999 rezultate për

krenare

Me shqiponjën dy krenare, ky është shqiptari që udhëhoqi protestën pro Trump (FOTO LAJM) Në trazirat e djeshme në SHBA në mbrojtje të presidentit Donald Trump, nuk kanë munguar as simpatizantët shqiptarë. N
"Ndoshta nuk po bëj çdo gjë mirë", Loredana emocionon me fjalët për 2-vjetorin e Hanës (FOTO LAJM) Hana, vajza e Mozzik dhe Loredanës feston sot 2 vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë reperi i kushtoi disa fja
"Luaneshë, s'të pashë kurrë të qaje", Aurela Gaçe i bën nënës dedikimin më prekës (FOTO LAJM) Nëna e Aurela Gaçes feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e njohur ka menduar t’i bëjë një dedikim mjaft prekës në rrjete s
"Krenare që jam shqiptare", Dua Lipa bëri urimin më të bukur në shqip këtë 28 Nëntor (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme, Dua Lipa, e ka treguar gjithmonë me krenari në mbarë botën se është me origjinë shqiptare. Që n
Një vit pas tërmetit, Rama bën bilancin: Jemi krenarë! Ndërkohë që ka kaluar 1 vit nga tërmeti tragjik, kryeministri Edi Rama ka bërë bilancin e rindërtimit në Durrës. Rama
Rita Ora krenare: Jam inspiruar gjithmonë nga kultura shqiptare Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora gjithmonë ka treguar me krenari origjinën e saj. Së fundmi, për
Ruçi i thur elozhe Ramës: Jemi krenarë që e kemi lider Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi nuk i ka kursyer lavder dhe elozhetë për Ramën duke e cilësuar si lider të pakonkurrues
Antisemitizmi në Kuvend, ambasada e SHBA: Jemi krenarë me Shqipërinë Ambasada e SHBA-ve përshëndeti miratimin e rezolutës për përkufizimin e antisemitizmit nga Kuvendi. Në një postim në
Krenarë me Vesa Lumën, si e mëson Lianin të mos harrojë kurrë shqip (VIDEO) Prej disa kohësh tashmë, çifti shumë i dashur për publikun shqiptar Vesa Luma dhe Big Basta, janë shpërngulur së bashku
Kush është Lirim Zendeli, 20-vjeçari që po na bën krenarë me sukseset e tij! (FOTO LAJM) Ditët e fundit në llogaritë e Instagramit të disa prej figurave publike kemi parë një të ri, i quajtur Lirim Zendeli.
Krah emrave më të njohur të kinematografisë botërore, aktori shqiptari na bën krenarë (VIDEO) Aktori i njohur shqiptar, por me famë ndërkomëbëtare, Blerim Destani ka njfotuar me postimin e fundit në rrjetet sociale
Të zhurmshëm e krenarë, kjo shenjë horoskopi është shoku perfekt që duhet të keni Ata janë të zhurmshëm, krenarë, e dinë që janë më të mirët dhe nuk kanë frikë ta thonë atë! Por personat e shenjës së Lu
"Më bën krenare", Oriola është përfundimisht tifozja e zjarrtë e Grezdës (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Oriola Marashi dhe futbollisti i njohur, Eros Grezda, ka në zbuluar përmes postimeve në rrjetet social
"Na bëre krenarë", Besa Kokëdhima zbulon hapin e rëndësishëm të motrës së Elvanës (FOTO LAJM) Teksa këngëtarja e njohur, Elvana Gjata ka vendosur të bëjë një pauzë nga muzika, për të marrë kohën e saj të krijimit,
Një tjetër shqiptare që na bën krenare, ish-missi merr nismën humane (FOTO LAJM) Samantha Sarelli, është vajza shqiptaro-amerikane që ka fituar “Miss Connecticut Teen USA 2020” dhe që do të drejtojë nj
Habit ish-kapitenia e basketbollit: Më kërkuan se*ks, por krenare që nuk i hapa këmbët Ish-kapitenia e Serbisë në Basketboll, Milica Daboviç, është dashur të luftojë disa herë kundër kërkesave për marrëdhëni
Shaqiri e Xhaka kujtojnë ndeshjen që bëri krenarë shqiptarët (VIDEO) Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka kanë kujtuar të hënën mbrëma ndeshjen që kishte bërë shumë krenarë të gjithë shqiptarët n
Politika arriti marrëveshjen për Reformën Zgjedhore, Kim: Jemi krenarë! "Ne jemi krenarë për këtë marrëveshje dhe do vijojmë t’ju mbeshtesim drejt anëtarësimin në BE..." Ambasadorja e Shtet
Marina dhe Luana zbritën në shesh me qytetarët, mbesa e tyre më krenare se kurrë (FOTO LAJM) Marshimi i djeshëm nga sheshi "Nënë Tereza" drejt Kryeministrisë, Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe Rinisë nga shumë va
Godet sërish Françeska Jaçe, pozon topless dhe shumë krenare (FOTO LAJM) Françeska Jaçe është nga vajzat e shoëbizit më të shumë përfolura për jetën e luksit dhe për format bombastike që ka.