Vetëdorëzohet një nga vëllezërit që vrau teknikun e kondicionerëve
999 rezultate për

krevatin

Tha që vajzat shkulin krevatin për të, Shpat Kasapi prezanton "Nusen" (VIDEO) Shpat Kasapi prej vitesh mbetet një nga këngëtarët më të dashur për publikun, por edhe ndër më të komentuarit. Deklarata
Shpat Kasapi: Kam ndërmend t’i futem politikës, vajzat shkulin krevatin për mua Këngëtari i njohur shqiptar nga Maqedonia e Veriut Shpat Kasapi ka ndërmend që t’i futet botës së politikës, njësoj si n
Nevina Shtylla ndan krevatin me Florian Agalliu, zbuloni çfraë po ndodh(FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv po vjen me ndryshime të mëdha në ekranin shqiptar dhe të shumta janë emisionet që kanë ndryshuar s
Zgjohet në mengjes në krevatin e saj me një gjarpër Melinda Major ishte në gjumë në dhomën e saj të hotelit në Memphis, Tennessee, mëngjesin se së premtes, kur ndjeu diçka
Petale trëndafili mbi krevatin e dhomës së hotelit, Bleona Qerreti merr surprizën e madhe (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti është një nga personazhet më të komentuar në median shqiptare dhe jo vetëm. Së fun
Rrëfim i tmerrshëm: Ky është serbi që vrau vëllezërit Haziri dhe gruan me thikë në krevatin e saj lado Zmajevic, është dënuar me 14 vjet burgim nga Gjykata e Lartë e Podgoricës, ai kishte vrarë tre anëtarët e familjes
Kinemaja më komode ndodhet në Zvicër, çdo çift ka krevatin e tij Nëse jeni një nga ata që duan të shikojnë filma në shtrat, me siguri do të keni zili qytetarët zviceranë të Spreitenbach
Mos e rregulloni krevatin çdo ditë Dhe shtëpiaket më maniake të pastërtisë mund të mësojnë disa gjëra lidhur me gabimet e përhershme të pastrimit. Ekspert
Mos guxoni ta rregulloni shtratin në mëngjes se e pësoni Krevati i parregulluar është shumë më i shëndetshëm se ai i cili është i rregulluar sikur në depot e popullarizuara, sep
Njihni katër tipat e meshkujve që kërkojnë vetëm krevatin Ka nga ata që futen drejt e në temë, disa përgatiten, disa luajnë dhe të tjerë janë të dhunshëm. Në një studim janë p
Nga seksi në krevatin e prindërve, tek dashuria për Greqinë: Rrëfimi i veçantë i Arian Çanit Nga oborri i shtëpisë greke, tek Përmeti ku mësoi shqipen, biçikletën dhe arratisjet e para. Nga marrëdhëniet e para sek
Kryemadhi: Fati i shqiptarëve nuk vendoset në krevatin e Romeos dhe Xhulietës Monika Kryemadhi ka reaguar në lidhje me vendimin që Kolegji Zgjedhor dha pro Lëvizjes Socialiste për Integrim që kjo fo
Rrëfehet Damiano: Im atë na mori krevatin mua dhe nënës për... Damiano rrëfeu në dhomën e rrëfimit historinë e jetës së tij dhe fëmijërinë e kaluar plot mundime, si dhe për babain.
Mediat serbe hyjnë në "krevatin" e Vuçiçit: E ka të vogël... Gara presidenciale në Serbi po bëhet e ndyrë. Tabloidi beogradas “Informer” ka në ballinë një shkrim me akuza ndaj kryem
Mesjetë në Turqi: Nëna arrestohet në krevatin e lindjes, vogëlushi lihet të vdesë nga kanceri në tru (FOTO & VIDEO) Furkani ishte 12-vjeç kur doktorët i thanë se i kishin mbetur "vetëm 30 ditë jetë" nëse nuk kurohej nga kanceri në tru,
Shkon për ta parë fëmijën a po flinte, ja çfarë gjen (VIDEO) Nëna shkon që të shikojë të bijën e saj nëse e ka zënë gjumi dhe në atë moment para saj shfaqet krevati i vogëlushes dhe
Mariza Ikonomi në krevatin e Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Pas shumë vitesh izolimi është hapur ish-vila e diktatorit shqiptar, Enver Hoxha. Shumë artistë e kanë vizituar vilën në
Në shtrat me Miley dhe 4 qen (FOTO LAJM) Prej të paktën disa javësh, Miley Cyrus supozohet të flejë e vetme, pas ndarjes nga i fejuari Liam Hemsworth dhe pas dis
Justin Bieber në krevat me një braziliane (VIDEO-FOTO) Ka disa dyshime mbi identitetin e personit i cili po fle në krevatin në videon e shfaqur më lartë por në mediat e huaja
Debate për krevatin e Kryeministrit në avion Pas debatit publik të shkaktuar nga fakti se ripajisja e avionit do t’u kushtonte taksapaguesve plot 127 mijë dollarë, k