999 rezultate për

kremit

Receta më e mirë e kremit karamel të përgatitur në shtëpi Për katër persona (racione të vogla) Përbërësit për kremin: 300ml qumësht me yndyrë • 2 kokrra vezë • 30-40g sheqer P
Po vjen vera, si të kujdeseni për lëkurën Jemi në prag të stinës së pranverës e bashkë me të vijnë edhe rrezet e forta të diellit, të cilat janë mjaft të dëmshme
Këto duhet të dini për kujdesin ndaj lëkurës në pranverë Pranvera tashmë ka ardhur dhe bashkë me të edhe rrezet e forta të diellit, të cilat janë mjaft të dëmshme për lëkurën. M
Si të bëni kujdes për lëkurën gjatë stinës së pranverës ranvera tashmë ka ardhur dhe bashkë me të edhe rrezet e forta të diellit, të cilat janë mjaft të dëmshme për lëkurën.
Ja çfarë ndodh me lëkurën kur nuk përdorni krem pudër 2 ditë në javë “Nëse s’e përdorni kremin pudër dy ditë në javë, të njëpasnjëshme ose jo, do të keni një lëkurë më të shëndetshme dhe më
Shmangni sa më shumë pudrën, bëjani këtë të mirë fytyrës tuaj “Nëse s’e përdorni kremin pudër dy ditë në javë, të njëpasnjëshme ose jo, do të keni një lëkurë më të shëndetshme dhe më
Mbresëlënëse! Bëhu brune me nutella Inovacionet në fushën e bukurisë dhe kozmetikës nuk janë më diçka e papritur, por metoda më e fundit për të lyer flokët,
Produktet e bukurisë që nuk duhet të ndahen me të tjerë Produktet e kozmetikës kanë një rëndësi të madhe gjatë përdorimit, ato nuk duhet të ndahen dhe të përdoren në mënyrë të
Grabiti në hipermarket, polici humbet punën Një polic është pushuar nga puna pasi ishte kapur duke grabitur në kompaninë ETC në Mitrovicë. Suspendimin dhe hapjen e