999 rezultate për

krenar

Këto janë pushimet e ëndrravë, destinacioni dhe njerëzit që rrethojnë Luanën (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në rrjet qarkulloi një foto e Luana Vjollcës dhe Krenar Çoçës në aeroportin e Malpensa-s në Milano duke
Dua Lipa gjithmonë patriote, bën krenar shqiptarët (FOTO LAJM) Dua Lipa është padyshim një nga këngëtaret që po korr më shumë sukses në arenën ndërkombëtare. Përveç vokalit të mahn
Bashkëshorjtja e Haradinajt bëhet pjesë e grave më të fuqishme në botë, Kryeministri ndihet krenar (FOTO LAJM) Gruaja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt ka bërë të ditur se në Samitin e Londrës është vlerësuar me një çmi
"Mat" sërish, Luana dhe Krenari në pushime bashkë (FOTO LAJM) Vetëm 3 ditë më parë, Luana Vjollca publikoi bashkëpunimin më të ri me Faydee, të titulluar “Yalla Habibi”. Ky bashkëpun
Pas super bashkëpunimit të Luanës fshihet Krenari? Ky është detaji që e vërteton (FOTO LAJM) Luana Vjollca nuk di të ndalet me sukseset e saj në muzikë. Duket se bjondja bukuroshe e ka marrë seriozisht karrierën n
Rudina Hajdari sulmon sërish Bashën: Ndjehem krenare që do të udhëheq Reformën Zgjedhore Kryetarja e grupit të ri parlamentar të opozitës në Kuvend, Rudina Hajdari, ka mbështetur deklaratën e SHBA për zgjedhje
Thaçi: Përjetësisht krenar me Majlindën Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është shprehur krenar me suksesin e Majlinda Kelmendit në Minsk të Bjellorusisë. K
Xhaka: Jam krenar me Kosovën, kanë mundësi për kualifikim Granit Xhaka dhe Milot Rashica po qëndrojë në Prishtinë ku sonte do ta zhvillojnë një ndeshje bamirësie në stadiumin 'Fa
Zbulohet busti i Albright në Kosovë: Batuta e saj i shkrin të gjithë gazit Para pak minutave tek obelesku i ‘New Bornit’ u përurua busti i Ish-sekretares amerikane të shtetit, Madeleine Albright
Giroud: Europa League ishte objektivi i dytë Për Olivier Giroud kjo ishte një ndeshje e veçantë ndaj ish-ekipit. Pas ndeshjes, kjo është deklarata e tij. "Ishte
Incidenti në ''Eurovision'', Islanda ngre lart flamurin e Palestinës (VIDEO) Flamuri i Palestinë u tregua me krenari në momentin e dhënies së pikëve nga këngëtari që përfaqësonte dje Islandën në kë
Fundjavë luksi për Luanën dhe Krenar Çoçajn, zbuloni sa kushton hoteli (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja Luana Vjollca ndau me fansat një video ku tregonte se po largohej nga Shqipëria. Destinacion
Ylli i Interit: Krenar që vesh këto ngjyra, nuk kam nevojë për agjent, kontratën e firmosa vetë Milan Skriniar është një nga shtyllat e prapavijës së Interit. Mbrojtësi me paraqitjet e tij ka treguar se është një
Vajza dikur turpërohej por sot është krenare me qimet e saj (FOTO LAJM) Leah Jorgensen, një vajzë 33-vjeçare, vuan nga sindroma “vezore policistike”, një çrregullim hormonal që shkakton rritje
Xhaka, krenar që po bëhet pjesë e historisë së Arsenalit Granit Xhaka është i vendosur që ta mbyllë këtë kapitull dhe ta shkruajë emrin e tij në historinë e pasur të klubit lond
Njihuni me gruan që nuk ka nevojë të bëjë operacione (FOTO LAJM) A e keni pyetur ndonjëherë veten se kush është gruaja me gjoksin më të madh në botë? Jua prezantojmë ne. Norma Stitz
Gafa e mamasë së Ronaldos u bë virale (FOTO LAJM) Mamaja e Cristiona Ronaldos ka bërë një gafë të pabesueshme në rrjetin social Twitter. Dolores Aveiro postoi një foto të
Rama thyen krenarinë dibrane, nuk pranon titullin "Qytetar Nderi" Kryeministri Edi Rama refuzoi titullin "Qytetar Nderi" të dhënë nga Këshilli Bashkiak i Dibrës duke shënuar kështu një s
Pochettino: Jam jashtëzakonisht krenar për djemtë e mi Tottenham ka humbur sfidën me Man City-n, por falë golave të shënuar jashtë fushës është kualifikuar në gjysmëfinalen e
Son: Ishte një çmenduri Ylli i Tottenham, Son Heung-min, i cili ndihmoi skuadrën e tij të kualifikohet në gjysmëfinale me dy golat e realizuar k