999 rezultate për

kreu

Presidenti i UEFA-s, Ceferin dhe kreu i FSHF, Armand Duka vizitojnë "Muzeun e Stadiumit" (VIDEO) Në prag të ndeshjes Shqipëri-Francë, Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar disa aktivitete. Aleksander Ceferin
Meta: Kallëzoj penalisht kreun e KED, Ardian Dvorani Konferenca e jashtëzakonshme e paralajmëruar për ditën e sotme pritej të sqaronte shumë nga debatet e këtyre ditëve në l
Fshehu vilën tre katëshe, shkarkohet kreu i Gjykatës së Kukësit Vettingu vazhdon akoma që të këpusë koka në drejtësinë shqiptare. Këtë herë ka qenë kreu i Gjykatës së Kukësit, Isuf
Kajmaku në negociata me Policinë? Çfarë përfiton ish-kreu i Bashkisë Vorë nëse dorëzohet Prej disa ditësh Agim Kajmaku ish-kryetari i Bashkisë së Vorës vijon të jetë në kërkim, pasi mundi t’i shpëtonte prangos
Shkëndija fiton "in extremis" dhe shkon më pranë kreut Shkëndija e Tetovës mori fitoren e dytë radhazi, këtë herë 1-2 në transfertën ndaj Rabotnickit, duke reduktuar në 9 pikë
Gjilani fiton dhe merr kreun, Ferizaji triumfon në derbin e mbijetesës Me ndeshjet e sotme është mbyllur edhe xhiroja e 14’të e edicionit 2019/2020 në IPKO Superligë. Gjilani ka fituar si
Kreu marrëdhënie me nxënësin adoleshent, procedohet mësuesja 63 vjeçare (FOTO LAJM) Një mësuese veterane 63-vjeçare nga Karolina e Vreiut, në SHBA, është arrestuar pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me nj
Kreu i PE flet për negociatat: Shqipëria do bashkohet me BE-në "Bllokimi i hapjes se negociatave për Shkupin dhe Tiranën është një pengesë e vogël dhe do të tejkalohet në muajt e ardh
Partizani "zhyt" Luftëtarin, "të kuqtë" marrin kreun (VIDEO) Partizani ka mposhtur Luftëtarin me rezultatin 2-0, në sfidën e vlefshme për javën e 11-të të Kategorisë Superiore.
Eleminohet me 6 plumba kreu i tifozëve të Partizanit (VIDEO) Kryeqyteti serb, Beograd kaloi një mbrëmje vërtetë shoku. Një prej drejtuesve më famëkeq të tifozëve të Partizanit të
Levante i bën gjëmën Barcelonës, Reali ka mundësinë të marrë kreun (VIDEO) Barcelona ka zhgënjyer në transfertën ndaj Levantes. Skuadra e drejtuar nga Ernesto Valverde ëstë mundur 3-1 nga Levante
Formacionet zyrtare: Bologna-Inter, zikaltërit duan kreun Interi do të luajë pas pak në transfertë ndaj Bolognas. Zikaltrit vijnë pas fitores 1-2 ndaj Brescias, ndërsa sot do të
Dha dorëheqjen 2 muaj më parë, zbulohet emri i kreut të ri të Tatimeve Rreth dy muaj më parë dha dorëheqjen kreu i Tatimeve në Sarandë, Alket Qendro, ndërkohë që është bërë me dije sot, emri
Messi në 'top formë', Barcelona merr kreun (VIDEO) Barcelona ka mposhtur Valladolidin me rezultat 5-1 në ndeshjen e xhiros së 11-të të La Ligas. Në këtë lojë shkëlqeu L
Inter-Brescia, formacionet zyrtare: Zikaltërit synojnë kreun Interi do të kërkojë te rikthehet te fitorja dhe ta rimarrë kreun e Serie A, por i duhet ta kalojë një pengesë siç është
Liverpooli mposht me përmbysje Tottenhamin, "blindon" kreun (VIDEO) Liverpooli ka shënuar fitore të vështirë në "Anfield" në javën e 10-të të Premierligës. Kampionët e Evropës mposhtën
Bylis dhe Teuta ndahen në paqe, Ballshiotët kapin kreun (VIDEO) 90 mintua shumë të luftuar ndërmjt Bylisit dhe Teutës që mbyllin gjithçka me rezultatin 0-0. Një barazim i merituar për
Kategoria e Parë, Grupi A: Sfida interesante dhe luftë për kreun, Dinamo tenton surprizën Kategoria e Parë do të zhvillojë sot ndeshjet e javës së gjashtë, aty ku në Grupin A, do të zhvillohen 4 takime, teksa B
Reali mposhtet nga Mallorca, i dhuron kreun Barçës (VIDEO) Real Madridi pësoi disfatë me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Mallorcas, e cila u zhvillua në stadiumin "Iberostar", duk
Për herë të parë shënojnë MSG, Barcelona triumfon bindshëm dhe merr kreun (VIDEO) Barcelona ka kthyer gjithçka në "show" në fitoren 0-3 ndaj Eibarit. Ekipi katalanas u argëtua në transfertën e kësaj jav