999 rezultate për

kresha

Nusja e Mc Kreshës tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Reperi Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina do bëhen prindër. Lajmi u bë i ditur në dhjetor, gjatë dasmës së çiftit
E thumboi publikisht, Geti ia kthen Kreshës siç nuk e prisnim (VIDEO) Tre vite më parë u komentua shumë në media raporti mes Kreshës dhe Getoarit dhe shkak u bë një postim në rrjete sociale.
Baba së shpejti, McKresha flet për herë të parë pas martesës (VIDEO) Martesa e reperit McKresha me partneren e tij Erzina Sehu ishte padyshim një prej surprizave të fundvitit. Dyshja lid
MC Kresha baba: Erzina konfirmon shtatzëninë (FOTO LAJM) MC Kresha i dha fund beqarisë me partneren e tij Erzina, në një ceremoni private me miq e të afërm në Prishtinë! Nga
Dikur të lidhur, Rozana Radi i bën "diss" Kreshës pas dasmës? (FOTO LAJM) Reperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Mc Kresha, kurorëzoi me martesë dashurinë me partneren e tij, Erzinën. C
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Mc Kreshës (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mc Kresha kurorëzoi me martesë mbrëmjen e kaluar dashurinë e tij me partneren, Erzinën. Pamjet e dasm
Kresha dhe partnerja vendosin unazat Mc Kresha është martuar mbrëmjen e sotme me partneren e tij, Erzinën me të cilën prej disa kohësh ishte në lidhje, por p
Ndizet atmosfera në dasmën e Kreshës, publikohet videoja ku kërcen çifti Kresha po i jep fund beqarisë mbrëmjen e sotme me një dasmë madhështore të mbajtur në një restorant në Prishtinë. Kr
Miqtë "tradhëtojnë" Kreshën, dalin video nga dasma (VIDEO) MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur. Ajo quhe
Askush se dinte! Mc Kresha martohet nesër Ndoshta ju erdhi papritur lajmi, por burimet bëjnë të ditur se Mc Kresha dhe e fejuara e tij Erzina do të kurorëzojnë me
Pra, modelja në klipin e MC Kresha qenka e dashura e këngëtarit të njohur shqiptar! (VIDEO) Vajza elegante që kërcen në rërë, e veshur me fustan e kapele në klipin e këngës "Engimë", qenka e dashura e këngëtarit
Zbulohet vajza që i ka rrëmbyer zemrën reperit MC Kresha: Në dhjetor do të martohen Përgjatë verës u përfol se reperi MC Kresha do të kurorëzojë dashurinë në Shtator teksa më pas dyshimet u shtuan edhe ng
Dorë për dore, Mc Kresha dhe e dashura fotografohen rrugëve të kryeqytetit (FOTO LAJM) Prej disa javësh, në media po flitet për romancën e re të reperit Mc Kresha me një vajzë misterioze bjonde. Madje, nj
Si quhet e dashura e MC Kreshës? Mc Kresha dhe Lyrical Son ishin dy të ftuarit e sotëm në spektaklin e humorit “Klanifornia”, ku provuan miqësinë e tyre
Përgatituni për një super hit, Mc Kresha do të bashkpunojë me këngëtaren botërore (FOTO LAJM) MC Kresha së fundmi do të publikojë një bashkëpunim me këngëtaren me famë botërore dhe me origjinë shqiptare. Ai dhe Beb
Ditëlindjen e festoi me të dashurën, kapet "mat" Mc Kresha (VIDEO) Ditën e djeshme reperi, Mc Kresha feston ditëlindjen e tij. Këtë 35-vjetor ai ka zgjedhur ta festojë në Shqipëri dhe
Mc Kresha feston sot ditëlindjen! Zbuloni sa vjeç mbush reperi (FOTO LAJM) Ditën e sotme reperi i suksesshëm, MC Kresha feston ditëlindjen. Nëpërmjet një postimi në Instagram, reperi ka zbulua
Fejohet Mc Kresha, vajza nga Prishtina i "rrëmbeu" zemrën Reperi i njohur shqiptar, Mc Kresha e ka kurorëzuar dashurinë me fejesë. Ai është kujdesur ta mbajë të fshehur jetën
Mc Kresha surprizë për adhuruesit, bashkëpunon me këngëtarin e njohur (FOTO LAJM) Është një nga reperët më të suksesshëm shqiptare. Mc Kresha është drejt finalizimit të projektit të ri i cili këtë he
Një dite para finales, Shaqiri merr urime nga Xhaka dhe Mc Kresha (FOTO LAJM) Futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri edhe njëherë do të shijoj një finale të Ligës së Kampionëve. Përsëri do të bart