999 rezultate për

kreret

Zgjedhjet në 25 prill, delegacioni i ODIHR 5 ditë në Shqipëri Teksa na ndajnë 96 ditë nga zgjedhjet, delegacioni i ODHIR do të vijë në Shqipëri më datat 24 deri në 29 janar. Mësoh
Krerët e OVL të UÇK-së dalin sot para Gjykatës Speciale Hysni Gucati dhe Nasim Haradinaj, dy krerët e OVL të UÇK-së pritet të dalin sot para Gjykatës në Hagë. Seanca pritet
Tre pika kyçe, zbulohen detaje nga takimet e Yuri Kim me krerët e vendit Ambasada amerikane në vendin tonë ka zbardhur detaje nga takimet e fundit që ambasadorja Yuri Kim ka pasur me presidenti
Rama "përvesh mëngët" për zgjedhjet, takon krerët e bashkive Kryeministri Edi Rama do të takojë sot në orën 11:00 kryetarët e bashkisë në ambientet e kryeministrisë. Ky takim vj
Shtimi i rasteve me covid-19, Hoti sot takim me krerët e shëndetësisë Kryeministri Avdullah Hoti sot do të takohet me krerët e institucioneve shëndetësore në vend. Ky takim do të zhvilloh
Kosova rrezikon të kthehet në karantinë? Hoti nesër takim me krerët e shëndetësisë Rritja e ndjeshme e rasteve me COVID-19 dhe e viktimave po ashtu, e ka vënë në lëvizje kryeministrin, Avdullah Hoti.
Thaçi takon krerët e institucioneve të drejtësisë, diskutohet parandalimi i COVID 19 në burgje Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka takuar sot udhëheqësit e institucioneve të drejtësisë për të diskut
Kryebashkiaku i Lushnjës niset drejt Tiranës, krerët e policisë zbarkojnë në Lushnjë Një shpërthim plagosi mëngjesin e sotëm Kryetarin e Bashkisë Lushnjë dhe gjithashtu edhe sekretaren e tij. Sipas info
"Arena Kombëtare" vizitohet nga krerët e FFK-së (FOTO LAJM) Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm i Federatws së Futbollit të Kosovës Eroll Salihu kanë vizituar sot Ar
Presidenti Thaçi takoi krerët e sigurisë, njoftohet për masat e sigurisë në ditën e zgjedhjeve Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka takuar sot krerët e institucioneve të sigurisë e të drejtësisë, Dre
Zyrtari Amerikan i shtetit nuk preferoi drekë me krerët e politikës, zbuloni dy deputetët që e shoqëruan Rudina Hajdari dhe Ralf Gjoni kanë qenë të vetmit deputetë shqiptarë që konsumuan drekën me të dërguarin amerikan në Shq
Arrestohet një ndër krerët e ultrasve të Romës Autoritetet italiane kanë arrestuar sot një ndër krerët e ultrasve të Romës, pjestar u grupeve ekstreme të djathta me ak
Dorëheqja e Haradinajt, Vucic mbledh në takim krerët e institucioneve Dorëheqja e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit, ka nxitur reagime nw Serbi, ku presidenti Aleksander Vuçiç, ka
Basha takon krerët e PD-së, si pritet të vijojë aksioni opzozitar Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur kryebashkiakët e djathtë dhe kerët e PD-së në ambientet e selisë bl
Përfundon takimi Basha-Kryemadhi Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe nënkryetari i grupit Petrit Vasili kanë lënë ambientet e selisë së PD-së. Nu
Bashës i rrezikohet koka? Meta thërret urgjentisht krerët e SHISH dhe Gardës Presidenti i vendit, Ilir Meta ka thërritur në takim drejtorin e SHISH-it, Helidon Bendo dhe komandantin e Gardës së Rep
Data e re e zgjedhjeve, Meta njofton vendimin Presidenti Ilir Meta do të nisë sot konsultimet me partitë politike për të caktuar datën e re të zgjedhjeve. Mësohet
Përsëritet tragjedia në Vlorë, si u vranë krerët e njësisë administrative Kotë (VIDEO) Pak minuta më parë ndërroi jetë kreu i njësisë administrative Kotë, Argjil Gjoka. Mësohet se Gjoka ishte futur në mes
Shkarkohen nga detyra krerët e gjykatave në Tiranë dhe Shkodër Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur shkarkimin nga detyra të kreut të Gjykatës së Tiranës, Enkelejdi Hajro.
Nuk më dyshime për stolin e Juventusit, një emër i madh pranë zyrtarizimit Juventus duket se ka vendosur për stolin e trajnerit. Mediat italiane shkruajnë se do të jetë Maurizio Sarri, pasuesi i