999 rezultate për

kreshnik

Në mëngjes përcolli të atin në banesën e fundit, në mbrëmje këndoi në Këngën Magjike Hera e parë që del në një skenë dhe hera e parë në një festival si ai i Këngës Magjike. Kur Arditi e pa për herë të parë
Kreshnik Spahiu: Shqipëria don Revolucion, jo rotacion! Nga Kreshnik Spahiu Sot asnjë nga brezat që jetojmë nuk e njeh çka është revolucioni sepse Shqipëria europiane ska ka
Drithëroi Barcelonën, presidenti Meta dekoron Flamurtarin e lavdishëm (FOTO LAJM) U zhvillua ditën e sotme, në pallatin “Petro Marko” në Vlorë, ceremonia e dekorimit ga ana e Presidentit të Republikës I
Politikani shqiptar humb njeriun e shtrenjtë të jetë: Më lindi dhe më rriti si Kreshnik Politikani shqiptar dhe ish kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka njoftuar se ka humbur njeriun e shtrenjtë të j
Kreshnik Spahiu rikthehet rëndshëm e shthur gojën me fansin (FOTO LAJM) Dikur aleat i Bashës në zgjedhjet e qershorit 2017 e kryetar i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu është rikthyer sërish
E masakroi shoku me çekiç në kokë, ç'pretendojnë familjarët e Beqirajt Donjet Beqiraj, vëllai i Kreshnik Beqirajt, 36-vjeçarit që u masakrua qershorin e kaluar nga shoku i tij Albert Zekaj i
Paralajmërimi i frikshëm i Kreshnik Spahiut: Pas shoferit e ka rradhën ministri! Kreshnik Spahiu është një ndër politikanët që ka hedhur dyshime të rënda mbi vdekjen e shoferit të Fatmir Xhafajt. S
Godet Kreshnik Spahiu: Rama është më i zi se 600.000 sirianë Nga Kreshnik Spahiu Dje mediat gjermane konfirmuan zyrtarisht me zë dhe figurë vendimin e qeverisë shqiptare për të p
Policia kap për fyti protestuesin poshtë zyrës së Xhafajt Ditën e djeshme të rinjtë e opozitës kanë protestuar sërish para ministrisë së Brendshme duke kërkuar dorëheqjen e Fatmi
Kuksianët zbythën Ramën nga rruga e Kombit, reagon Kreshnik Spahiu Ditën e djeshme qindra shqiptarë nga Kukësi, Hasi, Tropoja e Kosova pushtuan "Rrugën e Kombit" duke shkatërruar e djegur
Masakroi shokun e u strehua në shoqatë fetare: S'dyshuam që ai ishte vrasës Disa misionare e misionarë të një shoqate fetare në Tiranë, janë tronditur dy javë më parë, kur kanë mësuar se Albert Ze
E vrau dhe e futi në valixhe, 32-vjeçari kërkon ndjesë për krimin makabër Gjykata ka lënë në burg shtetasin Alfred Zekajn i cili akuzohet për vrasjen e shokut të tij të ngushtë. Alfred Zeka
Si u vra me çekiç nga shoku Kreshnik Beqiraj dhe si rrodhi ngjarja më pas Albert Zekaj, 32 vjeç, banues në Kalldrun, Bashkia Koplik, Malësi e Madhe. Ky është autori i masakrimit me çekiç të 36-v
Çudia në shesh, shqiptarët protestojnë për kthimin e Kreshnik Spahiut Ditën e sotme para Kryeministrisë janë mbledhur qindra shqiptarë për të protestuar kundër marrëveshjes së detit me Greqi
Kreshnik Spahiu kritikon Ismail Qemalin: Gabove, flamuri s'duhej ngritur në Vlorë Pas dështimit dhe zhgënjimit nga zgjedhjet e 25 qershorit, Kreshnik Spahiu është rikthyer dhe ka “goditur” në ditët më t
Krushku i Berishës ka një kërkesë për Kreshnik Spahiun: Kthehu në Kuvend! Kreshnik Spahiu pas zhgënjimit të madh në zgjedhjet e 25 qershorit u shkëput fare nga politika dhe partia e tij. Prej
Vrasja e shqiptarit në Belgjikë, policia zbardh motivin e ngjarjes Vazhdojnë hetimet për zbardhjen e vrasjes e 31-vjeçarit Kreshnik Gjini. Ka qenë policia belge ajo që ka kërkuar ndih
A ka lidhje vrasja e Kreshnikut me ekzekutimin e ish drejtorit në OSHEE, Sajmir Jaku? Në kohën kur vrasja e Kreshnik Gjinit në Belgjikë vijon të jetë e pazbardhur. Detaje të tjera mësohen nga autoritet p
Pas tentativës për vrasje në Shqipëri, i riu u vra mes natës në Belgjikë Vazhdojnë hetimet për vrasjen e shqiptarit në Belgjikë i cili u ekzekutua me armë zjarri në një lokal ku punonte kamarie
U tradhëtua nga Rama e Basha, Kreshnik Spahiu gjen paqe larg Shqipërisë Pas zhgënjimit në politikë, Kreshnik Spahiu ka rigjetur qetësinë. Ai u largua nga vendi në fillimin e Qershorit, i zh