999 rezultate për

krena

Krenari dhe dhimbje nga lufta, Vasfije Krasniqi sjell videon e ushtares së orëve të para të UÇK-së nga Drenica Hamide Xhemajli-Ferizi, nga Drenica, kishte qenë vetëm 19-vjeçare kur i ishte bashkuar Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, m
Rita Ora krenare: Jam inspiruar gjithmonë nga kultura shqiptare Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora gjithmonë ka treguar me krenari origjinën e saj. Së fundmi, për
Adrola bën krenar shqiptarët, pozon me flamurin kuqezi në mes të New York-ut (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Adrola Dushi është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po vazhdon karr
Suarez: Gjeta lumturinë të Atletico Madridi Sulmuesi i Atletico Madridit, Luis Suarez insiston se ndihet i lumtur të skuadra e re dhe krenar për arritjet të Barcelo
Ruçi i thur elozhe Ramës: Jemi krenarë që e kemi lider Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi nuk i ka kursyer lavder dhe elozhetë për Ramën duke e cilësuar si lider të pakonkurrues
Barak Obama uron Joe Biden për fitoren: Nuk mund të isha më krenar! Ish-Presidentit i SHBA-ve, Barack Obama ka uruar për fitoren Joe Biden, pasi ai u shpall fitues i zgjedhjeve presidencia
Afrona Dika se fsheh krenarinë për origjinën: Traditat i kam në zemër (FOTO LAJM) Afrona Dika ka treguar me fotografinë e fundit se ndihet krenare që është shqiptare. Partnerja e Bleros ka publikuar dis
Hashim Thaçi jep dorëheqjen Presidenti Hashim Thaçi konfirmoi sot aktakuzën e Prokurorisë Speciale ndaj tij. Thaçi po mban një konferencë për shtyp
Erdogan telefonon dy turqit që shpëtuan një polic dhe një qytetare në Vjenë: Më keni bërë krenar! Presidenti i Turqisë, Recep Tayip Erdogan, ka telefonuar dy të rinjtë turq që jetojnë në Austri, të cilët u shndërruar n
"Babai yt është krenar me ty", Cristiano Ronaldo mesazh emocionues pas fitores dhe pensionimit të Khabib Edhe Cristiano Ronaldo ka reaguar pas natës së sontme në UFC. Khabib Nurmagomedov ka shënuar fitoren e 29-të në karri
Antisemitizmi në Kuvend, ambasada e SHBA: Jemi krenarë me Shqipërinë Ambasada e SHBA-ve përshëndeti miratimin e rezolutës për përkufizimin e antisemitizmit nga Kuvendi. Në një postim në
Krenarë me Vesa Lumën, si e mëson Lianin të mos harrojë kurrë shqip (VIDEO) Prej disa kohësh tashmë, çifti shumë i dashur për publikun shqiptar Vesa Luma dhe Big Basta, janë shpërngulur së bashku
Dafina ish e dashura e Krenarit, reagimi i papritur i Luanës për këngëtaren (FOTO LAJM) Që kur u zbulua lidhja e saj me Krenarin, Luana dhe Dafina janë parë në raport me njëra-tjetrën si ‘partnerja dhe ish-p
"Po të fitonte Kosova do më bënte krenar", Enis Bardhi kërkon mbështetjen e shqiptarëve: Gëzohuni pak me ne Maqedonia e Veriut ka mposhtur me shifrat 2-1 Kosovën në gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve. Ëndrra për një vend në Eu
Kush është Lirim Zendeli, 20-vjeçari që po na bën krenarë me sukseset e tij! (FOTO LAJM) Ditët e fundit në llogaritë e Instagramit të disa prej figurave publike kemi parë një të ri, i quajtur Lirim Zendeli.
"Çfarë surprize", Krenari ia bën më të bukur ditën Luanës (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë janë tashmë të njohur me zyrën e Luana Vjollcës pasi moderatorja e "Shiko Kush Luan" kalon një pjesë
Të dy në Tiranë, zbulohen planet e fundit të Luanës dhe Krenarit (FOTO LAJM) Krejt papritur në fillim të muajit shtator në media qarkulloi lajmi se Luana dhe Krenari i kanë dhënë fund lidhjes së ty
Luis Suarez i përgjigjet mesazhit të Lionel Messit Ju meritonit të largoheshit siç e meritonit, si një nga lojtarët më të rëndësishëm në histori të klubit, pasi arrite gjë
Gashi krenar për origjinën e tij: Nuk mund të jem pa popullin shqiptar Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi gjatë intervistës për Ditë e Re, është shprehur krenar për origjinën shqiptare d
Luana i jep fund lidhjes me biznesmenin pas 4 vitesh? Shkak këngëtari i famshëm (FOTO LAJM) Showgirl i njohur, Luana Vjollca, i ka dhënë fund historisë 4-vjeçare me biznesmenin e njohur nga Kosova, Krenar Çoçaj,