999 rezultate për

kreut

Deklaratat e Metës për djegien e Parlamentit, 9 deputetë kërkesë kreut të SHISH Nëntë deputetë kanë bërë kërkesë për seancë dëgjimore për kreun e Shërbimit Informativ Shtetëror, Helidon Bendo. Heli
Arrestimi i kreut të FRPD-së, PD njofton lëvizjen e radhës Pas arrestimit të Arvit Bushatit, kreut të FRPD partia demokratike do të zhvillojë protestë para Komisariatit të Polic
"Babalja”, zbardhet dëshmia e ish-kreut të Policisë së Fierit shtë rikthyer sërish sot vëmendja te çështja e bujshme e audio-përgjimit të publikuar nga Partia Demokratike, e njohur e
I çoi SMS kërcënues kreut të KQZ-së, flet autori: Kam kërcënuar edhe 3 politikanë Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Klement Zguri është marrë në mbrojtje nga Policia dhe Garda, pasi është kër
Me fraktura në kokë, plagoset vëllai i kreut të PD-së në Burrel (VIDEO) Një person është plagosur në Burrel, kur qytetarët ishin duke zbatuar dekretin e Presidentit, në mbrojtje të kushtetutës
Vrasja e kreut të njësisë administrative Kotë, burg për 3 autorët Gjykata e Vlorës ka lënë në burg tre autorët e dyshuar për vrasjen e kreut të njësisë administrativë Kotë, Argjil Gjoka
Ali Ahmeti a e njeh El Chekën, ja përgjigja e kreut të BDI-së për kërçovarin në Amerikë?! Të ashtuquajturat “bomba”, të publikuara nga Sheqerim Ahmeti, i njohur tashmë si El Cheka, vazhdojnë të shpërndahen në i
PËRGJIMI 2/ Votën ose ik tek shtëpia! Avdylaj telefonon kreut të ujësjellësit Durrës (VIDEO) Media gjermane “Bild” ka nxjerrë përgjimet mes Astrit Avdylajt dhe drejtorit e UKT-së, Ivo Doçin. Ata janë duke diskutua
Vizita në Gjermani, zbulohet axhenda e kreut të opozitës Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë vizitës së tij në Berlin do të jetë pjesë e një ligjirate me temën “Dialo
Liverpool nuk i ndahet kreut, bën detyrën kundër Burnley-t (VIDEO) Liverpool fiton me përmbysje, 4-2 ndaj Burnley, ku përcaktuese ishte dopjeta e Firmino dhe Mane. Me këtë fitore skuadra
Bayern turpërohet nga Leverkusen, 7 pikë larg kreut (VIDEO) Bayern Munich i është rikthyer sërish krizës. Skuadra e Kovac, u befasua sot në transfertë teksa Leverkusen i mposhti 3
Ministrja e re e Energjetikës kërkon shkarkimin e kreut të OST Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku çon në Bordin e OST kërkesën për shkarkimin e kreut të OST pas
Teuta surpriza e këtij sezoni, 6 pikë larg kreut Teuta mund të quhet surpriza e këtij sezoni. Bregdetarët sezonin e shkuar luftonin për mbijetesë ndërsa këtë sezon mbajn
Si arrestua vrasësi i kreut të njësisë administrative në Selenicë (VIDEO) Policia njoftoi se kishte arrestuar autorin e vrasjes së kreut të njësisë administrative në Selenicë duke publikuar sëfu
Real Madrid është më afër rënies nga liga se kreut nga Barcelona Pas humbjes 5-1 nga Barcelona sot në “Camp Nou2, Real Madridi është në vendin e nëntë në renditjen e La Ligas, shtatë pi
Kina konfirmon arrestimin e kreut të INTERPOL Kina ka konfirmuar se ka arrestuar kreun e Interpol-it, Meng Hongwei, raporton BBC. Pekini tha se ai ishte nën hetim
Veliaj i jep "Çelësin e Qytetit" kreut të Guardia di Finanza “Qyteti dhe vendi juaj i bukur është shumë më i sigurt se kurrë më parë”. Kështu u shpreh Komandanti i Përgjithshëm
Pamjet e përplasjes së kreut të PD me policinë: Mbajë mend çdo të të punoj (VIDEO) Një ditë më parë, u raportua se kreu i PD-së në Gramsh, Elmas Haruni ishte shoqëruar në Polici, pasi ka kundërshtuar pol
Dalin pamjet e arrestimit të kreut të komunës dhe familjarëve të tij (VIDEO) I akuzuar për trafik të cigareve është vënë në pranga kreu i komunës. Ndërkohë që Policia e Maqedonisë ka publikuar p
Sali Berisha i përvishet keq kreut të AMA-s në Kuvend: Ke pjellë ERTV! Ditën e sotme në Kuvend mori fjalën kreu i Autoritetit të Mediave Audiovizive Gentian Sala. Pikërisht pas fjalës së