999 rezultate për

krenari

Vjosa Osmani telegram Ilir Metës: 28 Nëntori, ditë krenarie e shprese për çdo shqiptar Ushtruesja e detyrës së presidentes, njëherësh kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, nëpërmjet një telegrami e k
Krenari dhe dhimbje nga lufta, Vasfije Krasniqi sjell videon e ushtares së orëve të para të UÇK-së nga Drenica Hamide Xhemajli-Ferizi, nga Drenica, kishte qenë vetëm 19-vjeçare kur i ishte bashkuar Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, m
Afrona Dika se fsheh krenarinë për origjinën: Traditat i kam në zemër (FOTO LAJM) Afrona Dika ka treguar me fotografinë e fundit se ndihet krenare që është shqiptare. Partnerja e Bleros ka publikuar dis
Dafina ish e dashura e Krenarit, reagimi i papritur i Luanës për këngëtaren (FOTO LAJM) Që kur u zbulua lidhja e saj me Krenarin, Luana dhe Dafina janë parë në raport me njëra-tjetrën si ‘partnerja dhe ish-p
"Çfarë surprize", Krenari ia bën më të bukur ditën Luanës (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë janë tashmë të njohur me zyrën e Luana Vjollcës pasi moderatorja e "Shiko Kush Luan" kalon një pjesë
Të dy në Tiranë, zbulohen planet e fundit të Luanës dhe Krenarit (FOTO LAJM) Krejt papritur në fillim të muajit shtator në media qarkulloi lajmi se Luana dhe Krenari i kanë dhënë fund lidhjes së ty
Krenari, shqiptarja fiton "The Voice Kids" në Belgjikë Shqiptarja e talentuar, Gala Aliaj, është shpallur fituese e “The Voice Kids” në Belgjikë. Gala, vajza adoleshente e
Janë ndarë? Luana sapo i tregoi botës se është "arratisur" me Krenarin (FOTO LAJM) Krejt papritur ditët e fundit në media qarkulloi lajmi se Luana dhe Krenari i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Dy ish
Luana i ka dhënë fund lidhjes me Krenarin? Zbulohet e vërteta (FOTO LAJM) Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë kthyer prej kohësh në një ndër çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale.
I preu kokën së bijës 14-vjeçare për krenari, babai dënohet me vetëm 9 vite burg Një burrë i cili i preu kokën vajzës së tij 14-vjeçare kur ajo po flinte është dënuar me vetëm 9 vite burg në Iran. R
"Qeveria po tallet me futbollin", Tare: Juventusi më ka shërbyer si shembull! Krenari të luaja me Pirlon, Baxhon dhe Guardiolën Igli Tare është drejtuesi tipik, ndoshta më i zoti mes “ndërtuesve të skuadrave”. Ai di se si të ngrejë në këmbë pjesë-p
Thyen karantinën me krenari? VIP-at shqiptar që e pranuan publikisht "rebelimin" (FOTO LAJM) Prej dy muajsh të gjithë po jetojnë një realitet ndryshe, për shkak të Covid-19. Disa kanë arritur të përshtaten me
Planet për dasmën luksoze me Krenarin, si ndryshuan gjërat për Luanën Moderatorja Luana Vjollca është në një dilemë të madhe nëse duhet ta organizojë këtë vit dasmën e planifikuar me Krenar
Rama: Kosovarët duhet t'a paguajnë me krenari taksën e Rrugës së Kombit Krryeministri Rama thotë se taksa në Rrugën e Kombit është vënë për një parim të thjeshtë: lehtësi në qarkullim. Sipa
Flet plot krenari për shkollën e re në Surrel, ndërsa Zahon e dërgon në shkollë private Pushtetarët në Shqipëri, shpesh i shohim në media duke i bërë elozhe arsimit në vend, sidomos arsimit publik. Një nd
Paskemi dasmë, Luana Vjollca gati të kurorëzojë dashurinë me Krenarin (FOTO LAJM) Luana Vjollca prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn. Duket se çifti është fot
Për pushime me Krenarin, Luana merr dhuratën më të bukur në Dubai (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca po i kalon ditët e para të vitit 2020 në Dubai, në shoqërinë e partnerit të saj Krena
Getoari nxjerr zbuluar Luanën, publikon foton me Krenarin në Dubai (FOTO LAJM) Prej ditësh, dy çiftet më të pëlqyera në showbiz, motrat Vjollca bashkë me partnerët e tyre, po pushojnë në një prej ven
16 vjet krenari dhe kontribut për Kombëtaren shqiptare, ditë historike për "Tifozat Kuq e Zi" Ngjyrat kuqezi nuk do të përhapeshin aq shumë në mbarë Europën po të mos ishte tifogrupi i famshëm i kombëtares së Shqip
Edhe njëherë, Dua Lipa flet me krenari për origjinën në emisionin më të shikuar në Amerikë (VIDEO) Dua Lipa është ulur për një bisedë me Jimmy Fallon në emisionin e tij shumë të shikuar në Amerikë. Dua Lipa është rik