e plazhit Destiladeras në Meksikë.
Çfarë po ndodh? Krijesa misterioze del në breg dhe ngjall panik te banorët Duket sikur në këtë botë cudirat nuk kanë fund dhe këtë herë njerëzit kanë mbetur sërish pafjalë. Një krijesë misteri
"Peshqit penis" pushtojnë plazhin (FOTO LAJM) Mijëra krijesa të çuditshme kanë pushtuar një plazh në Kaliforni. Krijesat pulsuese janë krimba në formë dhjami, ose
Krijesa misterioze 300 milion vjeçare habit shkencëtarët, nuk është vertebrore (FOTO LAJM) Përbindëshi misterioz, Tully nuk ka të ngjarë të ketë qenë një vertebror me gjithë kërcin e fortë të tij pretendojnë shk
Zbulohet krijesa e çuditshme pa tru dhe që rigjeneron veten për dy minuta Takoni Blob, organizmi pa tru dhe pothuajse 720 gjini që rigjenerohet në vetëm dy minuta nëse e pret qoftë edhe në gjys
Krijesa që të fusin frikën, çfarë fsheh thellësia e detit? (FOTO LAJM) Harrojini mumjet, UFO-t, dhe fantazmat! Në brendësi të oqeanëve jetojnë krijesa të tmerrshme dhe të çuditshme që ju b
Krijesa misterioze del në breg dhe trondit banorët Duket sikur në këtë botë cudirat nuk kanë fund dhe këtë herë njerëzit kanë mbetur sërish të fjalë. Një krijesë mister
Nga krijesa më e vogël deri tek më e madhja që kemi parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Ekzistojnë kafshë të vogla dhe të mëdha në natyrë kjo është tashmë diçka e njohur për të gjithë ne megjithëse ende disa
Krijesat më të çuditshme në botë, sikur janë prej një tjetër planet (FOTO LAJM) Interneti na bën të besojmë se nuk ka asgjë në botë që mund të na befasojë. Sidoqoftë, natyra na provon gabim gjatë gjit
Krijesa që do të kishin shkatërruar botën nëse do të ekzistonin edhe sot (FOTO LAJM) Evoluimi i qenies njerëzore mes krijesave monstruoze që dikur banonin në qiell, ujëra dhe Tokë ishte kryesisht për shkak
Çfarë është kjo? Burri tmerrohet kur sheh një krijesë të çuditshme varur në tavan (VIDEO) Kjo krijesë e çuditshme shkaktoi frikë në një shtëpi në Indonezi, pasi u pa duke ecur nëpër tavan. Pronari i shtëpisë
Habiten izrealitët, lind krijesa e mallkuar Instituti “The Temple” në Izrael ka njoftuar se profecia biblike është gati të përmbushet pasi ka lindur mëshqerra e kuq
Këto krijesa vijnë nga ferri (FOTO LAJM) Një numër i madh i peshqve që jetojnë në thellësi të deteve janë gjetur në një plazh skocez. Duke gjykuar këto foto,
Krijesat më të llahtarshme që fshehin thellësirat e deteve (FOTO LAJM) Detet janë kaq të thellë dhe kaq gjigantë saqë është thuajse e pamundur të njohim cdo gjallesë. Por zona të tëra breg
Gjysmë krokodil e gjysmë peshk, krijesa misterioze shokon banorët Duket sikur në këtë botë cudirat nuk kanë fund dhe këtë herë njerëzit kanë mbetur sërish të fjalë. Një krijesë mister
Krijesat më të llahtarshme që fshehin thellësirat e deteve (FOTO LAJM) Detet janë kaq të thellë dhe kaq gjigantë saqë është thuajse e pamundur të njohim cdo gjallesë. Por zona të tëra breg